• Jaguar XE

  Najbardziej zaawansowana efektywna i dynamiczna sportowa limuzyna jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar XF

  Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar E-PACE

  Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR F-PACE

  Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR I-PACE

  Przedstawiamy pierwszego, całkowicie elektrycznego SUV-a marki Jaguar.

 • JAGUAR F-TYPE

  F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

 • JAGUAR XJ

  Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

  Za sprawą zespołu wykwalifikowanych stylistów, inżynierów i techników, oddział SVO oferuje nowe możliwości personalizacji
  wybranego modelu.

Odtwórz

Infotainment

Dostarczający mnóstwo informacji i rozrywki, InControl to nasz zestaw zaawansowanych technologii, które łączą zarówno użytkownika, jak i Twojego E-PACE ze światem.

InControl został wyposażony w najnowsze, zaawansowane i intuicyjne technologie, które zapewniają wszystkim pasażerom rozrywkę podczas podróży. Ekran dotykowy o przekątnej 10" znajdujący się w środku konsoli centralnej obsługuje się gestami znanymi z obsługi smartfonów zapewniając bogatą rozrywkę audiowizualną.

Konfigurator Umów się na jazdę próbną

TOUCH PRO

Aby urozmaicić każdą podróż, Touch Pro oferuje do wyboru cztery konfigurowalne ekrany i szybki czas reakcji, a także obsługę głosową. Interaktywny panel boczny pozwala wybierać spośród różnych paneli - dzięki czemu ekran główny może być wykorzystywany do wyświetlania nawigacji, a panel boczny zapewnia kontrolę telefonu. Wystarczy przesunąć w górę iw dół, aby przełączać się między wieloma panelami.

Pakiety InControl

Pakiet Connect Pro

Aby poprawić działanie systemu Touch Pro, opcjonalny pakiet Connect Pro składa się z funkcji Smart Settings, hot-spotu Wi-Fi 4G, funkcji Pro Services i nawigacji Pro. Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu jak najlepszych doświadczeń związanych z obsługą funkcji pokładowych oferując pasażerom przyjemną podróż, pozostając w stałym kontakcie z otaczającycm światem.

Pakiet Smartfon


Technologia InControl Apps umożliwia również kontrolowanie aplikacji zoptymalizowanych pod kątem samochodów dzięki ekranowi dotykowemu E-PACE. Wystarczy podłączyć smartfon za pośrednictwem kabla USB.

Funkcja Remote


Funkcja Remote zapewnia informacje o Twoim pojeździe i umożliwia współpracę z nim zdalnie. Usługa ta obejmuje funkcję Optimised Assistance, która przekazuje Twoją lokalizację i dane diagnostyczne w przypadku awarii oraz SOS Emergency Call. Aplikacja InControl Remote umożliwia również zdalne sprawdzanie poziomu paliwa, a nawet znalezienie pojazdu na zatłoczonym parkingu.

Funkcja Secure Tracker*

Jeśli ktoś włamie się do samochodu lub będzie przemieszczał go nielegalnie, opcjonalny moduł Secure Tracker automatycznie ostrzeże użytkownika i centrum monitorowania, pomagając szybko i sprawnie zlokalizować pojazd. Nawet jeśli samochód zostanie skradziony z kluczykami, możesz zawiadomić Centrum Śledzenia Samochodów przy użyciu aplikacji Secure Tracker.

*Dostępne tylko z funkcją Remote.

Odtwórz
Play

Wyświetlacz HUD

Opcjonalny wyświetlacz przezierny HUD (Head Up Display) wyświetla kluczowe dane dotyczące pojazdu na przedniej szybie. Posiada krystalicznie czystą, kolorową grafikę w wysokiej rozdzielczości, umożliwiając łatwą obsługę wszystkich informacji.
 
Pokazany samochód to Jaguar E-Pace First Edition. Interaktywny wyświetlacz wskaźników o przekątnej 12,3" nie jest dostępny w tej wersji. Niektóre z przedstawionych elementów wyposażenia mogą być uzależnione od wersji wyposażenia, jednostki napędowej oraz rynku sprzedaży. W celu uzyskania dokładniejszych informacji prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem marki Jaguar.

Interaktywny wyświetlacz wskaźników

Interaktywny wyświetlacz wskaźników

E-PACE został wyposażony jest w opcjonalny interaktywny wyświetlacz wskaźników HD o przekątnej 12,3". System może odbierać i wyświetlać informacje o napędzie, rozrywce i aktywnych danych o bezpieczeństwie, w tym nawigację, telefon i media.

System audio MERIDIAN™

System audio MERIDIAN™

Przywróć muzykę do życia dzięki dwóm systemom dźwiękowym brytyjskiej firmy Meridian. Doskonały system dźwięku przestrzennego Meridian z technologią Trifield ™ zapewnia pełną satysfakcję i przejrzystość dzięki 15 głośnikom.

Pierwszy, kompaktowy SUV marki Jaguar dostarcza unikalne połączenie nowoczesnego wyglądu, zwinności oraz dynamicznego prowadzenia. Stwórz swojego idealnego E-PACE za pomocą naszego konfiguratora.

Konfigurator