AKLIMATYZUJE WIOSNĘ

AKLIMATYZUJE WIOSNĘ

Czas przygotować się na nowy sezon pełen przygód i wrażeń. Dostosuj swojego Jaguara do wiosennych warunków i korzystaj z nich zgodnie z własnymi potrzebami.

Skorzystaj z kompleksowej obsługi układu klimatyzacji w Twoim Jaguarze już od 399 zł i pozwól sobie zapomnieć o minionej zimie.
Usługa obejmuje ozonowanie i dezynfekcję klimatyzacji po trudach pracy w warunkach zimowych oraz elektroniczną kontrolę pojazdu, czyli badanie stanu filtrów, klocków hamulcowych, tarcz, poziomu płynu hamulcowego, piór wycieraczek i żarówek w pojeździe.

Na wszystkie części, które będą wymagać wymiany, otrzymasz 20% rabatu. Jeśli od razu zdecydujesz się na ten krok, cenę obsługi układu klimatyzacji obniżymy do 300 zł. W przypadku gdy Twój samochód ma więcej niż 3 lata i przystąpisz do programu 3plus, opłatę za usługę obniżymy do 250 zł.

Rabat w wysokości 20% otrzymasz także w przypadku wymiany filtrów przeciwpyłkowych czy wycieraczek samochodowych. Lepszych warunków do aklimatyzacji wiosny nie znajdziesz!

Zostaw swoje dane, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą, by umówić najbardziej dogodny termin wizyty.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności