Pokochaj z nową mocą

Pokochaj z nową mocą

Jaguar z nową energią wchodzi w przyszłość.
Teraz możesz stać się jej częścią i wypróbować
nasze hybrydowe i elektryczne modele.
Doświadcz niepowtarzalnej dynamiki oraz komfortu
na drodze. Sprawdź cykl eventów organizowanych w naszych salonach od 15 lutego do końca marca. Przekonaj się, jak przyjemna jest jazda Jaguarem z hybrydowym napędem. Jesteśmy pewni, że pokochasz te emocje z nową mocą.
Umów się na jazdę próbną

JAGUAR
EV TOUR

Napędza nas przyszłość

Napędza nas przyszłość

Nowoczesne jednostki napędowe, a także odważny, współczesny i nieszablonowy design, dynamika jazdy oraz zaawansowane technologicznie rozwiązania.
To wszystko czeka Cię w elektrycznych i hybrydowych autach Jaguara. Stań oko w oko z przyszłością podczas cyklu eventów organizowanych w naszych salonach od 15 lutego do końca marca.
Umów się na jazdę próbną

ZAPISZ SIĘ NA JAZDĘ TESTOWĄ

Wypełnij formularz, a przedstawiciel najbliższego dealera
skontaktuje się z Tobą, by ustalić szczegóły.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności