TECHNOLOGIE POKŁADOWE

Łączność ze światem.

POZNAJ SYSTEMY
SAMOCHODY NOWE
Sprawdź naszą ofertę samochodów nowych i znajdź swój wymarzony samochód
JAZDA TESTOWA
Umów się na jazdy u najbliższego przedstawiciela Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Pobierz najnowsze katalogi i cenniki modeli Jaguara
ZNAJDŹ PRZEDSTAWICIELA
Wyszukaj najbliższego autoryzowanego przedstawiciela marki Jaguar
STYL I TECHNICZNA ATRAKCYJNOŚĆ

Dzięki systemowi informacyjno-rozrywkowemu Touch Pro F-TYPE utrzymasz nieprzerwaną komunikację ze światem. Dostęp do zasobów treści audiowizualnych zapewnia standardowy, 10-calowy wyświetlacz dotykowy, reagujący bezpośrednio na gesty powiększania i przesuwania.

ŚWIAT ZZA KIEROWNICY
INTERAKTYWNY WYŚWIETLACZ KIEROWCY

Prosty i intuicyjny. Wybierz prezentowanie pełnej mapy w widoku 3D lub panelu informacyjnego, w którym znajdziesz bardzo szerokie spektrum danych, od dotyczących parametrów jazdy, rozrywki, po wskazówki nawigacyjne, a wszystko to na nowym interaktywnym wyświetlaczu kierowcy o wysokiej rozdzielczości 12,3-cala.


KONFIGURATOR

MEDIA ONLINE

Słuchaj swojej ulubionej muzyki, radia i podcastów podczas podróży nie podłączając smartfona. Wystarczy powiązać swoje konta Deezer i TuneIn z portalem InControl, aby uzyskać dostęp do multimediów z poziomu ekranu dotykowego pojazdu.


KONFIGURATOR

SKOMUNIKOWANY SYSTEM NAVIGATION PRO

Dzięki Connected Navigation Pro łatwo dostępne są aktualizacje zmian w ruchu drogowym i wyszukiwanie tras w czasie rzeczywistym. Możesz zapisać ulubione miejsca w pamięci, przeglądać mapy, korzystając z gestów wielodotykowych na wyświetlaczu i zaufać aktualizacjom Map Care.


KONFIGURATOR

DOSKONALE SKOMUNIKOWANY
INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA
Bardziej poręczny i bezpieczniejszy sposób korzystania ze smartfona w samochodzie. Apple CarPlay® pozwala na swobodne wybieranie z biblioteki i odtwarzanie muzyki. Można również skorzystać z podobnej funkcjonalności Android AutoTM.
ZDALNY DOSTĘP
Zintegrowana z F-TYPE aplikacja Jaguar Remote pozwala Ci sprawdzać poziom paliwa, wskazać lokalizację pojazdu oraz zamknąć i otworzyć samochód, a także zdalnie kontrolować temperaturę wnętrza.
ZMARTWIENIA IDĄ NA BOK
W przypadku kradzieży opcjonalny system Secure Tracker sygnalizuje lokalizację Twojego F-TYPE’a i natychmiast powiadamia odpowiednie służby, aby odzyskać pojazd.
TWOJA DROGA JEST ŚCIEŻKĄ DŹWIĘKOWĄ

Niezwykle bogate brzmienie systemu nagłośnienia F-TYPE’a jest dziełem brytyjskich specjalistów zaawansowanej akustyki firmy MeridianTM. Najnowocześniejsze systemy dźwiękowe, odtwarzające akustyczną przestrzeń dzięki precyzyjnym technologiom cyfrowym, idealnie harmonizują z luksusowym wnętrzem samochodu.

POZNAJ SYSTEMY NAGŁOŚNIENIA MERIDIAN
WYBIERZ SWOJĄ WERSJĘ F‑TYPE

Wahasz się między nadwoziem coupé a convertible? Nie ma złego wyboru.

WYBIERZ SWOJĄ WERSJĘ WYPOSAŻENIA
SAMOCHODY NOWE
Sprawdź naszą ofertę samochodów nowych i znajdź swój wymarzony samochód
JAZDA TESTOWA
Umów się na jazdy u najbliższego przedstawiciela Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Pobierz najnowsze katalogi i cenniki modeli Jaguara
ZNAJDŹ PRZEDSTAWICIELA
Wyszukaj najbliższego autoryzowanego przedstawiciela marki Jaguar

Elementy wyposażenia opcjonalnego mogą się różnić, zależnie od wybranej wersji pojazdu (model i układ napędowy), a jego dostępność może być także zależna od instalacji innych dodatkowych opcji. Zachęcamy do kontaktu z dystrybutorem w celu uzyskania bliższych informacji lub dokonania internetowej konfiguracji Państwa pojazdu.

Funkcje lnControl, opcje i ich dostępność są zależne od rynku - prosimy o sprawdzenie dostępności i szczegółowych warunków u autoryzowanego przedstawiciela marki Jaguar. Informacje i obrazy wyświetlane w powiązaniu z technologią InControl, w tym widoki i ekrany, podlegają aktualizacji oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym / wizualnym w zależności od wybranych opcji. Niektóre funkcje wymagają karty SIM z odpowiednim abonamentem, który będzie wymagał przedłużenia po zakończeniu początkowego terminu, wyznaczonego przez przedstawiciela marki. Łączność z siecią mobilną nie może być zagwarantowana we wszystkich lokalizacjach. Aplikację Remote należy pobrać ze sklepu Apple/Play Store. Wszystkie funkcje dostępne w samochodzie powinny być używane przez kierowców tylko wtedy, gdy nie zagraża to bezpieczeństwu ruchu.

Kierowca musi przez cały czas utrzymywać pełną kontrolę nad swoim pojazdem.