ZALETY POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH

Jako całkowicie elektryczny samochód z zerową emisją spalin, I PACE otwiera drzwi do świata pełnego korzyści.

POSIADANIE MODELU I‑PACE

Dopasowując osiągi elektryczne do projektu, który jest zgodny z duchem Jaguara, I‑PACE obejmuje opiekę, serwis i wsparcie, które zawsze daje Ci własność Jaguara. Jako pojazd z napędem elektrycznym o zerowej emisji spalin I‑PACE może zaoferować dalsze korzyści, w tym dostęp do zachęt i świadczeń zapewnionych przez rząd, władze lokalne i firmy wspierające ruch samochodów elektrycznych.

KONFIGURATOR
POMOC W ZAKUPIE TWOJEGO SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO

Rządy niektórych krajów oferują bezpośrednie zachęty finansowe lub oferują kierowcom samochodów elektrycznych ulgi podatkowe związane z zakupem, naliczanych od pojazdów z silnikami spalinowymi. Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź informacje na stronie internetowej lub u lokalnego Przedstawiciela marki Jaguar.

POMOC PRZY ZAKUPIE ELEMENTÓW DO ŁADOWANIA TWOJEGO SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO

Zakup ładowarek ściennych, w niektórych krajach może być rekompensowany lub dotowany. Istnieje również możliwość proponowania dodatkowych korzyści podczas zakupu sprzętu do ładowania w miejscach wspólnych jak parkingi podziemne budynków mieszkalnych czy miejscach pracy. Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź informacje na stronie internetowej lub u lokalnego Przedstawiciela marki Jaguar.

DARMOWE ŁADOWANIE SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Bezpłatne urządzenia do ładowania mogą być dostępne podczas parkowania w centrach handlowych, hotelach czy innych miejscach użytku publicznego - nazywa się to ładowaniem docelowym. Inni mogą oferować niższe opłaty za ładowanie w zależności od czasu spędzonego na miejscu. Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź informacje na stronie internetowej lub u lokalnego Przedstawiciela Jaguar.

OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA

Dzięki prawie stuletniej historii produkcji pojazdów i obsługi posprzedażnej, posiadanie Jaguara zapewnia spokój, a bateriw w modelu I‑PACE objęte są kompleksową 8-letnią gwarancją*, a Ty zawsze będziesz mieć pełne wsparcie z naszej sieci dilerskiej oraz techników, którzy znają Twój samochód w każdym aspekcie.

*Gwarancja na baterie ograniczona jest do 8 lat lub 160 000 km (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej) i może zostać zrealizowana, jeśli pojemność akumulatora spadnie poniżej 70% pojemności.

ZNAJDŹ DILERA

Odkryj elektryzujące połączenie osiągów, technologii oraz stylu i stwórz swojego idealnego Jaguara.

KONFIGURATOR
SAMOCHODY NOWE
Sprawdź naszą ofertę samochodów nowych i znajdź swój wymarzony samochód
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.