JAZDY W AKADEMII LODOWEJ W SZWECJI
ZAPISZ SIĘ TERAZ
4izhgnphFCY

Ogromne zamarznięte jezioro, otoczone nieprzebytą sosnową puszczą. Idealna lokalizacja dla Akademii Lodowej Jaguara Land Rovera.

PRZYGODA ŻYCIA

Położona nad jednym z licznych w tym regionie zamarzniętych jezior, Akademia Lodowa Jaguara i Land Rovera to Twoja szansa na przeżycie dreszczyku emocji podczas jazdy na lodzie za kierownicą najnowszych pojazdów Jaguar i Land Rover. Podnieś swoje umiejętności jazdy pod okiem naszych doświadczonych instruktorów.

OBEJRZYJ FILM
yt:eHwwuKqOfe0
WYBIERZ PROGRAM SZKOŁY JAZDY PO LODZIE
Bądź na bieżąco
JAZDA PO LODZIE
Idealne wprowadzenie do ekscytującej sztuki jazdy na lodzie, do wyboru jako 3-dniowy kurs weekendowy lub czterodniowa szkoła jazdy w środku tygodnia. Sprawdź swoje możliwości w malowniczej arktycznej scenerii na różnych lodowych trasach.
ICE DRIVE
ICE DRIVE +
JAZDA PO LODZIE DLA ZAAWANSOWANYCH
Program ten, oferowany również jako 3-dniowy weekend lub 4-dniowa szkoła w środku tygodnia, przeznaczony jest w większym stopniu osób z wcześniejszym doświadczeniem w jeździe na lodzie lub powracających uczestników. Sprawdź Jaguara I-PACE w próbach technicznych i skorzystaj z możliwości indywidualnego doskonalenia umiejętności na przygotowanych torach w sportowych modelach SVR.
GALERIA AKADEMII LODOWEJ
GALERIA ZDJĘĆ

"NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO NA PRAWDZIWĄ PRZYGODĘ"


ROBERT KURSON, PISARZ

KONFIGURATOR
Skorzystaj z naszego konfiguratora online aby stworzyć swój idealny pojazd
JAZDA TESTOWA
Umów się na jazdę próbną u najbliższego przedstawiciela
KATALOGI I CENNIKI
Dowiedz się więcej o samochodach Land Rover
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Śledź na bieżąco najnowsze wiadomości o wyprawach Adventure Travel