JAGUAR DOOKOŁA ROKU

Wszystko, co dobre… może trwać bez końca. Nie musisz się już martwić zataczającymi koło porami roku i zmieniającą się wraz z nimi aurą. Wystarczy, że skorzystasz z wyprzedaży zestawów kół zimowych Jaguara po lepszych, posezonowych cenach i zapewnisz sobie radość z podróżowania przez cały rok.

Masz niepowtarzalną okazję, by w łatwy sposób skompletować koła zimowe na następny sezon do Twojego Jaguara. Teraz możesz je nabyć w korzystnej cenie lub rozłożyć płatność na przyjazne raty, których wysokość odpowiada kwocie zakupu jednego koła.


Bądź gotowy na zmieniające się warunki atmosferyczne i ciesz się pełnią wrażeń z prowadzenia Twojego Jaguara przez okrągły rok.

Wypełnij formularz, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą,
by przedstawić szczegóły oferty wyprzedaży zestawów kół zimowych dla Twojego Jaguara.

wyprzedaży zestawów kół zimowych
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover przez ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o., na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:
Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu. Informacje o przetwarzaniu danych dostępne są w <a href="https://www.jaguar.pl/privacy-policy" target="_blank">Polityce Prywatności</a>
Dziękujemy za wysłanie formularza! Doradca klienta niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu umówienia dogodnego terminu spotkania.
ZAPYTAJ O OFERTĘ
Zaznacz zgody na komunikację marketingową