JAGUAR F‑PACE


Z WYPOSAŻENIEM DODATKOWYM
O WARTOŚCI 42 000 ZŁ W CENIE

OTRZYMAJ OFERTĘ

TERAZ W WERSJI LIMITOWANEJ
Z WYPOSAŻENIEM DODATKOWYM O WARTOŚCI 42 000 ZŁ W CENIE.

- AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW
- UKŁAD NAPĘDOWY NA 4 KOŁA (AWD)
- SYSTEM NAWIGACYJNY
- DACH PANORAMICZNY
- RELINGI DACHOWE

OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ!
LUKSUSOWE WNĘTRZE
Wnętrze F‑PACE kusi wysokiej jakości skórą naturalną i wysokiej klasy wykończeniem. Dzięki szerokiej gamie dostępnych materiałów, F‑PACE oferuje jedne z najszerszych możliwości konfiguracji wnętrza w klasie Premium. To dla Ciebie idealna okazja do stworzenia przestrzeni, która odzwierciedli Twój indywidualny styl.
JEDNOSTKI NAPĘDOWE
F‑PACE to również gama nowoczesnych jednostek z rodziny Ingenium zarówno benzynowych o mocy 250 - 300KM, jak i wysokoprężnych 2,0l o mocy do 240KM. Jeśli natomiast poszukujesz jeszcze większych emocji, do Twojej dyspozycji są także potężne jednostki V6 o mocy 300KM (Diesel) oraz V8 o mocy 550KM w wersji F‑PACE SVR.
SYSTEM TOUCH PRO
System multimedialny Touch Pro przenosi łączność i rozrywkę Twojego Jaguara na najwyższy poziom - między innymi dzięki 10-calowemu ekranowi dotykowemu wysokiej rozdzielczości z InControl Apps, czy routerowi WI-FI pozwalającemu podłączyć jednocześnie nawet 8 urządzeń.
PRZESTRONNY BAGAŻNIK
F‑PACE szczyci się największym w klasie bagażnikiem o pojemności 650 litrów i wszechstronnymi możliwościami składania tylnej kanapy w układzie 40:20:40.
AKCESORIA
Dzięki akcesoriom Jaguara możesz nadać swojemu Jaguarowi F‑PACE osobistego charakteru. Akcesoria mogą udoskonalić Twojego F‑PACE na wiele sposobów, prezentując Twój styl, zwiększając praktyczność na co dzień lub pomagając Ci cieszyć się wolnym czasem. Możesz także zadbać o komfort swojego pupila podczas podróży wyposażając samochód w specjalny pakiet dedykowany do transportu zwierząt.
FUNKCJE WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ
F‑PACE posiada szereg systemów wspierających kierowcę dla poprawy aktywnego bezpieczeństwa Twojego i Twoich pasażerów. Wyposażony w najbardziej innowacyjne technologie takie jak reflektory Matrix LED, system autonomicznego hamowania awaryjnego (AEB), adaptacyjny tempomat, system rozpoznawania znaków (TSR) czy asystent parkowania pomoże Ci w większości sytuacji drogowych oraz podczas jazdy nocą.
PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.

Przedstawiona korzyść dotyczy modelu Jaguar F‑PACE, wyposażonego w opcjonalną automatyczną skrzynię biegów, napęd AWD, nawigację, dach panoramiczny oraz relingi dachowe. Powyższe ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.