TECHNOLOGIA POKŁADOWA

Zaawansowana technologia Jaguara F‑PACE oferuje szereg systemów poprawiających wrażenia z jazdy i pomagających zachować bezpieczeństwo wszystkim pasażerom.

OBEJRZYJ FILM

Przedstawione pojazdy mogą nie być dokładnymi reprezentacjami najnowszych ulepszeń. Dostępność niektórych opisanych funkcji może być zależna od rynku lub układu napędowego. Więcej szczegółów u lokalnego przedstawiciela marki Jaguar.

PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.
INNOWACYJNOŚĆ

F‑PACE standardowo wyposażony jest w zaawansowany system Touch Pro. Intuicyjny i bezproblemowo zintegrowany - Jaguar oferuje rozwiązania, które w innowacyjny sposób poprawiają Twoją jazdę.

KONFIGURATOR
INCONTROL
10” TOUCH PRO<sup>1</sup>
STANDARD NA KAŻDYM F‑PACE

Sprzęt i oprogramowanie następnej generacji, zwiększające łączność i rozrywkę w modelu F‑PACE.

• 10-calowy ekran dotykowy oraz konfigurowalny ekran główny
• Analogowy zestaw wskaźników kierowcy z 5" centralnym wyświetlaczem TFT 2
• Nagłośnienie Jaguar Sound 2
• Radio AM/FM, Bluetooth® i 2xUSB
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
EKRAN Z FUNKCJĄ DUAL VIEW<sup>3</sup>
Podwójny widok pozwala pasażerowi i kierowcy cieszyć się różnymi mediami na tym samym 10-calowym ekranie dotykowym, np. przedni pasażer może oglądać film (słuchanie dźwięku za pomocą bezprzewodowych słuchawek), podczas gdy kierowca obserwuje nawigację.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
APLIKACJE INCONTROL<sup>1</sup>
Aplikacja InControl łączą Twój smartfon z ekranem dotykowym w samochodzie, dzięki czemu możesz bezpiecznie pozostawać w kontakcie ze smartfonem nawet w samochodzie. Aplikacje InControl pozwalają kontrolować kompatybilne aplikacje na ekranie dotykowym, takie jak Spotify i Tile, zapewniając bezpieczne i wygodne korzystanie z aplikacji, które zostały zoptymalizowane specjalnie do użytku w pojeździe
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
PROTECT<sup>1</sup>
System InControl Protect zapewnia spokój ducha dzięki usłudze telefonu alarmowego (SOS Emergency Call) oraz usłudze pomocy technicznej (Optimised Jaguar Assistance). Aplikacja na smartfona Remote Essentials pozwala na przekazywanie ważnych informacji na temat Twojego Jaguara XJ, niezależnie od tego, gdzie się w danym momencie znajdujesz. Możesz sprawdzić poziom paliwa, odnaleźć samochód na zatłoczonym parkingu, prowadzić rejestr podróży a nawet sprawdzić, czy nie zostawiłeś otwartego okna - a wszystko to z dowolnego miejsca.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
CONNECT PRO<sup>4</sup>
Aby jeszcze bardziej ulepszyć Touch Pro, opcjonalny pakiet Connect Pro składa się z aplikacji InControl, aplikacji na smartfona Remote Premium, hotspotu Wi-Fi i Pro Services, w tym informacji o ruchu w czasie rzeczywistym. Funkcje obejmują synchronizację Twoich ulubionych podróży przez system nawigacji Touch Pro w samochodzie, aplikację Route Planner na smartfonie i stronę internetową Route Planner.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SECURE TRACKER<sup>1</sup>
Secure Tracker zapewnia monitorowanie pojazdów skradzionych oraz powiadomienia za pośrednictwem smartfona i InControl Secure Monitoring Center.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZNAKÓW DROGOWYCH Z ADAPTACYJNYM OGRANICZNIKIEM PRĘDKOŚCI<sup>5</sup>
Rozpoznawanie znaków drogowych informuje Cię na bieżąco o drodze, wyświetlając ograniczenia prędkości i wyprzedzania na zestawie wskaźników, gdzie można je łatwo zobaczyć. Adaptacyjny ogranicznik prędkości (ASL) wykorzystuje informacje o rozpoznawaniu znaków drogowych, aby odpowiednio dostosować prędkość pojazdu, korzystając z tempomatu.
ZOBACZ FILM
yt:1FhPoWvXtAE
WYŚWIETLACZ PRZEZIERNY HUD

Opcjonalny wyświetlacz przezierny HUD 6 przedstawia kluczowe dane pojazdu, w tym prędkość, pozycję i wskazówki nawigacji na przedniej szybie. Oferuje on krystalicznie czystą, pełnokolorową grafikę w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu można z łatwością zobaczyć wszystkie najważniejsze informacje.

NAGŁOŚNIENIE MERIDIAN<sup>TM</sup>

Systemy audio firmy Meridian i zaawansowane algorytmy przetwarzania sygnałów cyfrowych zapewniają, że rytm, timing i każdy dźwięk są słyszane dokładnie tak jak chciał tego artysta. Wybierz jeden z opcjonalnych systemów audio: MeridianTM7 Sound o mocy 380W z 10 głośnikami i subwooferem lub system MeridianTM7 Surround Sound o mocy 825W z 16 głośnikami i subwooferem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

F‑PACE to SUV o wysokich osiągach, który łączy radość z jazdy z praktycznością i wydajnością. Stwórz swój idealny F‑PACE z naszym konfiguratorem.

KONFIGURATOR

1 Remote zawiera usługi subskrypcji, które mogą zostać przedłużone po wstępnym terminie zalecanym przez przedstawiciela marki Jaguar. Funkcje InControl, opcje i ich dostępność pozostają zależne od rynku - sprawdź dostępność u przedstawiciela marki Jaguar. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub sekwencje, podlegają aktualizacjom oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowo-wizualnym w zależności od wybranych opcji. Nie można zagwarantować mobilnej łączności sieciowej we wszystkich lokalizacjach. InControl Apps oraz aplikacja Remote będą musiały zostać pobrane ze sklepu Apple/Play. Niektóre funkcje wymagają odpowiedniej karty SIM z odpowiednią umową dotyczącą transferu danych, która będzie wymagać dodatkowej subskrypcji po początkowym okresie zalecanym przez sprzedawcę. Wszystkie funkcje powinny być używane przez kierowców tylko wtedy, gdy kierowca ma pełną kontrolę nad pojazdem przez cały czas.
2 Funkcje i ich dostępność mogą się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu i rynku. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem marki Jaguar.
3 Funkcja opcjonalna, wymaga zamówienia systemu nawigacji satelitarnej, odtwarzacza CD / DVD i oraz systemu MeridianTMSound lub Meridian TM Surround Sound.
4 Connect Pro wymaga nawigacji Pro. Jeśli wybrana jest nawigacja Pro, musisz także wybrać wszystkie funkcje pakietu Connect Pro. W celu uzyskania dalszych informacji należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem marki Jaguar. Funkcjonalność online i łączność Wi-Fi jest uzależniona od instalacji karty micro SIM z odpowiednią umową dotyczącą transferu danych.
5 Dostępność zależna od rynku. Dostępne wyłącznie jako część nawigacji Pro.
6 Wymaga zamontowania szyby czołowej pochłaniającej promienie słoneczne.
7 Wyposażenie opcjonalne.