POZNAJ JAGUARA I-PACE

POZNAJ JAGUARA I-PACE

PERSPEKTYWICZNE MYŚLENIE

Opływowa bryła nadwozia zmniejszająca opór powietrza.

I-Pace 24MY
KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DALEJ
PIĘKNO MINIMALIZMU

PIĘKNO MINIMALIZMU

Przejrzysty układ i wyrafinowane wykończenia. Elegancka przestrzeń.

W PEŁNI ELEKTRYCZNY

Elektryzujące osiągi. Zero emisji dwutlenku węgla.

NIEUSTRASZONA WOLNOŚĆ

Podróżuj dalej bez obaw o zasięg. Podróżuj dalej z pewnością siebie dzięki Pivi Pro1 , które wskaże wszystkie punkty ładowania na trasie.

SPECYFIKACJA NAPĘDU ELEKTRYCZNEGO

ZASIĘG EV (DO)

470 km**

Zasięg w rzeczywistych warunkach do 470 km według WLTP.

CZAS ŁADOWANIA (OD)

8,58 GODZ.

W pełni naładowany przy użyciu ładowarki 11 kW AC.


EMISJE

0CO2

Model zapewnia zerową emisję spalin.

0-100 KM/H

4,8 S

0-100 km/h w 4,8 sekundy.
ODKRYJ I-PACE

HAMOWANIE REKUPERACYJNE

Technologia hamowania regeneracyjnego przekształca energię generowaną podczas hamowania w użyteczną energię, umożliwiając dłuższą jazdę. Przejmij pełną kontrolę, wybierając jedno z czterech ustawień JaguarDrive Control dla osiągów, komfortu, wydajności i niekorzystnych warunków pogodowych.

ZAAWANSOWANE ZAWIESZENIE

Active Suspension automatycznie obniża samochód podczas jazdy z dużą prędkością, aby poprawić aerodynamikę. System Adaptive Dynamics nieustannie monitoruje i dostosowuje zawieszenie w celu uzyskania najwyższej równowagi między komfortem a zwinnością.

NAPĘDZANY TECHNOLOGIĄ

Poczucie połączenia z szeregiem technologii na wyciągnięcie ręki.

INTUICYJNY PODWÓJNY WYŚWIETLACZ

Ciesz się łatwą kontrolą dzięki podwójnemu ekranowi dotykowemu Pivi Pro. Płynnie przełączaj się między aplikacjami multimedialnymi, poziomami naładowania i klimatyzacją bez konieczności tracenia z oczu tego, dokąd zmierzasz, dzięki naszemu systemowi nawigacji Connected Navigation.1.
NAPĘDZANY TECHNOLOGIĄ

ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE

Kompatybilne urządzenie można ładować bezprzewodowo za pomocą ładowarki umieszczonej w konsoli środkowej.

CLIMATE CONTROL

Zaprojektowany z myślą o wydajności i komforcie. Technologia Smart Climate wykrywa liczbę pasażerów w samochodzie, tworząc określone strefy powietrza i optymalizując zużycie energii nawet o 30 procent.

ASYSTENCI KIEROWCY

Wybieraj spośród szeregu funkcji zaprojektowanych tak, aby jazda i parkowanie były łatwiejsze i bezpieczniejsze.

ODKRYWAJ DALEJ

WERSJE

WERSJE

Zobacz pełną gamę wersji i dane techniczne.
OGÓLNE INFORMACJE

OGÓLNE INFORMACJE

Innowacja i design w doskonałej równowadze.

**Zobacz dane WLTP.
Podane wartości są wynikiem oficjalnych testów producenta zgodnie z przepisami UE przy w pełni naładowanym akumulatorze. Wyłącznie do celów porównawczych. Rzeczywiste dane mogą się różnić. Dane dotyczące zużycia energii i zasięgu mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, zamontowane koła, zamontowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Dane dotyczące zasięgu opierają się na pojeździe produkcyjnym na standardowej trasie.


* Czas ładowania różni się w zależności od wielu czynników, m.in. wieku, stanu, temperatury i aktualnego poziomu naładowania akumulatorów, używanej ładowarki i szybkości ładowania.


1W zależności od sieci komórkowej, sygnału i konta klienta. Connected Navigation będzie wymagać dalszej subskrypcji po upływie początkowego okresu wskazanego przez dealera marki Jaguar.


Funkcje Pivi i InControl, opcje, usługi podmiotów zewnętrznych i ich dostępność pozostają zależne od rynku - sprawdź u swojego dealera Jaguar dostępność na rynku lokalnym i pełne warunki. Niektóre funkcje są objęte subskrypcją, która będzie wymagać dalszego odnowienia po początkowym okresie zalecanym przez dealera. Nie można zagwarantować łączności z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub sekwencje, podlegają aktualizacjom oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym / wizualnym w zależności od wybranych opcji. Amazon, Alexa i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów stowarzyszonych. Niektóre funkcje Alexa są zależne od technologii inteligentnego domu. Korzystanie z Amazon Alexa wymaga konta Amazon.


MeridianTM jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Meridian Audio Ltd. Trifield i urządzenie z trzema polami jest znakiem towarowym Trifield Productions Ltd.