• Jaguar XE

  Najbardziej zaawansowana efektywna i dynamiczna sportowa limuzyna jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar XF

  Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar E-PACE

  Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR F-PACE

  Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR I-PACE

  Przedstawiamy pierwszego, całkowicie elektrycznego SUV-a marki Jaguar.

 • JAGUAR F-TYPE

  F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

 • JAGUAR XJ

  Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

  Za sprawą zespołu wykwalifikowanych stylistów, inżynierów i techników, oddział SVO oferuje nowe możliwości personalizacji
  wybranego modelu.

USŁUGI PRO

PRO SERVICES

System Touch Pro, uzupełniony o Usługi Pro, zapewnia szereg rozszerzonych funkcji zaprojektowanych po to, aby wspomagać użytkownika w szybkim dotarciu do miejsca przeznaczenia:

• Unikanie korków dzięki Informacjom o natężeniu ruchu otrzymywanym w czasie rzeczywistym

• Używanie nawigacji od momentu opuszczenia zamknięcia za sobą drzwi wyjściowych, aż do czasu dotarcia do miejsca docelowego z użyciem systemu nawigacji od-drzwi-do-drzwi

• Szybkie i łatwe wyszukiwanie atrakcji za pomocą wyszukiwarki on-line z serwisu Lonely Planet i/ lub innych popularnych przewodników turystycznych

• Upewnianie się co do poprawności obranej drogi, dzięki satelitarnym zasobom fotograficznym

• Automatyczne aktualizowanie kontaktów w ramach własnego spodziewanego czasu dotarcia do celu przy użyciu współdzielonego szacowanego czasu dotarcia

W ramach Usług Pro uzyskuje się pełen zakres funkcjonalności począwszy od informacji o natężeniu ruchu podawanych w czasie rzeczywistym a skończywszy na nawigacji od-drzwi-do-drzwi koordynowanych z własnym smartfonem.

INFORMACJE O NATĘŻENIU RUCHU PODAWANE W CZASIE RZECZYWISTYM

Usługa Informacji o natężeniu ruchu podawanych w czasie rzeczywistym wykorzystuje miliony aktualnych danych o ruchu drogowym w celu zapewnienia użytkownikowi najdokładniejszych informacji o ruchu drogowym na zaplanowanych trasach. Dzięki dokładniejszym informacjom o ruchu drogowym, planowanie, zmiany tras i dojazd do wyznaczonego celu jest bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej.

NAWIGACJA OD-DRZWI-DO-DRZWI

Aplikacja do planowania trasy pozwala na nawigację w zakresie od drzwi do drzwi. Należy w smartfonie ustawić docelowe miejsce przejazdu, a funkcja nawigacji doprowadza użytkownika do samochodu, który następnie przejmuje nawigację. Po zaparkowaniu, funkcja nawigacji przejmowana jest z powrotem przez smartfon, który doprowadza użytkownika do ostatecznego miejsca docelowego z wykorzystaniem transportu publicznego lub pieszo.

CLOUD SYNC

Wszystkie trasy są automatycznie synchronizowane w systemie nawigacyjnym Touch Pro pojazdu, w Aplikacji do planowania trasy InControl w smartfonie oraz na stronie internetowej Planowania trasy.

WYSZUKIWANIE ON-LINE

Bez względu na miejsce przebywania użytkownika, możliwe jest wyszukiwanie najbliższych atrakcji. System uzyskuje dostęp do zasobów danych w celu zapewnienia informacji, zdjęć i recenzji wybieranych miejsc. Możliwa jest bezpośrednia nawigacja do takich miejsc, lub dzielenie się z innymi informacjami o takich miejscach z poziomu konsoli.


MAPA SATELITARNA

Czasami mogą się zdarzyć sytuacje, kiedy trzeba uzyskać obraz okolicy, w której znajduje się użytkownik, w widoku z góry. Dzięki Connect Pro przełączanie na widok z satelity uzyskuje się za pomocą jednego dotknięcia.

WYZNACZANIE TRASY ONLINE

Podczas zmierzania do celu, system monitoruje na bieżąco sytuację na drodze i analizuje typowe modele ruchu drogowego dla danej pory dnia, aby w razie potrzeby wskazać optymalną trasę.

WSPÓŁDZIELENIE SPODZIEWANEGO CZASU DOTARCIA DO CELU

Dzielenie się danymi o wybranej trasie i spodziewanym czasem dotarcia do celu z przyjaciółmi i rodziną. W przypadku nieoczekiwanego opóźnienia, Touch Pro może automatycznie ich o tym poinformować, wysyłając powiadomienia drogą sms-ową lub e-mailową.

PARKING

W chwili zbliżania się do celu, Connect Pro może wskazywać dostępne parkingi. Wystarczy dotknięciem wskazać preferowany parking, a system nawigacyjny uaktualni trasę, aby doprowadzić do wybranego miejsca.

USŁUGA CENA PALIWA

W przypadku konieczności zatankowania pojazdu, Connect Pro nie tylko znajduje stacje benzynowe wzdłuż obranej trasy, ale również umożliwia porównanie cen paliwa,co pozwala redukować koszty.


Powrót do opcji łączności Systemu InControl Przeglądanie podręcznika użytkownika

Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.