JAGUAR F‑PACE


OD 1.130 ZŁ NETTO/MIES.
W ABONAMENCIE PREMIUM LEASE

UWOLNIJ DZIKOŚĆ I DRAPIEŻNY CHARAKTER<br>Z JAGUAREM F‑PACE

TERAZ W ABONAMENCIE PREMIUM LEASE
- RATA OD 1.130 ZŁ NETTO/MIES.
- PAKIET SERWISOWY JAGUAR CARE W CENIE
- 10% OPŁATY WSTĘPNEJ

OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ!
Kalkulator finansowy
fpace
Kalkulator finansowy
.
Wybierz
Wybierz Model
Samochód
Wersja
Silnik
Wersja wyposażenia
CHOOSE FINANCE
Finansowanie
Zmień model
Rodzaj finansowania
Oblicz ratę
Oblicz

Aby wygenerować orientacyjną wycenę, ustaw suwaki na odpowiednie wartości i kliknij „OBLICZ”

Podsumowanie
EDIT QUOTE
Car Price
Deposit
Loan Amount
Ballon Amount
Monthly Payment
Monthly
Weekly Payment
Total Amount Repayable
Ładowanie...
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie później.

BUSINESS FINANCE UNAVAILABLE

Any product is not available on your model selection. Please modify your selection criteria.

AIzaSyBNHr5UUXQdzjmuPIv3EQIAqFQTmVynsjc
1PuDpFVDV9fjK7xH6HwjfBEOHbqaVza-OmeBAIela4UE
jdx
B2
Z400
Premium lease
Down Payment
Intrest Rate
Duration
12,18,20,24,30,36,40,48,50,60
Balloon
km
LUKSUSOWE WNĘTRZE
Wnętrze F‑PACE kusi wysokiej jakości skórą naturalną i wysokiej klasy wykończeniem. Dzięki szerokiej gamie dostępnych materiałów, F‑PACE oferuje jedne z najszerszych możliwości konfiguracji wnętrza w klasie Premium. To dla Ciebie idealna okazja do stworzenia przestrzeni, która odzwierciedli Twój indywidualny styl.
JEDNOSTKI NAPĘDOWE
F‑PACE to również gama nowoczesnych jednostek z rodziny Ingenium zarówno benzynowych o mocy 250 - 300KM, jak i wysokoprężnych 2,0l o mocy do 240KM. Jeśli natomiast poszukujesz jeszcze większych emocji, do Twojej dyspozycji są także potężne jednostki V6 o mocy 300KM (Diesel) oraz V8 o mocy 550KM w wersji F‑PACE SVR.
SYSTEM TOUCH PRO
System multimedialny Touch Pro przenosi łączność i rozrywkę Twojego Jaguara na najwyższy poziom - między innymi dzięki 10-calowemu ekranowi dotykowemu wysokiej rozdzielczości z InControl Apps, czy routerowi WI-FI pozwalającemu podłączyć jednocześnie nawet 8 urządzeń.
PRZESTRONNY BAGAŻNIK
F‑PACE szczyci się największym w klasie bagażnikiem o pojemności 650 litrów i wszechstronnymi możliwościami składania tylnej kanapy w układzie 40:20:40.
AKCESORIA
Dzięki akcesoriom Jaguara możesz nadać swojemu Jaguarowi F‑PACE osobistego charakteru. Akcesoria mogą udoskonalić Twojego F‑PACE na wiele sposobów, prezentując Twój styl, zwiększając praktyczność na co dzień lub pomagając Ci cieszyć się wolnym czasem. Możesz także zadbać o komfort swojego pupila podczas podróży wyposażając samochód w specjalny pakiet dedykowany do transportu zwierząt.
FUNKCJE WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ
F‑PACE posiada szereg systemów wspierających kierowcę dla poprawy aktywnego bezpieczeństwa Twojego i Twoich pasażerów. Wyposażony w najbardziej innowacyjne technologie takie jak reflektory Matrix LED, system autonomicznego hamowania awaryjnego (AEB), adaptacyjny tempomat, system rozpoznawania znaków (TSR) czy asystent parkowania pomoże Ci w większości sytuacji drogowych oraz podczas jazdy nocą.
F‑PACE SVR

F‑PACE SVR to najbardziej zapierająca dech w piersiach ewolucja nagradzanego modelu F‑PACE. Zaprojektowany i opracowany przez ekspertów z działu Special Vehicle Operations - z silnikiem 5.0L V8 Supercharged, jest najbardziej porywającą i skoncentrowaną na emocjach wersją modelu F‑PACE.


PRZYSPIESZENIE: 0-100km/h 4.3s

PRĘDKOŚĆ MAKSYMALNA: 283 km/h

yt:tiKGvBRnhNM
PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.

*Przykładowa kalkulacja dla modelu Jaguar F‑PACE w cenie katalogowej 194 900 zł brutto: opłata wstępna 10%, okres użytkowania 24 miesiące, limit przebiegu 40 000km, rata miesięczna 1.130 zł netto/miesięcznie (0,58% wartości samochodu miesięcznie netto).
Powyższe ma charakter informacyjny i nie stanowi oświadczenia gwarancyjnego ani oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.