OSIĄGI

Porywająca moc i dynamika Jaguara przy jednocześnie zerowej emisji spalin - wszystko, czego można oczekiwać od w pełni elektrycznego SUV-a.

PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
Url
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
Url
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
Url
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.
Url

Od ponad 80 lat Jaguar tworzy ekscytujące samochody. Napęd elektryczny tego nie zmienia, daje jedynie więcej okazji do stworzenia wspaniałych osiągnięć, z których jesteśmy znani.

KONFIGURATOR
JAGUAR DYNAMICS

Układ napędowy modelu I-PACE zapewnia moc 400KM i 696Nm użytecznego momentu obrotowego. Dzięki wbudowanej funkcji napędu na wszystkie koła I-PACE przyspiesza od 0-100 km/h w 4,8 sekundy.

BATERIA
Bateria wykorzystana w modelu I-PACE o pojemności 90 kWh została zaprojektowana z myślą o długiej żywotności i zapewnia długi czas podtrzymania maksymalnej mocy. Pozycja akumulatora pomiędzy osiami zapewnia pojazdowi nisko położony środek ciężkości, naturalnie wpływając na dynamikę pojazdu, czyniąc I-PACE prawdziwym samochodem kierowcy.
SILNIKI
I-PACE napędzany jest dwoma synchronicznymi silnikami elektrycznymi z magnesem trwałym zintegrowanymi z przednią i tylną osią pojazdu. Silniki te zapewniają łączną moc 400KM i 696Nm użytecznego momentu obrotowego. Dzięki zastosowaniu systemu napędu na wszystkie koła I-PACE przyspiesza od 0-100 km/h w 4,8 sekundy.
TRANSMISSION
I‑PACE does not require a conventional transmission. Instead, it is all about simplicity. JaguarDrive instantly delivers sustainable acceleration from 0-12,000rpm with no lag and no gearshift interruptions.
SYSTEM WEKTOROWANIA MOMENTU OBROTOWEGO
System wektorowania momentu napędowego poprzez hamowanie steruje niezależnie ciśnieniem w obwodach hamowania wewnętrznego przedniego i wewnętrznego tylnego koła, by uniknąć podsterowności na zakrętach i utrzymać kierunek jazdy wyznaczony przez położenie kierownicy.
AKTYWNE ZAWIESZENIE PNEUMATYCZNE
Zmniejszenie przestrzeni między samochodem i drogą poprawia aerodynamikę co ma korzystny wpływ na zasięg pojazdu. Opcjonalne aktywne zawieszenie pneumatyczne I-PACE obniża samochód podczas jazdy z prędkością przekraczającą 105 km/h na dystansach przekraczających 10 kilometrów.
SYSTEM ADAPTIVE DYNAMICS
System Adaptive Dynamics zapewnia zarówno precyzyjną dynamikę, jak i wyrafinowaną jazdę, monitorując ruchy pojazdu do 500 razy na sekundę. System nieustannie analizuje przyspieszenia, układ kierowniczy, stopień otwarcia przepustnicy i działanie pedału hamulca, a elektronicznie sterowane amortyzatory dostosowują siłę tłumienia optymalizując ustawienia zawieszenia, zapewniając idealną równowagę między komfortem, wyrafinowaniem i zwinnością w każdym momencie.
SYSTEM CONFIGURABLE DYNAMICS
Mając samochód wyposażony w systemu Adaptive Dynamics system Configurable Dynamics umożliwia personalizację czułości przepustnicy, układu kierowniczego i sztywność amortyzatorów modelu I-PACE. Wybierz tryb Dynamic, aby ożywić sportowy charakter I-PACE.
NAPĘD AWD

I-PACE zapewnia bezpieczną jazdę na wszystkich rodzajach nawierzchni w każdych warunkach pogodowych. Reakcja samochodu jest natychmiastowa, a silniki elektryczne mogą dostosowywać się niezależnie od stylu jazdy kierowcy, warunków nawierzchni i dostępnej przyczepności.

OBEJRZYJ FILM
yt:cBHgLRA_J4Y
SYSTEM ADAPTIVE SURFACE RESPONSE
Opierając się na naszym doświadczeniu w zakresie systemów napędu na wszystkie koła, Adaptive Surface Response (AdSR) stale monitoruje otoczenie samochodu i dostosowuje odpowiednie ustawienia silnika i układu hamulcowego. Po aktywacji , system AdSR działa w pełnym zakresie prędkości, aby wspierać Cię podczas jazdy w niesprzyjającej pogodzie i na trudnych nawierzchniach.
SYSTEM ALL SURFACE PROGRESS CONTROL
All Surface Progress Control to najnowocześniejszy system, który umożliwia ustawianie i utrzymywanie stałej prędkości podczas jazdy na śliskich nawierzchniach. Działa od 3,6 km/h do 30 km/h, umożliwiając pełną koncentrację na drodze.
SYSTEM RUSZANIA NA ŚLISKIEJ NAWIERZCHNI
System zapewnia optymalną kontrolę momentu obrotowego po ruszeniu z miejsca i zwiększa możliwości trakcyjne w trudnych warunkach, takich jak mokra trawa, śnieg i lód. System pozostaje aktywny do momentu osiągnięcia prędkości 30 km/h - następnie I-PACE płynnie wraca do wybranego trybu kierowcy.
SYSTEM HAMOWANIA REKUPERACYJNEGO
Aby zmaksymalizować zasięg, I-PACE wykorzystuje system Zwiększonego hamowania awaryjnego, który odzyskuje prawie całą energię hamowania. Po podniesieniu stopy z pedału przyspieszenia, układ zapewnia hamowanie regeneracyjne, komfortowo spowalniając I-PACE, jednocześnie konwertując wytwarzaną energię, aby zoptymalizować zasięg akumulatora.
OBEJRZYJ FILM
yt:SYHRnVOY9I0
HAMOWANIE REKUPERACYJNE W KORKU
Jazda przy dużym natężeniu ruchu stanie się nadzwyczaj prosta - za pomocą ekranu dotykowego w modelu I-PACE można podnieść poziom hamowania odzyskowego. Odpowiedni wzrost opóźnienia oznacza, że na przykład podczas jazdy w korku istnieje znacznie większa kontrola prędkości pojazdu przy użyciu tylko przepustnicy.
AKTYWNA AERODYNAMIKA
Aby zapewnić optymalną równowagę pomiędzy chłodzeniem i aerodynamiką, aktywne łopatki otwierają się, gdy wymagane jest chłodzenie akumulatora, lecz gdy nie jest potrzebne, zamykają się by zapewnić płynny przepływ powietrza wokół pojazdu.
POMPA CIEPŁA

I-PACE został wyposażony w najbardziej zaawansowane systemy gospodarowania i zarządzania ciepłem wewnątrz kabiny, przy jak najniższym zużyciu energii.

OBEJRZYJ FILM
yt:L_qIh5J2OsY

Odkryj elektryzujące połączenie osiągów, technologii oraz stylu i stwórz swojego idealnego Jaguara.

KONFIGURATOR

Oficjalne dane z testów UE na podstawie testów producenta przeprowadzonych zgodnie z prawodawstwem UE. Tylko do celów porównawczych. Liczby rzeczywiste i ogólne dane o wynikach EV mogą się różnić w zależności od zmiennych jazdy i środowiska.