JAGUAR GEAR – AKCESORIA

Wykorzystaj oryginalne, akcesoryjne elementy wyposażenia aby stworzyć swojego unikalnego Jaguara.

OBEJRZYJ FILM

Niektóre z przedstawionych elementów wyposażenia mogą być uzależnione od wersji wyposażenia, jednostki napędowej oraz rynku sprzedaży. W celu uzyskania dokładniejszych informacji prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem marki Jaguar.

PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
Url
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
Url
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
Url
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.
Url

Oryginalne akcesoria marki Jaguar pozwolą Ci spersonalizować auto według własnego gustu i zainteresowań. Dodaj swojemu Jaguarowi indywidualności, aby stworzyć samochód idealny. Zapraszamy do skorzystania z naszego konfiguratora lub przejrzenia katalogu akcesoriów online w celu sprawdzenia całej oferty.

KONFIGURATOR
katalog akcesoriów
AKCESORIA Z WŁÓKNA WĘGLOWEGO
Dodaj jeszcze większej intensywności do dynamicznego charakteru Twojego Jaguara F-TYPE. Korzyści związane z zastosowaniem elementów z włókna węglowego to większa trwałość elementów i redukcja masy pojazdu. Zakres akcesoriów obejmuje, boczne otwory wlotowe, otwory wentylacyjne w masce, obudowy bocznych lusterek, jak również pałąki kapotażowe w wersji Convertible.
AKCESORIA WNĘTRZA
Dodaj do wnętrza swojego Jaguara dodatkowe akcesoria najwyższej jakości, które podkreślą jego indywidualność. Wybieraj z szerokiej gamy produktów poczynając od podświetlanych nakładek progowych, aluminiowych manetek do błyskawicznej zmiany biegów przy kierownicy, poprzez komfortowe dywaniki premium, kończąc na wytrzymałej macie chroniącej podłogę Twojego bagażnika.
AKCESORIA NADWOZIA
Akcesoria przeznaczone dla modelu F-TYPE zostały zaprojektowane i stworzone dla optymalnych osiągów. Wyprodukowane z największą starannością, aby były idealnie dopasowane. W gamie akcesoriów znajdziemy przykładowo deflektor wiatru*, mający za zadanie ograniczyć turbulencje w kokpicie modelu F-TYPE Convertible. Istnieje możliwość zamówienia także uchwytu do przewozu nart minimalizującego hałas oraz opór powietrza, zapewniając komfort wewnątrz pojazdu.

Piekny i mocny – model F-TYPE to prawdziwy samochód sportowy. Bez większych problemów można uczynić go praktycznym samochodem sportowym, dzięki szerokiej gamie oryginalnych akcesoriów zaprojektowanych z myślą o komforcie i użyteczności.

KONFIGURATOR
KATALOG AKCESORIÓW

*Standard dla F‑TYPE R i F‑TYPE SVR Convertible.