ELEKTRYCZNY JAGUAR I‑PACE


- 0% WPŁATY WŁASNEJ
- RATA 1% WARTOŚCI MIESIĘCZNIE
- ŁADOWARKA eHOME W CENIE

OTRZYMAJ OFERTĘ


CAŁKOWICIE ELEKTRYCZNY
JAGUAR I‑PACE W OFERCIE PREMIUM LEASE

- 0% WPŁATY WŁASNEJ
- RATY OD 3.939 ZŁ NETTO/MIES.
- ŁADOWARKA WALLBOX eHOME W CENIE SAMOCHODU!

OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ!

Sprawdź samochody dostępne od ręki w autoryzowanej sieci dilerskiej przeglądając listę pojazdów poniżej:

SPRAWDŹ LISTĘ DOSTĘPNYCH SAMOCHODÓW
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ipace/ipace-range-calculator-data.json
KALKULATOR ZASIĘGU JAGUARA I‑PACE
Sprawdź jak Jaguar I‑PACE idealnie dopasowuje się do Twojego trybu życia i zobacz jaki posiada zasięg na jednym ładowaniu dzięki naszemu kalkulatorowi.
km
ZASIĘG NA JEDNYM ŁADOWANIU
DOPASUJ PARAMETRY PONIŻEJ
PODRÓŻOWANIE:
MIASTO
Miasto: Większość Twoich podróży odbywa się w mieście lub jego okolicy i poruszasz się ze średnią prędkością 27 km/h.
Autostrada: Większość Twoich podróży odbywa się po autostradzie i poruszasz się ze średnią prędkością 92 km/h.
Mieszany: Twoje podróże łączą w sobie jazdę po mieście oraz autostradzie i poruszasz się ze średnią prędkością 47 km/h.
AUTOSTRADA
MIESZANY
FUNKCJE WNĘTRZA:
Klimatyzacja / ogrzewanie
ROZMIAR OBRĘCZY KÓŁ:
18"
20"
22"
TEMPERATURA POWIETRZA:
BATERIA
Bateria wykorzystana w modelu I‑PACE o pojemności 90 kWh została zaprojektowana z myślą o długiej żywotności i zapewnia długi czas podtrzymania maksymalnej mocy. Pozycja akumulatora pomiędzy osiami zapewnia pojazdowi nisko położony środek ciężkości, naturalnie wpływając na dynamikę pojazdu, czyniąc I‑PACE prawdziwym samochodem kierowcy.
yt:x1Mw0YxMu34
SILNIKI IOSIĄGI
I‑PACE napędzany jest dwoma synchronicznymi silnikami elektrycznymi z magnesem trwałym zintegrowanymi z przednią i tylną osią pojazdu. Silniki te zapewniają łączną moc 400KM i 696Nm użytecznego momentu obrotowego. Dzięki zastosowaniu systemu napędu na wszystkie koła I‑PACE przyspiesza od 0-100 km/h w 4,8 sekundy.
yt:uy6RjU8W5lQ
PŁYNNE LINIE
Wyposażony w elegancką, wysoce aerodynamiczną konstrukcję nadwozia z niskim współczynnikiem oporu powietrza, I‑PACE został stworzony, aby zapewnić najlepszą wydajność przez perfekcyjne przecinanie powietrza dla maksymalizując zasięg i stabilność. I‑PACE oferuje zapierające dech w piersiach wrażenia pod każdym względem dzięki płynnej linii nadwozia, efektownemu przetłoczeniu na masce i charakterystycznym tylnym nadkolom.
yt:21-0o2mHLA8
WEWNĘTRZNY SPOKÓJ
I‑PACE płynnie integruje technologię i obfitą przestrzeń. Design wnętrza jest czysty i uporządkowany, a jednocześnie nowoczesny. Charakter elektrycznego układu napędowego zapewnia dodatkową przestrzeń, zapewniając większą swobodę w celu maksymalizacji komfortu zapewnianego podczas podróży we wnętrzu I‑PACE.
12,3" CYFROWY ZESTAW WSKAŹNIKÓW
Wysokiej rozdzielczości, interaktywny wyświetlacz o przekątnej 12,3" może wyświetlać bardzo szeroki zakres informacji dotyczących jazdy, rozrywki, a także danych mających wpływ na aktywne bezpieczeństwo jak wskazówki nawigacyjne, informacje ze smartfona, czy dotyczące plików multimedialnych. Chcąc maksymalnie ułatwić bezstresowe dotarcie do celu, system Nawigacji Pro wyposażono w możliwość wyświetlania pełnoekranowej mapy nawigacyjnej 3D.
ŁADOWANIE
Z szybką ładowarką DC o mocy 50 kW - taką, jaką można znaleźć w większości publicznych stacji ładowania - I‑PACE osiąga do 270 km zasięgu na godzinę*.

*Rzeczywiste czasy ładowania mogą się różnić w zależności od warunków otoczenia i dostępnej instalacji ładowania.
yt:tRkhqaG6b3Q
SYSTEM HAMOWANIA REKUPERACYJNEGO
Aby zmaksymalizować zasięg, I‑PACE wykorzystuje system Zwiększonego hamowania awaryjnego, który odzyskuje prawie całą energię hamowania. Po podniesieniu stopy z pedału przyspieszenia, układ zapewnia hamowanie regeneracyjne, komfortowo spowalniając I‑PACE, jednocześnie konwertując wytwarzaną energię, aby zoptymalizować zasięg akumulatora.
yt:SYHRnVOY9I0
TOUCH PRO DUO
Nowy system multimedialny Touch Pro Duo wyposażono standardowo w 2 ekrany dotykowe HD o przekątnych 10" i 5", które pozwalają użytkownikowi na przeglądanie potrzebnych informacji i jednoczesne sterowanie funkcjami samochodu, co zapewnia wysoką elastyczność i użyteczność całego systemu.
yt:v1v9Ss8JQo4
Kalkulacja dla modelu Jaguar I‑PACE w cenie 393 900 zł brutto: opłata wstępna 0%, okres użytkowania 36 miesiące, limit przebiegu 20.000 km, rata miesięczna 3.939 zł netto.
Oferta dotyczy samochodów dostępnych od ręki u dilerów marki Jaguar. Powyższe ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.