<h1 style="font-size: 18px;">W PEŁNI PORUSZAJĄCE.
W&nbsp;PEŁNI DOSTĘPNE.
W&nbsp;PEŁNI UBEZPIECZONE – ZA 1 ZŁ.</h1>

W PEŁNI PORUSZAJĄCE. W PEŁNI DOSTĘPNE. W PEŁNI UBEZPIECZONE – ZA 1 ZŁ.

Sprawdź ofertę Jaguarów dostępnych od ręki z wyjątkową ofertą, w ramach której pełen roczny pakiet ubezpieczeń (OC, AC i NW) masz za 1 zł*.

OFERTA DOSTĘPNA Z PONIŻSZYMI MODELAMI

SKONTAKTUJ SIĘ Z DEALEREM

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z dealerem, by uzyskać więcej szczegółów
i otrzymać ofertę w pełni dopasowaną do Twoich potrzeb.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności

*Dotyczy pojazdów dostarczanych przez importera JLR Poland sp. z o.o., ul. Łopuszańska 38B, 02-232 Warszawa, KRS: 0000847401, w pakiecie z prawem do zakupu pakietu ubezpieczeń za 1 zł. Szczegóły dotyczące: pojazdów dostarczanych z prawem do zakupu pakietu ubezpieczeń za 1 zł – znajdują się w informacji zamieszczonej na stronie www.jaguar.pl/szczegoly-ofery-ubezpieczen, listy pojazdów – znajdują się u wszystkich dealerów.