fabryka

ZWIEDZANIE PRODUKCJI SAMOCHODÓW JAGUAR W SOLIHULL

Zajrzyj za kulisy nowego, oszałamiającego, nowoczesnego zakładu produkcyjnego w Solihull w towarzystwie jednego z naszych przewodników i zobacz, jak powstają jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie samochodów na świecie.

INTELIGENTNY METAL

INTELIGENTNY METAL

Nowy, pierwszy w swojej klasie, aluminiowy monokok Jaguara rewolucjonizuje dynamikę pojazdu, wyrafinowanie i jakość jazdy. W Lode Lane możesz obserwować, jak jego idealnie wyprofilowane nadwozie nabiera kształtów – wraz z charakterystycznymi tylnymi skosami.
ELEGANCKA CYBERNETYKA

ELEGANCKA CYBERNETYKA

Przyjrzyj się z bliska, jak 627 zaawansowanych technologicznie robotów naszej cybernetycznej armii kształtuje, nituje i łączy każdy pojazd z osobna w idealnej harmonii. Wśród nich jest nowy F-PACE z wyjątkowym, lekkim nadwoziem, zbudowanym od podstaw z użyciem najnowocześniejszych kamer precyzyjnych. Wszystko to dzieje się, zanim nasi wykwalifikowani rzemieślnicy indywidualnie dostosują i wykończą każdego unikalnego Jaguara zgodnie z zamówieniem.
ZAPROJEKTUJ WŁASNY EGZEMPLARZ

ZAPROJEKTUJ WŁASNY EGZEMPLARZ

Myślisz o kupnie Jaguara? Wycieczka po fabryce samochodów Jaguar daje szansę, by dać upust swojej wyobraźni w zakresie setek elementów na zamówienie. We wnętrzu dostępne są m.in. miękkie jak rękawiczki skóry w kolorach Jet, Latté lub Brogue; forniry w kolorach Brushed Aluminium lub Satin Fine Line Wood; wykończenia kół, kolory lakieru i opcje multimedialne nadające klasyczny, sportowy lub nowoczesny charakter.

WAŻNE INFORMACJE DLA ODWIEDZAJĄCYCH

OTWÓRZ
Jak dokonać rezerwacji?
Czy muszę coś ze sobą wziąć?
W jakim wieku muszę być?
Czy na terenie fabryki mogę zaparkować?
Kiedy należy przybyć na miejsce?
Czy mogę wykonywać zdjęcia?
Czy istnieje możliwość dostępu dla osób niepełnosprawnych?
fabryka

Miło nam będzie Cię gościć, niemniej pamiętaj, że liczba miejsc jest bardzo ograniczona, stąd prosimy o wcześniejszą rezerwację.