INCONTROL
SPOTIFY

We współpracy z projektantami i inżynierami ze Spotify, Jaguar, w ramach pokładowego systemu infotainment, zapewnia bezproblemowe udostępnienie funkcji Spotify.

MUZYKA CAŁEGO ŚWIATA DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Ponad 30 milionów utworów znajdujących się w bazie Spotify jest tak łatwo dostępnych poprzez ekran dotykowy InControl, jak za pośrednictwem laptopa lub smartfona. Po zalogowaniu, dostępne są wszystkie tak dobrze znane i doceniane funkcje. Dostępne jest zarówno wyszukiwanie utworów, jak i przeglądanie ulubionych stacji i rekomendacji.
MUZYKA NIGDY SIĘ NIE KOŃCZY
Za pośrednictwem Spotify, w aplikacjach InControl, w Spotify dostępny jest tryb Offline, dzięki czemu można słuchać ulubionej muzyki, nawet w przypadku, gdy nie ma połączenia z Internetem. Aplikacja posiada również listę odtwarzania Odkrycia tygodnia. Co tydzień prezentuje ona, w oparciu o zwykle przesłuchiwane przez użytkownika utwory, wybór rekomendacji, które mogą go zainteresować.
ZAKRES DOSTĘPNY W RAMACH APLIKACJI INCONTROL*
Aplikacja Spotify jest dostępna wyłącznie jako część aplikacji InControl - nasz pakiet aplikacji pokładowych jest zaprojektowany i zoptymalizowany pod kątem stosowania wyłącznie w Jaguarze użytkownika. Aby cieszyć się ze wszystkich zalet aplikacji InControl, jej pokładowy system infotainment wymaga jednego z naszych pakietów łączności - InControl Connect lub Connect Pro. *Aktualna dostępność wyłącznie z systemem iOS.
ZASADY I WARUNKI
Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Jaguar InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.
Url
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania większej ilości informacji
Url
Znajdź dilera
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera
Url
Newsletter
Otrzymuj najnowsze informacje dotyczące samochodów Jaguar
Url

Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.