SECURE TRACKER

InControl Secure to prosty i bezpieczny system śledzenia skradzionego pojazdu zapewniający lepszą niż kiedykolwiek ochronę pojazdu użytkownika, i dzięki temu większy spokój.

• InControl Secure pomaga zlokalizować Jaguara użytkownika w przypadku kradzieży

SECURE

Jeśli ktoś włamie się do samochodu, lub nim odjedzie, InControl Secure pozwala śledzić każdy jego krok. Użytkownik jest natychmiast zawiadamiany i śledzone jest przemieszczanie się Jaguara użytkownika, jeśli zachodzi taka potrzeba. Użytkownik jest zaalarmowany, a InControl Stolen Vehicle Tracking Centre pomaga w odzyskaniu pojazdu tak szybko, jak to możliwe.

Nawet jeśli samochód zostanie skradziony razem z kluczykami, można uruchomić alarm dzwoniąc do telefonicznego centrum obsługi klienta za pomocą aplikacji InControl Remote.

ALARM KRADZIEŻOWY

Secure Tracker to technologia zapewniająca przekazywanie alarmu kradzieżowego, gdy aktywuje się alarm pojazdu. W takim przypadku, zawiadomienie dociera do Centrum śledzenia skradzionych pojazdów, a operator kontaktuje się z użytkownikiem. Stosowane zawiadomienie pojawi się także w zdalnej aplikacji smartfona i na stronie internetowej InControl, zawierając ponaglenie o skontaktowanie się z zespołem śledzenia.

PRZEGLĄDAJ PODRĘCZNIK UŻYTKOWANIA
ZASADY I WARUNKI
Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Jaguar InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania większej ilości informacji
Znajdź dilera
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera
Newsletter
Otrzymuj najnowsze informacje dotyczące samochodów Jaguar

Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.