<span style="line-height:32px;">STWORZONY, BY&nbsp;PRZYCIĄGAĆ.
DOSTĘPNY NA ATRAKCYJNYCH WARUNKACH</span>

STWORZONY, BY PRZYCIĄGAĆ. DOSTĘPNY NA ATRAKCYJNYCH WARUNKACH

Design, obok którego nie przejdziesz obojętnie i moc drzemiąca pod drapieżnymi liniami nadwozia. Taki jest właśnie Jaguar F-PACE SVR. Wyjątkowo dynamiczny SUV o sportowych osiągach. Dostępny od ręki, z 5-letnią gwarancją i na atrakcyjnych warunkach finansowania.

JAGUAR F-PACE SVR. PERFEKCYJNY W KAŻDYM DETALU.

W Jaguarze F-PACE SVR każdy element ma znaczenie. Większe wloty powietrza, otwory wentylacyjne w masce silnika i błotnikach oraz spojler wpływają na to, że doskonale się prowadzi. Doładowany sprężarką 5-litrowy silnik V8 o mocy maksymalnej 550 KM umożliwia niezwykłe osiągi i przyspieszenie 0-100 km/h w 4 sekundy. Niezwykłe detale wykończenia sprawiają, że nie masz ochoty z niego wysiąść.

5-LETNIA GWARANCJA PRODUCENTA

Nowy Jaguar F-PACE SVR oznacza pełne wsparcie producenta w ramach pięcioletniej gwarancji lub do momentu osiągnięcia przez samochód przebiegu 150 000 km. Jeśli w tym czasie jakakolwiek część ulegnie awarii w wyniku wady produkcyjnej, Autoryzowany Serwis Jaguara bezpłatnie ją naprawi lub wymieni, używając w tym celu oryginalnych komponentów.

SPRAWDŹ OFERTĘ W PEŁNI DOSTĘPNEGO JAGUARA F-PACE I POZNAJ ATRAKCYJNE WARUNKI FINANSOWANIA.

Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia szczegółowej oferty.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności

Zużycie paliwa i emisja CO2 Jaguara F-PACE SVR 23MY P500 wynoszą odpowiednio 11,4 l/100km oraz 260 g/km, w cyklu mieszanym zgodnie z protokołem WLTP, obowiązującym od 1 września 2018 roku. Protokół WLTP zastąpił dotychczasową europejską procedurę homologacyjną (NEDC). Ze względu na warunki pomiarów, które lepiej oddają rzeczywiste warunki eksploatacji samochodów, wartości zużycia paliwa i emisji CO2 uzyskane zgodnie z procedurą WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe od uzyskanych na podstawie protokołu NEDC. Zużycie paliwa, emisja CO2 i zasięg mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania i innych czynników, takich jak styl jazdy, prędkość, elementy wyposażenia danego pojazdu, opcje, typ opon, temperatura zewnętrzna, działanie klimatyzacji lub ogrzewania. Szczegóły dotyczące oferty, spalania i emisji CO2 na www.landrover.pl