OSIĄGI

Porywająca moc i dynamika Jaguara przy jednocześnie zerowej emisji spalin - wszystko, czego można oczekiwać od w pełni elektrycznego SUV-a.

SAMOCHODY NOWE
Sprawdź naszą ofertę samochodów nowych i znajdź swój wymarzony samochód
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.

Od ponad 80 lat Jaguar tworzy ekscytujące samochody. Napęd elektryczny tego nie zmienia, daje jedynie więcej okazji do stworzenia wspaniałych osiągnięć, z których jesteśmy znani.

KONFIGURATOR
JAGUAR DYNAMICS

Układ napędowy modelu I‑PACE zapewnia moc 400KM i 696Nm użytecznego momentu obrotowego. Dzięki wbudowanej funkcji napędu na wszystkie koła I‑PACE przyspiesza od 0-100 km/h w 4,8 sekundy.

BATERIA
Bateria wykorzystana w modelu I‑PACE o pojemności 90 kWh została zaprojektowana z myślą o długiej żywotności i zapewnia długi czas podtrzymania maksymalnej mocy. Pozycja akumulatora pomiędzy osiami zapewnia pojazdowi nisko położony środek ciężkości, naturalnie wpływając na dynamikę pojazdu, czyniąc I‑PACE prawdziwym samochodem kierowcy.
SILNIKI
I‑PACE napędzany jest dwoma synchronicznymi silnikami elektrycznymi z magnesem trwałym zintegrowanymi z przednią i tylną osią pojazdu. Silniki te zapewniają łączną moc 400KM i 696Nm użytecznego momentu obrotowego. Dzięki zastosowaniu systemu napędu na wszystkie koła I‑PACE przyspiesza od 0-100 km/h w 4,8 sekundy.
TRANSMISSION
I‑PACE does not require a conventional transmission. Instead, it is all about simplicity. JaguarDrive instantly delivers sustainable acceleration from 0-12,000rpm with no lag and no gearshift interruptions.
SYSTEM WEKTOROWANIA MOMENTU OBROTOWEGO
System wektorowania momentu napędowego poprzez hamowanie steruje niezależnie ciśnieniem w obwodach hamowania wewnętrznego przedniego i wewnętrznego tylnego koła, by uniknąć podsterowności na zakrętach i utrzymać kierunek jazdy wyznaczony przez położenie kierownicy.
AKTYWNE ZAWIESZENIE PNEUMATYCZNE
Zmniejszenie przestrzeni między samochodem i drogą poprawia aerodynamikę co ma korzystny wpływ na zasięg pojazdu. Opcjonalne aktywne zawieszenie pneumatyczne I‑PACE obniża samochód podczas jazdy z prędkością przekraczającą 105 km/h na dystansach przekraczających 10 kilometrów.
SYSTEM ADAPTIVE DYNAMICS
System Adaptive Dynamics zapewnia zarówno precyzyjną dynamikę, jak i wyrafinowaną jazdę, monitorując ruchy pojazdu do 500 razy na sekundę. System nieustannie analizuje przyspieszenia, układ kierowniczy, stopień otwarcia przepustnicy i działanie pedału hamulca, a elektronicznie sterowane amortyzatory dostosowują siłę tłumienia optymalizując ustawienia zawieszenia, zapewniając idealną równowagę między komfortem, wyrafinowaniem i zwinnością w każdym momencie.
SYSTEM CONFIGURABLE DYNAMICS
Mając samochód wyposażony w systemu Adaptive Dynamics system Configurable Dynamics umożliwia personalizację czułości przepustnicy, układu kierowniczego i sztywność amortyzatorów modelu I‑PACE. Wybierz tryb Dynamic, aby ożywić sportowy charakter I‑PACE.
NAPĘD AWD

I‑PACE zapewnia bezpieczną jazdę na wszystkich rodzajach nawierzchni w każdych warunkach pogodowych. Reakcja samochodu jest natychmiastowa, a silniki elektryczne mogą dostosowywać się niezależnie od stylu jazdy kierowcy, warunków nawierzchni i dostępnej przyczepności.

OBEJRZYJ FILM
yt:cBHgLRA_J4Y
SYSTEM ADAPTIVE SURFACE RESPONSE
Opierając się na naszym doświadczeniu w zakresie systemów napędu na wszystkie koła, Adaptive Surface Response (AdSR) stale monitoruje otoczenie samochodu i dostosowuje odpowiednie ustawienia silnika i układu hamulcowego. Po aktywacji , system AdSR działa w pełnym zakresie prędkości, aby wspierać Cię podczas jazdy w niesprzyjającej pogodzie i na trudnych nawierzchniach.
SYSTEM ALL SURFACE PROGRESS CONTROL
All Surface Progress Control to najnowocześniejszy system, który umożliwia ustawianie i utrzymywanie stałej prędkości podczas jazdy na śliskich nawierzchniach. Działa od 3,6 km/h do 30 km/h, umożliwiając pełną koncentrację na drodze.
SYSTEM RUSZANIA NA ŚLISKIEJ NAWIERZCHNI
System zapewnia optymalną kontrolę momentu obrotowego po ruszeniu z miejsca i zwiększa możliwości trakcyjne w trudnych warunkach, takich jak mokra trawa, śnieg i lód. System pozostaje aktywny do momentu osiągnięcia prędkości 30 km/h - następnie I‑PACE płynnie wraca do wybranego trybu kierowcy.
SYSTEM HAMOWANIA REKUPERACYJNEGO
Aby zmaksymalizować zasięg, I‑PACE wykorzystuje system Zwiększonego hamowania awaryjnego, który odzyskuje prawie całą energię hamowania. Po podniesieniu stopy z pedału przyspieszenia, układ zapewnia hamowanie regeneracyjne, komfortowo spowalniając I‑PACE, jednocześnie konwertując wytwarzaną energię, aby zoptymalizować zasięg akumulatora.
OBEJRZYJ FILM
yt:SYHRnVOY9I0
HAMOWANIE REKUPERACYJNE W KORKU
Jazda przy dużym natężeniu ruchu stanie się nadzwyczaj prosta - za pomocą ekranu dotykowego w modelu I‑PACE można podnieść poziom hamowania odzyskowego. Odpowiedni wzrost opóźnienia oznacza, że na przykład podczas jazdy w korku istnieje znacznie większa kontrola prędkości pojazdu przy użyciu tylko przepustnicy.
AKTYWNA AERODYNAMIKA
Aby zapewnić optymalną równowagę pomiędzy chłodzeniem i aerodynamiką, aktywne łopatki otwierają się, gdy wymagane jest chłodzenie akumulatora, lecz gdy nie jest potrzebne, zamykają się by zapewnić płynny przepływ powietrza wokół pojazdu.
POMPA CIEPŁA

I‑PACE został wyposażony w najbardziej zaawansowane systemy gospodarowania i zarządzania ciepłem wewnątrz kabiny, przy jak najniższym zużyciu energii.

OBEJRZYJ FILM
yt:L_qIh5J2OsY

Odkryj elektryzujące połączenie osiągów, technologii oraz stylu i stwórz swojego idealnego Jaguara.

KONFIGURATOR

Oficjalne dane z testów UE na podstawie testów producenta przeprowadzonych zgodnie z prawodawstwem UE. Tylko do celów porównawczych. Liczby rzeczywiste i ogólne dane o wynikach EV mogą się różnić w zależności od zmiennych jazdy i środowiska.