OPCJE I AKCESORIA

Dzięki wyjątkowej kolekcji akcesoriów Jaguara oraz gadżetów Jaguar Gear możesz stworzyć najwspanialszgo I‑PACE na świecie: Twojego.

ZOBACZ FILM

Akcesoria i opcje Jaguara pozwalają spersonalizować I‑PACE zgodnie ze swoim gustem, stylem życia i zainteresowaniami. Najpopularniejsze opcje są pogrupowane w trzy dogodne pakiety: zewnętrzny Carbon Fibre, zewnętrzny Black oraz szczególnie przydatny zimą - Cold Climate. Zbuduj swojego własnego I‑PACE i przeglądaj katalog akcesoriów online, aby poznać wszystkie dostępne możliwości personalizacji.

KONFIGURATOR
ZNAJDŹ AKCESORIA
NADWOZIE

Podkreśl charakterystyczny wygląd Twojego I‑PACE dzięki pakietom stylistycznym dedykowanym nadwoziu.

PAKIET NADWOZIA CARBON FIBRE

Podkreśl wysoką wydajność modelu I‑PACE dzięki wykończeniom z włókna węglowego. Ten zestaw zawiera obudowę atrapy chłodnicy, obudowy lusterek oraz elementy dodatkowe zderzaków i listew bocznych z włókna węglowego.

PAKIET NADWOZIA BLACK

Podkreśl asertywny charakter modelu I‑PACE dzięki ramkom szyb bocznych oraz atrapie chłodnicy w kolorze Gloss Black.

PAKIET COLD CLIMATE

Pakiet zawiera podgrzewane dysze spryskiwaczy, podgrzewaną szybę przednią i podgrzewane koło kierownicy.

WYBIERZ AKCESORIA JAGUAR GEAR

Nadaj swojemu I‑PACE osobisty charakter i znajdź akcesoria pasujące do Twojego stylu życia.

PODŚWIETLANE LOGO W ATRAPIE CHŁODNICY
Opcjonalny podświetlany logotyp w atrapie chłodnicy zapewnia oszałamiający wygląd zewnętrzny. Podświetlenie włącza się po odblokowaniu samochodu, gdy drzwi pojazdu są otwarte, a światła wewnętrzne włączone. Oświetlenie gaśnie po uruchomieniu pojazdu.
ZOBACZ FILM
yt:I9eMF8H8v7w
OBUDOWA ATRAPY CHŁODNICY CARBON FIBRE
Oszałamiająca atrapa chłodnicy z włókna węglowego o skośnej powierzchni w górnej części, wykończona na wysoki połysk podkreśla ekskluzywny charakter nadwozia oraz dynamiczne możliwości Jaguara I‑PACE.
NAKŁADKI LUSTEREK BOCZNYCH CARBON FIBRE
Wykonane z wysokiej jakości włókna węglowego o splocie diagonalnym, wykończone na wysoki połysk nakładki lusterek bocznych zapewniają efektowną stylizacje, w połączeniu z korzyściami dla masy związanymi z włóknem węglowym.
SPORTOWE NAKŁADKI PEDAŁÓW
Wykonany ze stali nierdzewnej i gumy, zestaw nakładek na pedały bezpiecznie dopasowuje się do istniejących pedałów, zapewniając nowoczesny, sportowy wygląd.
PERSONALIZOWANE, PODŚWIETLANE NAKŁADKI PROGOWE
Elegancko stylizowane listwy progowe ze stali nierdzewnej, świecące się przy otwarciu drzwi kierowcy lub pasażera.
LUKSUSOWE DYWANIKI MATERIAŁOWE
Luksusowe, dopasowane przednie dywaniki z wytłoczonym logo Jaguar i krawędzią obszytą Nubukiem. Wysokiej jakości dywaniki podkreślają eleganckie wnętrze Twojego I‑PACE.
SYSTEM CLICK AND GO
Click and Go to kompaktowy system przechowywania, który mieści się z tyłu zagłówków przednich siedzeń. W ramach systemu można zakupić między innymi wieszak na ubranie czy uchwyt na tablet, który może być łatwo ustawiony pod różnymi kątami. Click and Hook to uniwersalny haczyk, który tworzy dodatkową przestrzeń do przechowywania rzeczy takich jak torby z zakupami.
ZOBACZ FILM
yt:-pU4Gc6QHZw
STACJA DOKUJĄCA I ŁADUJĄCA IPHONE®
Zaprojektowany, aby umożliwić widoczność telefonu* podczas ładowania, stacja dokująca iPhone wykorzystuje schowek na kubki w centralnej konsoli. Po podłączeniu iPhone jest dostępny i można go kontrolować za pomocą systemu multimedialnego.
*Urządzenie kompatybilne iPhone 5, 5c, 5s, 6, 6s, SE, 7 i 8, niekompatybilne z 6 Plus i 7 Plus. "
ZOBACZ FILM
yt:FiDMk6BhKR4
Pakiet do transportu zwierząt
Dbaj o wygodę i bezpieczeństwo swojego pupila. Przegroda na całą wysokość zapewnia oddzielenie bagażnika od przestrzeni pasażerskiej. Wybór między wodoodporną tacą bagażnika lub wytrzymałą gumową matą chroni przestrzeń ładunkową pojazdu.
Poprzeczki dachowe
Poprzeczki umożliwiają zastosowanie szerokiej gamy akcesoriów transportowych. Poprzeczki modelu I‑PACE są wyposażone w nowy i unikalny mechanizm szybkiego montażu i demontażu, umożliwiający łatwe zakładanie lub zdejmowanie poprzeczek bez użycia narzędzi.
Uchwyt do transportu rowerów montowany z tyłu
Łatwy w montażu, zamykany uchwyt rowerowy na jeden rower montowany z tyłu. Można zamontować maksymalnie trzy uchwyty.
Zobacz film
yt:PdSCvWOxq6Y
Uchwyt do transportu sprzętu do sportów wodnych
Uniwersalny system do transportu różnorodnych urządzeń sportowych, w tym deski surfingowej lub kajaka. Maksymalna ładowność wynosi 25 kg.
Hak holowniczy
Zindywidualizowany system z odłączaną kulą holowniczą. Uciąg do 750 kg, maksymalny nacisk na główkę haka 45 kg. W zestawie znajdują się przyłącza elektryczne oraz unikalny tylny dyfuzor, który posiada zdejmowaną pokrywę umożliwiającą dostęp do osprzętu systemu holowniczego. Gdy system nie jest wykorzystywany dyfuzor zapewnia gładkie, atrakcyjne wykończenie, ukrywając system holowania.
Nakrętki zabezpieczające w kolorze Chrome
Chroń swoje koła za pomocą niestandardowych, chromowanych nakrętek zabezpieczających w kolorze Chrome.
System zwiększający system trakcyjny na śniegu
Nowatorskie, lekkie tekstylne nakładki zwiększają możliwości trakcyjne na drodze pokrytej śniegiem lub lodem. Łatwy montaż, demontaż i składowanie. Zalecane jest mocowanie do wszystkich czterech kół.
Łańcuchy na koła
Zwiększają mobilność na drodze pokrytej śniegiem, błotem lub lodem. Montaż tylko na koła tylne.
Kołpak centralny tarczy koła
Wyróżniający, czarno biały kołpak centralny z napisem Jaguar i flagą Wielkiej Brytanii.
Kapturki zaworów kół, flaga Wielkiej Brytanii
Oryginalne kapturki zaworów kół podnoszą atrakcyjność aluminiowych obręczy kół w samochodzie. Dostępne w różnych wersjach.

Znajdź swoje elektryzujące połączenie wydajności, technologii i stylu.

KONFIGURATOR
ZNAJDŹ AKCESORIA
PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.