WNĘTRZE

Wnętrze modelu F‑PACE łączy elegancję ze sportową nutą, będąc najnowszym przejawem współczesnego wzornictwa.

OBEJRZYJ FILM

Przedstawione pojazdy na tej stronie mogą nie być dokładnymi reprezentacjami najnowszych ulepszeń. Dostępność niektórych opisanych funkcji może być zależna od rynku lub układu napędowego. Więcej szczegółów u lokalnego przedstawiciela marki Jaguar.

PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.
FOTEL KIEROWCY

Wybierz opcjonalne fotele Performance z perforowanej skóry ziarnistej 1, aby nadać samochodowi sportowy charakter. Wyposażone w regulowane elementy trzymania bocznego, które utrzymają Cię w miejscu podczas szybszej jazdy po zakrętach. W wersji SVR fotele Performance tapicerowane są pikowaną, perforowaną skórą Windsor, z wytłoczonym logo SVR na zagłówku.

KONFIGURATOR
WNĘTRZE MODELU F‑PACE SVR

Kabina F‑PACE SVR, z fotelami Performance, umieszcza kierowcę i pasażera w samym centrum.

OSIĄGI

Light Oyster / Ebony, wzór rombu, perforowana tapicerka skórzana Windsor 2 fotele Performance.

LUXURY

Siedzenia obszyte perforowaną tapicerką skórzaną Windsor w kolorze Siena Tan dostępne w wersji Portfolio.

SPORT

Siedzenia obszyte tapicerką skórzaną w kolorze Ebony/Pimento dostępne w wersji R-Sport.

JAKOŚĆ I MISTRZOWSKIE RZEMIOSŁO

F‑PACE oferuje jedne z najszerszych możliwości konfiguracji wnętrza w swojej klasie. Cechują go współczesne brytyjskie rzemiosło, starannie dobrane materiały klasy premium, delikatne skóry i wysokiej klasy wykończenie.

ZBUDUJ SWÓJ WŁASNY MODEL F‑PACE

Zaprojektuj i zbuduj swój idealny F‑PACE, aby mieć pewność, że Twój samochód będzie odpowiadał Twojemu stylowi życia. Możesz wybrać model, wybrać silnik i przeglądać naszą gamę kolorów, kół i wiele innych.

KONFIGURATOR
ELEMENTY WYPOSAŻENIA
NASTROJOWE OŚWIETLENIE WNĘTRZA
Możesz przenieść personalizację na wyższy poziom dzięki opcjonalnemu nastrojowemu oświetleniu wnętrza z możliwością konfiguracji3, które tworzy bogaty efekt wizualny oraz miłą, relaksującą atmosferę dla wszystkich pasażerów. System podkreśla najdrobniejsze detale projektu wnętrza łagodnymi kręgami światła w 10 różnych kolorach. F‑PACE potrafi stworzyć atmosferę dopasowaną do każdego nastroju.
PRZESTRZEŃ Z TYŁU
Z tyłu przewidziano 944 mm na nogi i 65 mm na kolana. Miejsca bez problemu wystarcza dla trzech dorosłych osób, a dodatkowo kanapa ma elektryczną regulację oparcia — wystarczy wcisnąć przycisk, by dobrać idealną pozycję do siedzenia.4

Przedstawione pojazdy na tej stronie mogą nie być dokładnymi reprezentacjami najnowszych ulepszeń. Dostępność niektórych opisanych funkcji może być zależna od rynku lub układu napędowego. Więcej szczegółów u lokalnego przedstawiciela marki Jaguar.
OBEJRZYJ FILM
yt:_BepWtrvQK8
DACH PANORAMICZNY
Wybierz jeden z opcjonalnych szklanych dachów panoramicznych5, stały lub przesuwny, by zalać wnętrze Twojego F‑PACE światłem i zwiększyć poczucie przestronności. Aby zapewnić prywatność i ograniczyć nadmierne nagrzewanie się w intensywnym słońcu, każdy dach panoramiczny jest standardowo wyposażony w elektryczną roletę.

F‑PACE to SUV o wysokich osiągach, który łączy radość z jazdy z praktycznością i wydajnością. Stwórz swój idealny F‑PACE z naszym konfiguratorem.

KONFIGURATOR

1 Dostępne tylko w wersjach R-Sport oraz S.
2 Dostępne tylko w wersji SVR.
3 Dostępność i dopasowanie zależą od rynku.
4 Opcjonalna funkcja. Niedostępne dla F‑PACE SVR.
5 Dostępność panoramicznego, szklanego dachu zależy od rynku i wersji wyposażenia.