NADWOZIE

Emanujący mocą i zwinnością wygląd oraz sportowy charakter zapewniają modelowi F‑PACE wyjątkową prezencję na drodze. F‑PACE, inspirowany wyglądem Jaguara F‑TYPE, to SUV z genami auta sportowego.

OBEJRZYJ FILM

Przedstawione pojazdy na tej stronie mogą nie być dokładnymi reprezentacjami najnowszych ulepszeń. Dostępność niektórych opisanych funkcji może być zależna od rynku lub układu napędowego. Więcej szczegółów u lokalnego przedstawiciela marki Jaguar.

PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.
DYNAMICZNY DESIGN

F‑PACE to najnowszy model z serii pięknych, ekscytujących samochodów. Jego proporcje są pełne ekspresji, poprawiają aerodynamikę i zdolności terenowe. Uzupełnienie jego zdecydowanego charakteru stanowi podkreślająca obły kształt samochodu, zwężająca się ku górze linia dachu.

KONFIGURATOR
F‑PACE SVR EXTERIOR

Dzięki specjalnie zaprojektowanej aerodynamice, w tym nowemu przednim zderzakowi i szerszemu spojlerowi, F‑PACE SVR oferuje docisk i aerodynamikę, niezbędne, aby SUV osiągnął prędkość maksymalną 283 km/h - i robił jednoczesnie wrażenie.

ULEPSZONA AERODYNAMIKA

Nowoczesna konstrukcja nadwozia wersji SVR zapewnia wyjątkową aerodynamikę, ponieważ powietrze kierowane jest nad, pod i wokół samochodu - zmniejszając siłę nośną, zwiększając przyczepność opon, jednocześnie skutecznie chłodząc zarówno silnik, jak i hamulce. Rezultatem jest bezkompromisowe prowadzenie, większe przeciążenia w zakrętach i zwiększona stabilność przy dużych prędkościach.

ZAAWANSOWANA AERODYNAMIKA

Właściwości aerodynamiczne modelu F‑PACE są kluczową funkcją jego stylistyki nadwozia i pozwalają uzyskać imponujący współczynnik oporu powietrza wynoszący 0,341. W efekcie F‑PACE jest naprawdę elegancki. Bardzo zaawansowana aerodynamika ogranicza zużycie paliwa, emisję CO2 i szum powietrza, jednocześnie poprawiając stabilność przy dużych prędkościach i pewność kierowcy.

PRZÓD
ADAPTACYJNE REFLEKTORY LED

F‑PACE został wyposażony w światła do jazdy dziennej LED „J Blade” oraz Adaptacyjne Reflektory LED2, które minimalizują zużycie energii i poprawiają widoczność. Barwa światła diod LED jest zbliżona do barwy światła dziennego, mając na celu ograniczenie zmęczenia kierowcy oraz możliwość wcześniejszego zauważenia obiektów znajdujących się na drodze.

BOK
DYNAMICZNE PROPORCJE

F‑PACE wygląda dynamicznie z każdej strony dzięki zdecydowanemu przodowi, imponującemu grillowi i ostrym przetłoczeniom, które celowo nawiązują do sportowej elegancji modelu F‑TYPE.

TYŁ
POTĘŻNE NADKOLA

Wyraziste tylne nadkola wzmacniają sportowy charakter modelu F‑PACE inspirowany modelem F‑TYPE i tworzą kuszące tło dla jego tylnych świateł LED o wysokiej intensywności.

KOŁA
OBRĘCZE F‑PACE SVR
Wybierz 21-calowe kute felgi aluminiowe z wykończeniem diamentowym lub opcjonalnie 22-calowe kute felgi aluminiowe z wykończeniem diamentowym lub Gloss Black. Aby zwiększyć przyczepność i poprawić zdolność pokonywania zakrętów, szerokie opony tylne o średnicy 295 mm dodatkowo podkreślają sportowy charakter F‑PACE SVR.

Pokazane obręcze są opcjonalne: 22" o 5 ramionach dzielonych "Wzór 5081" Diamond Turned.
SPORTOWE KOŁA
Do modelu F‑PACE oferowana jest szeroka gama lekkich, aerodynamicznych obręczy aluminiowych w rozmiarach od 18 do 22 cali, idealnie uzupełniających jego dynamiczny wygląd. Wybierz obręcze korzystając z naszego konfiguratora.

Pokazane obręcze są opcjonalne: 22", 9-ramienne "Wzór 5081" Grey Diamond Turned.

F‑PACE to SUV o wysokich osiągach, który łączy radość z jazdy z praktycznością i wydajnością. Stwórz swojego idealnego F‑PACE w naszym konfiguratorze.

KONFIGURATOR

1 Dostępność zależna od wybranego silnika.
2 Dopasowanie zależne od wersji wyposażenia i rynku. Reflektory ksenonowe lub halogenowe są również dostępne w zależności od wybranej wersji wyposażenia.