JAGUAR F-PACE


Z WYPOSAŻENIEM DODATKOWYM
O WARTOŚCI 42 000 ZŁ W CENIE

OTRZYMAJ OFERTĘ

TERAZ W WERSJI LIMITOWANEJ
Z WYPOSAŻENIEM DODATKOWYM O WARTOŚCI 42 000 ZŁ W CENIE.

- AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW
- UKŁAD NAPĘDOWY NA 4 KOŁA (AWD)
- SYSTEM NAWIGACYJNY
- DACH PANORAMICZNY
- RELINGI DACHOWE

OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ!
LUKSUSOWE WNĘTRZE
Wnętrze F-PACE kusi wysokiej jakości skórą naturalną i wysokiej klasy wykończeniem. Dzięki szerokiej gamie dostępnych materiałów, F-PACE oferuje jedne z najszerszych możliwości konfiguracji wnętrza w klasie Premium. To dla Ciebie idealna okazja do stworzenia przestrzeni, która odzwierciedli Twój indywidualny styl.
JEDNOSTKI NAPĘDOWE
F-PACE to również gama nowoczesnych jednostek z rodziny Ingenium zarówno benzynowych o mocy 250 - 300KM, jak i wysokoprężnych 2,0l o mocy do 240KM. Jeśli natomiast poszukujesz jeszcze większych emocji, do Twojej dyspozycji są także potężne jednostki V6 o mocy 300KM (Diesel) oraz V8 o mocy 550KM w wersji F-PACE SVR.
SYSTEM TOUCH PRO
System multimedialny Touch Pro przenosi łączność i rozrywkę Twojego Jaguara na najwyższy poziom - między innymi dzięki 10-calowemu ekranowi dotykowemu wysokiej rozdzielczości z InControl Apps, czy routerowi WI-FI pozwalającemu podłączyć jednocześnie nawet 8 urządzeń.
PRZESTRONNY BAGAŻNIK
F‑PACE szczyci się największym w klasie bagażnikiem o pojemności 650 litrów i wszechstronnymi możliwościami składania tylnej kanapy w układzie 40:20:40.
AKCESORIA
Dzięki akcesoriom Jaguara możesz nadać swojemu Jaguarowi F-PACE osobistego charakteru. Akcesoria mogą udoskonalić Twojego F-PACE na wiele sposobów, prezentując Twój styl, zwiększając praktyczność na co dzień lub pomagając Ci cieszyć się wolnym czasem. Możesz także zadbać o komfort swojego pupila podczas podróży wyposażając samochód w specjalny pakiet dedykowany do transportu zwierząt.
FUNKCJE WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ
F-PACE posiada szereg systemów wspierających kierowcę dla poprawy aktywnego bezpieczeństwa Twojego i Twoich pasażerów. Wyposażony w najbardziej innowacyjne technologie takie jak reflektory Matrix LED, system autonomicznego hamowania awaryjnego (AEB), adaptacyjny tempomat, system rozpoznawania znaków (TSR) czy asystent parkowania pomoże Ci w większości sytuacji drogowych oraz podczas jazdy nocą.
PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
Url
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
Url
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
Url
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.
Url

Przedstawiona korzyść dotyczy modelu Jaguar F-PACE, wyposażonego w opcjonalną automatyczną skrzynię biegów, napęd AWD, nawigację, dach panoramiczny oraz relingi dachowe. Powyższe ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.