JAGUAR DRIVING EXPERIENCE

Program Jaguar Experience oferuje wyjątkową możliwość przygody, o której nigdy nie zapomnisz.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ICE ACADEMY

Zimowa akademia jazdy Jaguar Land Rover jest obowiązkowym wydarzeniem w życiu każdego fana motoryzacji.

ZWIEDZANIE FABRYKI

Dzięki możliwości zwiedzenia naszej fabryki masz niepowtarzalną szansę doświadczenia całego procesu tworzenia naszych pojazdów - poczynając of formowania elementów nadwozia aż po końcowe detale wykończenia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Najlepszym sposobem na poznanie samochodów marki Jaguar jest osobiste doświadczenie emocji za ich kierownicą. Dołącz do nas podczas programów Jaguar Driving Experience, Iconic Experience lub podczas wizyty w jednej z naszych nowoczesnych fabryk w Wielkiej Brytanii.

DRIVING EXPERIENCES

  • THE ART OF PERFORMANCE TOUR

    Po o odbywać zwykłą jazdę testową Jaguarem, kiedy można poczuć niezapomniany dreszcz emocji? To jest Twoja szansa, aby poczuć, jak to jest zasiąść za kierownicą jednego z najbardziej ekscytujących samochodów. Aby poczuć wyścigowy impuls i przepływ adrenaliny przez organizm. Aby odkryć moment, w którym radość i innowacje stają się sztuką.

  • JAGUAR EXPERIENCE DRIVES

    Wyobraź sobie, że zasiadasz za kierownicą najbardziej efektownych modeli z gamy Jaguara, na prywatnym torze, z instruktorem Jaguar Experience na fotelu pasażera. To właśnie jest Jaguar Performance Driving Academy.

  • JAGUAR LAND ROVER ICE ACADEMY

    Zimowa akademia jazdy Jaguar Land Rover jest obowiązkowym wydarzeniem w życiu każdego fana motoryzacji. Dołącz do nas w Arjeplog, w Szwecji w roku 2017, gdzie jest jeszcze więcej śniegu i lodu niż gdziekolwiek indziej i stań się częścią naszej przygody.

ZWIEDZANIE FABRYKI
SOLIHULL
Zapraszamy do zwiedzania fabryki w Solihull, w której składany jest nasz najbardziej zaawansowany, sportowy sedan - model XE.
CASTLE BROMWICH
Zwiedzając Castle Bromwich będziesz miał szansę dowiedzieć się więcej na temat projektów i montażu naszych samochodów poczynając od formowania elementów nadwozia, aż po wykończenie detali.
Newsletter
Otrzymuj najnowsze informacje dotyczące samochodów Jaguar.
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.