• Jaguar XE

  Najbardziej zaawansowana efektywna i dynamiczna sportowa limuzyna jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar XF

  Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar E-PACE

  Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR F-PACE

  Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR I-PACE

  Przedstawiamy pierwszego, całkowicie elektrycznego SUV-a marki Jaguar.

 • JAGUAR F-TYPE

  F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

 • JAGUAR XJ

  Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

  Za sprawą zespołu wykwalifikowanych stylistów, inżynierów i techników, oddział SVO oferuje nowe możliwości personalizacji
  wybranego modelu.

Fleet & Business

Paleta modeli Jaguara

Wydajność i wysokie osiągi w połączeniu ze stylem i indywidualnością – Jaguar oferuje Państwu niepowtarzalną możliwość wyrażenia charakteru swojej Firmy.

Wiemy, że dla kierowcy niezawodność samochodu stoi na pierwszym miejscu. Z tego względu utrzymujemy odpowiednio wysokie standardy w zakresie jakości, innowacyjności i serwisu. Dlatego wszystkie modele Jaguara objęte są pięcioletnią gwarancją. Jaguar XE, XF oraz F-Pace posiadają ponadto trzyletni program serwisowy bez limitu kilometrów w cenie samochodu. Dodatkowo oferujemy Państwu zapierający dech w piersiach design połączony z najnowszymi technologiami przy absolutnie konkurencyjnych kosztach eksploatacji. To obietnica naszej wydajności służącej dobru Państwa Firmy.

CAŁKOWICIE NOWY XE

Nowy Jaguar XE to nowy członek naszej rosnącej rodziny. XE dołącza do modeli XF, XJ i F-TYPE jako nasza nowa limuzyna z segmentu D premium. Model XE jest pierwszym modelem z nowej generacji samochodów Jaguara, który posiada całkowicie aluminiową konstrukcję, zapewnia sportowe prowadzenie i niewiarygodnie niskie zużycie paliwa.
Dostępna oferta silników zaspokoi potrzeby każdego kierowcy – począwszy od czystej euforii doładowanego V6 po oszczędność naszej nowej serii silników wysokoprężnych Ingenium, które potrafią uzyskać zużycie paliwa na poziomie zaledwie 3,8 l/100km przy emisji CO2 od 99 g/km.

Dowiedz się więcej Pobierz katalog
XE

CAŁKOWICIE NOWY XF

Całkowicie nowy Jaguar XF bazuje na cechach swojego wielokrotnie nagradzanego poprzednika, najlepiej zaspokajając potrzeby floty i firmy: konkurencyjny całkowity koszt utrzymania, asertywny styl oraz niezrównany poziom komfortu i technologii.
Dzięki swej aluminiowej konstrukcji nowy Jaguar XF należy do najlżejszych samochodów w swojej klasie. Ograniczenie masy skutkuje mniejszym zużyciem paliwa na poziomie zaledwie 4,0 l/100km i emisją CO2 na poziomie 104 g/km. Stanowi też podstawę do uzyskania przez nowy model precyzji prowadzenia oraz właściwości jezdnych i dynamicznych, z których zawsze słynął XF.
We wnętrzu nowy XF oferuje mnóstwo miejsca, zwłaszcza z tyłu, gdzie udało się powiększyć przestrzeń na nogi o 15 mm, a na kolana o 24 mm w stosunku do poprzednika, uzyskując rekordowe wartości w tej klasie. Do tego dochodzą innowacyjne technologie, dzięki którym każda podróż ma być bezpieczniejsza, przyjemniejsza i umożliwiać lepszą komunikację.

Dowiedz się więcej Pobierz katalog
XF

NOWY F-PACE

F-PACE to najbardziej praktyczny sportowy samochód Jaguara. Łączy on przyjemność prowadzenia z uniwersalnością. Zaawansowany technologicznie w każdym calu F-PACE gwarantuje bezpieczeństwo, łączność i rozrywkę. Nadaje się na każdą drogę i każdy dzień. F-PACE to Jaguar dla Ciebie, Jaguar dla Twojej rodziny.
Zainspirowany modelem F-TYPE nowy Jaguar F-PACE to crossover o wysokich osiągach, który posiada geny auta sportowego. Jego emanujący mocą wygląd, począwszy od wybrzuszenia na masce po wyraziste tylne błotniki, wyróżnia go i przyciąga wzrok. F-PACE na nowo odkrywa energię, siłę i czystość formy modelu F-TYPE.

Dowiedz się więcej Pobierz katalog
F-Pace

XJ - NOWY WYMIAR LUKSUSU

XJ pokazuje to, czym powinien charakteryzować się samochód luksusowy: piękno, innowacje i ogólne dopracowanie. Panoramiczny dach z przyciemnionego szkła nadaje wnętrzu wrażenie przestronności, a wytrzymałe i lekkie aluminiowe nadwozie zapewnia zwinność i znakomite prowadzenie, sprawiając, że jazda staje się niezrównanym przeżyciem.
Z pomocą zaawansowanych technologii, np. wirtualnego panelu instrumentów, który można dostosować do własnych upodobań, czy najnowocześniejszego systemu multimedialnego InControl Touch Pro, XJ ma zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających kierowców.
Z myślą o równie wymagających pasażerach przestronna kabina oferuje podstawki do pracy, lampki do czytania oraz system multimedialny dla pasażerów tylnej kanapy.

Dowiedz się więcej
Pobierz katalog

F-TYPE - NAJBARDZIEJ POŻĄDANY SAMOCHÓD SPORTOWY FLEET & BUSINESS

Mocny, zwinny i niezwykle charakterystyczny F-TYPE jest godnym następcą legendarnego modelu E-type oraz nowością w słynnej serii samochodów sportowych Jaguara.
Skonstruowano go z myślą o doskonałych osiągach i niezwykłej precyzji prowadzenia, co udało się osiągnąć dzięki doładowanym silnikom, lekkiemu aluminiowemu nadwoziu i zaawansowanym technologiom układu napędowego.
Dopracowanie najdrobniejszych szczegółów sprawia, że każdy centymetr luksusowego wnętrza modelu F-TYPE ujawnia obsesję na punkcie równowagi i proporcji, która tchnie czystym DNA Jaguara.

Dowiedz się więcej Pobierz katalog