Elektryzujący Jaguar I-PACE

Elektryzujący Jaguar I-PACE

Olśniewający design, luksusowe wnętrze i praktyczność SUV-a to dopiero początek. Jaguar I -PACE to także kapitalna zwrotność i fenomenalne osiągi. Elektryczny silnik o mocy 400 KM rozpędza się do 100 km/h w zaledwie 4,8 sekundy i pozwala przejechać nawet 470 kilometrów na jednym ładowaniu. Odważ się i stań oko w oko z całkowicie elektrycznym Jaguarem I-PACE. Pozwól sobie na niezapomniane wrażenia.
Poznaj model

Weź udział w jazdach testowych elektrycznym Jaguarem I-PACE

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy do wybranego dealera, a my skontaktujemy się z Tobą
w celu potwierdzenia zapisu na jazdę testową w pełni elektrycznym Jaguarem I-PACE.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Łopuszańskiej 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności