WNĘTRZE

Współczesne, stylowe, pięknie wykonane i przede wszystkim praktyczne - wnętrze modelu E‑PACE zapewnia wiodącą w klasie przestrzeń bagażową w dużą ilością praktycznych schowków.

PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.

W E‑PACE każdy element został starannie zaprojektowany, aby zapewnić wyrafinowane wrażenia dotykowe. Kokpit otacza kierowcę, a selektor biegów SportShift znajduje się na wyciągnięcie ręki. Eleganckie, wewnętrzne lusterko wsteczne ma bezramkowy wygląd.

KONFIGURATOR
E‑PACE
E‑PACE R-DYNAMIC
ELEMENTY WYPOSAŻENIA
PRAKTYCZNE SCHOWKI
Wnętrze E‑PACE jest jednym z najlepiej zaprojektowanych w swojej klasie. Konsola środkowa z wyjmowanymi uchwytami na kubki nadaje się do przechowywania mniejszych tabletów lub czterech butelek o pojemności 0,75l przechowywanych płasko. Przestronny schowek przed pasażerem nadaje się idealnie do przechowywania wszystkich niezbędnych rzeczy, które chcesz trzymać blisko siebie - jak wymienne uchwyty na kubki z konsoli centralnej. Obydwie kieszenie w przednich drzwiach zostały zaprojektowane, aby pomieścić różne przedmioty, w tym telefony, puszki i 1,5-litrową butelkę wody.
ODKRYJ PRAKTYCZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO
KONFIGUROWALNE OŚWIETLENIE WNĘTRZA
Opcjonalne, konfigurowalne oświetlenie wnętrza zapewnia bogaty efekt wizualny i przyjemną, relaksującą atmosferę dla wszystkich pasażerów. System podkreśla wyjątkowe szczegóły dzięki delikatnej poświacie w dziesięciu różnych kolorach.
WYKWINTNE DETALE
To małe szczegóły konstrukcyjne, które nadają modelowi E‑PACE niepowtarzalnego charakteru, jak ekskluzywna miniatura Jaguara z młodym w rogu przedniej szyby oraz subtelny odcisk łapy Jaguara w podłokietniku i pod konsolą środkową.
PERSONALIZACJA
Wybierz spośród szerokiej gamy materiałów i tekstur najwyższej jakości, a także palety wspaniałych kombinacji kolorów. To dla Ciebie idealna okazja do stworzenia przestrzeni, która odzwierciedli Twój własny styl.

Pierwszy, kompaktowy SUV marki Jaguar dostarcza unikalne połączenie nowoczesnego wyglądu, zwinności oraz dynamicznego prowadzenia. Stwórz swojego idealnego E‑PACE za pomocą naszego konfiguratora.

konfigurator