WNĘTRZE

W modelu F-TYPE tworzysz z autem jednolitą strukturę. Każdy aspekt jego konfiguracji został zaprojektowany aby stworzyć z Tobą więź.

Wnętrze zostało odświeżone, aby poprawić elegancję, jednocześnie zachowując skupienie kokpitu na kierowcy. Każdy element został ponownie przemyślany. Nowe, smukłe, lekkie fotele są największą zmianą, z fotelami Performance oferującymi teraz opcjonalne chłodzenie.

KONFIGURATOR
EDYCJE
NOWY F‑TYPE CHEQUERED FLAG

Dzięki żywemu wnętrzu wersja Checkered Flag ucieleśnia emocje. Wytłaczane logo na zagłówkach foteli Performance i podgrzewane koło kierownicy z czerwonym znacznikiem na środku kierownicy są jednymi z jego unikalnych cech.

GALERIA ZDJĘĆ
ELEMENTY WYPOSAŻENIA

Dzięki wyjątkowym możliwościom wyboru, wnętrze F-TYPE stanowi szansę na indywidualną ekspresję. Dostosuj stylizację wnętrza za pomocą różnorodnych materiałów i kombinacji kolorów.

ZORIENTOWANY NA KIEROWCĘ
Wskaźniki są proste i przejrzyste, składają się z dwóch analogowych wyświetlaczy - klasyka sportowych samochodów. Trój-ramienna kierownica została zaprojektowana dla zapewnienia jak najlepszej kontroli. W modelach wyposażonych w automatyczną przekładnię, manetki do zmiany biegów znajdują się za kierownicą pozwalając na sekwencyjną zmianę biegów nie zdejmując rąk z kierownicy.
LEKKIE FOTELE
Fotele Sport i Performance w modelu F-TYPE zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o samochodzie sportowym. W porównaniu z fotelami poprzedniej generacji, posiadają lżejszą o 8 kg* konstrukcję ze stopu magnezu. A dzięki opływowej, nowoczesnej formie zajmują mniej przestrzeni w kabinie i tym samym oferują więcej miejsca. Fotele Performance zapewniają także lepsze boczne podparcie ciała podczas dynamicznej jazdy oraz mogą być wyposażone w system wentylacji, który w jeszcze większym stopniu podnosi komfort podróżowania.1
OBEJRZYJ FILM
yt:fUsizUZpYZw
KONFIGUROWALNE NASTROJOWE OŚWIETLENIE WNĘTRZA
Przyciśnij przycisk Start aby wnętrze modelu F-TYPE ożyło i się rozświetliło. Konfigurowalne oświetlenie nastrojowe podnosi poziom personalizacji poprzez możliwość wyboru jednego z 5 kolorów aby dopasować klimat wnętrza do Twojego nastroju i stylu jazdy. Aktywuj Tryb Dynamiczny aby oświetlenie wnętrza zmieniło się automatycznie na czerwony przy klamkach wewnętrznych, konsoli centralnej oraz zestawu wskaźników.
PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA
Dzięki odpowiednio zaprojektowanemu przedziałowi bagażowemu, model F-TYPE Coupé dopasuje się do każdego stylu życia. Bagażnik modelu F-TYPE ma pojemność nawet 408 litrów, czyli tyle, ile niektóre rodzinne hatchbacki (207 litrów w nadwoziu Convertible). To w zupełności wystarczy, aby zabrać ze sobą dwie duże walizki na weekendową wycieczkę. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość zamknięcia lub otwarcia pokrywy bagażnika jednym przyciskiem za sprawą oferowanej opcjonalnie funkcji elektrycznego sterowania2.

Zaprojektowany, aby zapewnić czystą przyjemność z jazdy. Doskonałość techniczna modelu F-TYPE zapewnia szeroki zakres możliwości, aby sprostać wymaganiom każdego kierowcy i każdej drogi. Nadwozie Coupé lub Convertible, napęd na tylne koła (RWD) lub napęd na wszystkie koła (AWD), skrzynia manualna lub automatyczna, gama modeli F-TYPE oferuje coś dla każdego stylu kierowcy. Zaprojektuj i zbuduj swojego idealnego Jaguara za pomocą naszego Konfiguratora.

KONFIGURATOR

1Podane dane odnoszą się do foteli Performance. Niektóre z przedstawionych elementów wyposażenia mogą być uzależnione od wersji wyposażenia, jednostki napędowej oraz rynku sprzedaży. W celu uzyskania dokładniejszych informacji prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem marki Jaguar.
2Dotyczy tylko wersji Coupé.

PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
Url
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
Url
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
Url
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.
Url