ZABEZPIECZ ZIMOWE PLANY

ZABEZPIECZ ZIMOWE PLANY

Przed wyjazdem na zimowy wypoczynek wszystko musi być zapięte na ostatni guzik, byś mógł cieszyć się bezpieczną podróżą. W tym celu stworzyliśmy specjalną ofertę przeglądu dla Twojego Jaguara, przewidującą również rabaty na wymianę oleju i części użyte do napraw. Dzięki temu unikniesz w czasie jazdy niespodzianek i skutecznie zabezpieczysz zimowe plany.
zapytaj o ofertę

Dlaczego warto wykonać przegląd przed feriami?

Zrealizowanie przeglądu przed wyjazdem na rodzinne ferie pozwoli zweryfikować bieżący stan pojazdu, dokonać niezbędnych napraw i tym samym zwiększyć bezpieczeństwo oraz komfort podróży. Dzięki niemu unikniesz niepożądanych niespodzianek, które mogłyby wpłynąć na satysfakcję z zimowego wypoczynku.

Usługi wchodzące w skład przeglądu

Sprawdź, jakie usługi obejmuje zimowy przegląd Twojego Jaguara i zabezpiecz swoje plany na ferie.
  • Przegląd układu hamulcowego, kierowniczego i zawieszenia
  • Sprawdzenie poziomu zużycia i kondycji opon
  • Wymiana oleju za 1 zł oraz 15% rabat na olej silnikowy użyty do wymiany
  • Rabat w wysokości 10% na części zakwalifikowane do wymiany
Wybierz naszą ofertę przeglądu Jaguara przed feriami jedynie za 499 zł i ciesz się bezpieczną podróżą w zimowych warunkach.

Korzyści

Warto zadbać o komfort i bezpieczeństwo przemieszczania się w trudnej zimowej aurze. Przegląd Twojego Jaguara doda Ci pewności, że niepożądane sytuacje nie pokrzyżują wypoczynkowych planów, a Ty będziesz mógł skupić się wyłącznie na błogim relaksie.

Lista dealerów i serwisów Jaguara

Znajdź salon dealera, który znajduje się najbliżej Ciebie i umów się na zimowy przegląd.

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności