ŁĄCZNOŚĆ INCONTROL
Obejrzyj film

Dzięki bezkonkurencyjnej łączności na pokładzie Jaguara użytkownika, systemy Connect i Connect Pro dbają o najwyższą i niezakłóconą wygodę użytkownika i pasażerów. Wystarczy skorzystać z wygody systemów Remote Essentials i Remote Premium, które pozwalają na odległość zachowywać kontrolę na pojazdem. Opcje Protect and Secure Tracker zapewniają wyższe bezpieczeństwo zarówno samemu użytkownikowi Jaguara, jak i jego pojazdowi.

CONNECT PRO

Dostępna tylko w ramach Touch Pro, aplikacja Connect Pro obejmuje aplikacje InControl, Punkt dostępowy Wi-Fi, Remote Premium i Usługi Pro oraz jest zaprojektowana, by zwiększać wygodę użytkownika zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz jego Jaguara, zapewniając i użytkownikowi i pasażerom radość z podróży, przy utrzymywanie ciągłego połączenia ze światem.

FUNKCJE CONNECT PRO
USŁUGI PRO
Dostępne jako część pakietu Connect Pro w systemie Touch Pro, usługi Pro stanowią szereg unikalnych usług nawigacyjnych.
Dowiedz się więcej
PUNKT DOSTĘPOWY WI-FI
Punkt dostępowy Wi-Fi za pośrednictwem pokładowego złącza 4G w Jaguarze pozwala pasażerom podłączyć do Internetu do 8 urządzeń na raz.*
Dowiedz się więcej
REMOTE PREMIUM
Kompatybilne z większością smartfonów z systemami Android i Apple iOS, aplikacje te umożliwiają interakcję z autem użytkownika z dowolnego miejsca na świecie.
Dowiedz się więcej
APLIKACJE INCONTROL
Aplikacja InControl obejmuje zestaw aplikacji interaktywnych, które umożliwiają strumieniowe przesyłanie multimediów, usług opartych na chmurze i usług lokalizacyjnych i innych - za pośrednictwem portu USB.
Dowiedz się więcej
APLIKACJA CONNECT

Connect zapewnia trzy podstawowe usługi: aplikacje InControl pozwalające na wykorzystywanie zgodnych smartfonowych aplikacji za pośrednictwem ekranu dotykowego pojazdu; punkt dostępowy Wi-Fi pozwalający na skonfigurowanie pokładowej sieci do 8 urządzeń na raz, oraz usługę Remote Premium pozwalającą na zdalną interakcję z Jaguarem użytkownika.

FUNKCJE CONNECT
PUNKT DOSTĘPOWY WI-FI
Punkt dostępowy Wi-Fi za pośrednictwem pokładowego złącza 4G w Jaguarze pozwala pasażerom podłączyć do Internetu do 8 urządzeń na raz.*
Dowiedz się więcej
REMOTE PREMIUM
Kompatybilne z większością smartfonów z systemami Android i Apple iOS, aplikacja Remote Premium umożliwia interakcję z autem użytkownika na odleglość.
Dowiedz się więcej
Obejrzyj film
yt:h6rf5C7Bxnc
APLIKACJE INCONTROL
Aplikacja InControl obejmuje zestaw zoptymalizowanych pod kątem pojazdu aplikacji interaktywnych, które umożliwiają strumieniowe przesyłanie multimediów, usług opartych na chmurze i usług lokalizacyjnych i innych - za pośrednictwem portu USB.
Dowiedz się więcej
PROTECT

W celu zwiększenia spokoju umysłu użytkownika, usługa Protect obejmuje funkcje Remote, tj. zdalne, zoptymalizowaną usługę Jaguar Assistance, oraz połączenia alarmowe SOS. Można dokonywać między innymi zdalnego sprawdzenia poziomu paliwa, stanu okien i drzwi i odnaleźć Jaguar użytkownika na zatłoczonym parkingu, a wszystkie to za pomocą smartfona użytkownika. W przypadku awarii, zoptymalizowana usługa Jaguar Assistance przekazuje informację o lokalizację pojazdu oraz dane diagnostyczne samochodu do pomocy drogowej. W przypadku poważnego zdarzenia drogowego, funkcja połączenia alarmowego SOS automatycznie przesyła zawiadomienie do służb kryzysowych z podaniem lokalizacji oraz nawiązaniem połączenia telefonicznego.

FUNKCJE PROTECT
APLIKACJA REMOTE ESSENTIALS
Użytkownik może łączyć się ze swoim Jaguarem z dowolnego miejsca w świecie za pomocą systemu Remote Essentials, czyli na przykład sprawdzić stan blokady drzwi lub poziom paliwa.
Dowiedz się więcej
ZOPTYMALIZOWANA USŁUGA JAGUAR ASSISTANCE
Poprzez naciśniecie przycisku po lewej stronie konsoli dachowej, lub z poziomu ekranu Assistance aplikacji Jaguar InControl Remote, można nawiązywać bezpośrednie połączenie z zespołem Jaguar Assistance.
POŁĄCZENIE ALARMOWE SOS
W przypadku zaistnienia zdarzenia drogowego i zadziałania poduszek powietrznych, zostanie nawiązane połączenie telefoniczne ze służbami ratunkowymi, a połączenie alarmowe SOS może również zacząć wysyłać istotne informacje, w tym lokalizację użytkownika.
SECURE TRACKER

Funkcja Secure Tracker śledzi lokalizację pojazdu alarmując użytkownika o ewentualnej próbie kradzieży, przekazując aktualną lokalizację auta odpowiednim służbom ułatwiając szybkie odzyskanie pojazdu.

Dowiedz się więcej
ZASADY I WARUNKI
Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Jaguar InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania większej ilości informacji
Znajdź dilera
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera
Newsletter
Otrzymuj najnowsze informacje dotyczące samochodów Jaguar

*Funkcja Wi-Fi 4G jest dostępna tylko w wybranych modelach i wymaga zawarcia odpowiedniej umowy na przesył danych za pośrednictwem karty SIM. Łączność mobilna na poziomie 4G może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.
 
Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.