AKTYWACJA SYSTEMU PROTECT
AKTYWACJA SYSTEMU PROTECT

Aby skorzystać z usług InControl, należy aktywować zakupione wcześniej usługi InControl.

REJESTRACJA INCONTROL U SPRZEDAWCY
Aby zakończyć ten proces, należy kliknąć na jednorazowy link przesłany w e-mailu od sprzedawcy, przekierowujący na właściwą stronę, i postępować zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.

W przypadku nieotrzymania e-maila aktywującego od sprzedawcy, należy sprawdzić folder spam lub skontaktować się z dealerem.
SAMODZIELNA REJESTRACJA INCONTROL
W przypadku gdy sprzedawca nie zarejestrował konta użytkownika, należy postępować zgodnie z prostym sposobem rejestracji, łączeniem z pojazdem i aktywowaniem InControl.

Przed rozpoczęciem należy się upewnić, że ma się dostęp do pojazdu oraz że jest on zaparkowany w miejscu o dobrym pokryciu siecią komórkow, i że ma się dostęp do numeru rejestracyjnego.

Potrzebnych będzie także 8 ostatnich znaków numeru VIN pojazdu (numeru identyfikacyjnego pojazdu), które znajdują się po lewej stronie przedniej szyby lub w instrukcji obsługi pojazdu.
KROK 1
Należy odwiedzić witrynę Mój Jaguar InControl i utworzyć konto, podając swój adres e-mailowy, na który zostanie wysłany e-mail rejestracyjny. Należy kliknąć w zabezpieczony link umieszczony w e-mailu i postępować zgodnie z instrukcjami konfiguracji wyświetlanymi na ekranie.
STRONA INTERNETOWA MÓJ JAGUAR INCONTROL
KROK 2
Następnie zgodnie z monitem należy połączyć założone konto z Jaguarem użytkownika w celu potwierdzenia, że się jest właścicielem lub upoważnionym użytkownikiem pojazdu. Aby to zrobić, należy nawiązać kontakt z własnym samochodem w ciągu 60 minut, aby zakończyć konfigurację, inaczej cały proces należy powtórzyć.
KROK 3
Użytkownik zostanie poproszony o podanie danych szczegółowych dotyczących jego pojazdu i zaakceptowanie warunków prawnych. Klient będzie mógł także włączyć funkcję Przejazdu.
SMARTFONOWE APLIKACJE ZDALNE

Po zakończeniu procesu aktywacji, można pobrać smartfonową aplikację zdalną i zalogować się do niej, używając danych używanych do zarejestrowanego konta. Aplikacja jest bezpłatna i zawiera tryb demonstracyjny.

POBIERZ DLA APPLE IOS
POBIERZ DLA ANDROID
STRONA INTERNETOWA MÓJ JAGUAR INCONTROL

Dostęp do Mój Jaguar InControl uzyskuje się, używając tych samych danych logowania, w celu między innymi zmiany danych osobowych, zmiany ustawień samochodu, dodawania lub usuwania dołączonych pojazdów, zarządzania subskrypcjami i Przejazdami.

STRONA INTERNETOWA MÓJ JAGUAR INCONTROL
DODAWANIE POJAZDU DO SWEGO KONTA
Przed rozpoczęciem należy się upewnić, że ma się dostęp do pojazdu oraz że jest on zaparkowany w miejscu o dobrym pokryciu siecią komórkową, i że ma się dostęp do numeru rejestracyjnego. Potrzebnych będzie także 8 ostatnich znaków numeru VIN pojazdu (numeru identyfikacyjnego pojazdu), które znajdują się po lewej stronie przedniej szyby lub w instrukcji obsługi pojazdu.

Aby dodać pojazd do swego konta, należy zalogować się i przejść do zakładki Dodaj pojazd. Należy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie w celu dołączenia swego pojazdu do konta.
USUWANIE POJAZDU Z KONTA
Przy sprzedaży lub oddaniu pojazdu w rozliczeniu lub osobistym przeniesieniu jego własności należy usunąć pojazd ze swojego konta InControl. W tym celu należy zalogować się na stronie Mój Jaguar InControl, przejść do zakładki Ustawienia pojazdu i nacisnąć przycisk Usuń pojazd.

W przypadku posiadania niewygasłych subskrypcji usług InControl zostaną one przeniesione na nowego właściciela pojazdu na pozostały okres subskrypcji, o ile nowy właściciel skonfiguruje swoje konto InControl.
WSPARCIE SYSTEMU JAGUAR INCONTROL
LOGOWANIE DO KONTA INCONTROL
Należy zarejestrować konto na stronie Mój Jaguar InControl, aby dostosować własne preferencje i zarządzać funkcjami Systemu InControl.
Mój Jaguar Incontrol
UZYSKIWANIE POMOCY W ZAKRESIE INCONTROL
W celu uzyskania więcej informacji o systemie Jaguar InControl zapraszamy do kontaktu z wybranym autoryzowanym dilerem Jaguar.
LISTA DILERÓW
ZASADY I WARUNKI
Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Jaguar InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.
Przeglądanie zasad i warunków
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania większej ilości informacji
Znajdź dilera
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera
ZASADY I WARUNKI
Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Jaguar InControl
INSTRUKCJE OBSŁUGI ON-LINE
Przejrzyj instrukcje obsługi, zoptymalizowane dla komputerów PC i urządzeń mobilnych.

Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.