• Jaguar XE

  Najbardziej zaawansowana efektywna i dynamiczna sportowa limuzyna jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar XF

  Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar E-PACE

  Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR F-PACE

  Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR I-PACE

  Przedstawiamy pierwszego, całkowicie elektrycznego SUV-a marki Jaguar.

 • JAGUAR F-TYPE

  F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

 • JAGUAR XJ

  Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

  Za sprawą zespołu wykwalifikowanych stylistów, inżynierów i techników, oddział SVO oferuje nowe możliwości personalizacji
  wybranego modelu.

InControl

SPOTIFY

We współpracy z projektantami i inżynierami ze Spotify, Jaguar, w ramach pokładowego systemu infotainment, zapewnia bezproblemowe udostępnienie funkcji Spotify.

MUZYKA CAŁEGO ŚWIATA DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

MUZYKA CAŁEGO ŚWIATA DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Ponad 30 milionów utworów znajdujących się w bazie Spotify jest tak łatwo dostępnych poprzez ekran dotykowy InControl, jak za pośrednictwem laptopa lub smartfona. Po zalogowaniu, dostępne są wszystkie tak dobrze znane i doceniane funkcje. Dostępne jest zarówno wyszukiwanie utworów, jak i przeglądanie ulubionych stacji i rekomendacji.

MUZYKA NIGDY SIĘ NIE KOŃCZY

MUZYKA NIGDY SIĘ NIE KOŃCZY

Za pośrednictwem Spotify, w aplikacjach InControl, w Spotify dostępny jest tryb Offline, dzięki czemu można słuchać ulubionej muzyki, nawet w przypadku, gdy nie ma połączenia z Internetem. Aplikacja posiada również listę odtwarzania Odkrycia tygodnia. Co tydzień prezentuje ona, w oparciu o zwykle przesłuchiwane przez użytkownika utwory, wybór rekomendacji, które mogą go zainteresować.

ZAKRES DOSTĘPNY W RAMACH APLIKACJI INCONTROL*

ZAKRES DOSTĘPNY W RAMACH APLIKACJI INCONTROL*

Aplikacja Spotify jest dostępna wyłącznie jako część aplikacji InControl - nasz pakiet aplikacji pokładowych jest zaprojektowany i zoptymalizowany pod kątem stosowania wyłącznie w Jaguarze użytkownika. Aby cieszyć się ze wszystkich zalet aplikacji InControl, jej pokładowy system infotainment wymaga jednego z naszych pakietów łączności - InControl Connect lub Connect Pro.

*Aktualna dostępność wyłącznie z systemem iOS.

Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.