• Jaguar XE

  Najbardziej zaawansowana efektywna i dynamiczna sportowa limuzyna jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar XF

  Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar E-PACE

  Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR F-PACE

  Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR I-PACE

  Przedstawiamy pierwszego, całkowicie elektrycznego SUV-a marki Jaguar.

 • JAGUAR F-TYPE

  F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

 • JAGUAR XJ

  Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

  Za sprawą zespołu wykwalifikowanych stylistów, inżynierów i techników, oddział SVO oferuje nowe możliwości personalizacji
  wybranego modelu.

MARKA JAGUAR

C-X17: NOWY KIERUNEK

C-X17 zrywa z konwencją i kieruje markę Jaguar w zupełnie nowym kierunku. Ten ekscytujący koncept sportowego crossovera rozszerza portfolio wprowadzając Jaguara do najszybciej rozwijającego się segmentu na globalnym rynku motoryzacyjnym. Bazujący na zupełnie nowej, aluminiowej konstrukcji, C-X17 jest uzupełnieniem dotychczasowej oferty Jaguara i stanowi wizję potencjału marki wraz z jej innowacyjnymi technologiami

Nienaganne proporcje, czystości formy i piękne linie, C-X17 jest w każdym calu Jaguarem. Elegancki i sportowy, oferuje luksus i wyrafinowanie ze zwiększoną funkcjonalnością, a także, jeszcze większość przyjemność z jazdy.

C-X17 został zaprojektowany w celu zwiększenia użyteczności oraz komfortowe wnętrze, zarówno dla kierowcy, jak i dla rodziny. Dynamiczny, sportowy i skupiony na jeździe, C-X17 to również bardzo praktyczny samochód. Wewnątrz, spełnia wymagania aktywnych rodzin, które potrzebują drugiego rzędu foteli oraz pojemnego bagażnika, który wspiera inteligentne wewnętrzne, wszechstronności i pojemność.

ALUMINIOWA ARCHITEKTURA PRZYSZŁOŚCI

C-X17 to pierwszy sportowy crossover Jaguara który przynosi więcej emocji i innowacji do interpretacji samochodów SUV. Zostanie zbudowany na bardzo zaawansowanej aluminiowej architekturze.

Bardzo zaawansowana, aluminiowa architektura modułowa zapewnia większą niż kiedykolwiek elastyczność wymaganą do dostarczenia większej gamy modeli. Zachowuje przy tym wszystkie cechy marki Jaguar: unikalny charakter, wygląd, dynamikę, osiągi oraz poczucie luksusu, wszystko to z czego sławny jest Jaguar.

Architektura jest fizyczną manifestacją "Jaguar DNA", która gwarantuje, że każdy pojazd zachowuje się jak prawdziwy Jaguar.

C-X17 to wyrafinowana i dynamiczna limuzyna która zapewnia pewne prowadzenie niezależnie od pogody i podłoża dzięki napędem na wszystkie koła i zwiększonym prześwitem.

Równowaga pomiędzy wydajnością, a zużyciem paliwa jest również optymalizowana przy użyciu inteligentnej nowej architektury.Jej sercem jest Jaguar Intelligent Performance. System wykorzystuje innowacyjne technologie energooszczędne, które uzupełniają lekką strukturę.

PIĘKNO 'JAGUAR DNA' UKRYTE W SUV

C-X17 to pierwszy sportowy crossover marki Jaguar. Jest najbardziej dynamiczną interpretacją SUV. Jest zbudowany zgodnie z przekonaniami Jaguara o czystości formy, piękna i równowagi proporcji.

Smukła linia, sportowe osiągi i luksusowe wyrafinowanie połączone ze zwiększoną funkcjonalnością i przyjemnością z prowadzenia dostarcza przeżycia sportowego crossovera i daje kierowcy pełną kontrolę.

C-X17 demonstruje umiejętności Jaguara w tworzeniu samochodu który łączy dynamiczną jazdę ze zwinnością i komfortem w każdych warunkach. Jego wymiary 4,7m długości i 1.63m wysokości łączą silne cechy rodziny z aktualnej oferty Jaguara.

Wydłużona maska silnika z dwoma wyrazistymi przetłoczeniami przechodzi w wyrazisty, masywny grill dodający całej sylwetce muskulatury. Lampy przednie czerpią w dużym stopniu z innych modeli Jaguara. Grill przedni składa się z heksagonalnych elementów, które są w stanie zamknąć wlot powietrza poprawiając właściwości aerodynamiczne modelu.

Profil C-X17 ukazuje dwie wyraziste czyste linie nadwozia, które idealnie podkreśla też muskulaturę i dynamikę całego nadwozia. Smukłość całej sylwetki osiągnięta jest przez wyszczuplenie i wydłużenie linii okien nadwozia.

Linia dachu opada ku tyłowi przechodząc płynnie w wyrazisty spojler klapy bagażnika podkreślający dynamikę samochodu niezależnie czy stoi czy też jest w ruchu. Wiele elementów nadwozia czerpie inspirację z modelu F-Type co idealnie podkreśla charakter koncepcyjnego crossovera.

INNOWACYJNE WNĘTRZE

C-X17 został zaprojektowany aby być tak samo doceniany przez Ciebie jak i przez całą Twoją rodzinę, niezależnie od miejsca jakie zajmujesz w jego wnętrzu. Praktyczny, przestronny z wnętrzem o szerokich możliwościach aranżacji.

Kabina

Wnętrze C-X17 zostało zaprojektowane z myślą o czterech pasażerach. Każdy z nich posiada indywidualny fotel o dużym podparciu bocznym stanowiący jednocześnie bardzo dobry kompromis między komfortem a podparciem w zakrętach. Regulowana wysokość foteli zapewnia bezpieczeństwo oraz luksus.

Bagażnik

Przestronny bagażnik wyposażony jest w dwa dodatkowe fotele umożliwiające okazjonalne przewiezienie dwóch dodatkowych pasażerów. Fotele są nie tylko praktyczne lecz również bardzo sprytnie zaprojektowane i wykończone z najwyższą dbałością o detale.

Panoramiczne okno dachowe

Dla zwiększonego poczucia przestrzeni oraz lekkości samochód wyposażony jest w unikalne okno dachowe oferujące dodatkową przyjemność z podróży.

Listwy wykończeniowe

Materiały premium spotykają się z najwyższą jakością wykończenia pojedynczych elementów. Wnętrze było inspirowane bardzo wieloma rzeczami. Zaczynając od nowoczesnych lamp, przez szkockie stołki aż po skórzane buty, kurtki z naciskiem na duży kontrast kolorystyczny.

Pełna interaktywność wnętrza

Wnętrze umożliwia łączenie się z centrum multimedialnym auta za pomocą wbudowanego Wi-Fi. Wnętrze co ciekawe posiada konsolę centralną przedłużoną aż do tyłu pojazdu. Konsola wykonana jest z akrylicznego szkła i wyposażona jest w ekran dotykowy umożliwiający każdemu z podróżnych podzielenie się zdjęciami, utworami z innymi podróżnymi czy też użycie Facebooka czy Instagrama.

Dźwięk Meridian

Firma Meridian - brytyjscy eksperci dźwięku zaprojektowali dedykowany zestaw audio złożony z 12głośników. System wyposażony jest w technologię Trifield zapewniającą optymalną i najwyższą jakość dźwięku dla każdego z pasażerów.

Rotacyjna dźwignia zmiany biegów

Dźwignia biegów unosi się z konsoli centralnej w chwili uruchomienia samochodu. Umożliwia wybór biegów oraz trybu pracy: Droga, Sport, All-road. Wyświetlacz dźwigni zmiany biegów wykończony został Ruthenium

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Jaguar Intelligent All-Road Mode (i-ARM)

C-X17 właściwie dopasowuje się do warunków jakie panują na drodze, wykrywając zmiany w jakości i przyczepności powierzchni jezdni. Za optymalizację systemów pojazdu jest odpowiedzialny Jaguar Intelligent All-Road Mode (i-ARM).

Układ wzdłużny

Silnik umieszczony jest wzdłużnie w analogiczny sposób jak w klasycznych samochodach sportowych a zupełnie nietypowy dla segmentu Crossover, SUV. C-X17 oferuje niezapomniane wrażenia z jazdy oraz najwyższe parametry jezdna osiągalne w segmencie SUV.

Torque Vectoring By Braking

Dla usprawnienia pokonywania zakrętów model wyposażony jest w innowacyjny system rozdziału momentu obrotowego ze wsparciem hamulców.

Silniki

Użyteczność, najwyższa wydajność oraz duże możliwości to cechy kluczowe brane pod uwagę w projektowaniu modelu C-X17. Model ma możliwość użycia bardzo szerokiej palety silników zaczynając od 4 cylindrów benzynowych i dieslowskich silników Ingenium aż do dużych i bardzo mocnych jednostek doładowanych.

Nowy standard

C-X17 ma na celu wyznaczyć nowy trend w aspekcie emisji CO2 za sprawą całkowicie nowych wydajnych silników oraz aluminiowej konstrukcji nadwozia.