DESIGN NADWOZIA

I‑PACE w wersji produkcyjnej wiernie odzwierciedla rewolucyjny design i ducha modelu I‑PACE Concept.

OBEJRZYJ FILM
AERODYNAMIKA

Od wyraźnych przednich nadkoli aż po tylny dyfuzor, każdy element aerodynamicznej konstrukcji I‑PACE pozwala na czyste przecinanie powietrza w celu uzyskania jak największego zasięgu i najlepszej stabilności.

KONFIGURATOR
OTWÓR W MASCE

Odważnie zaprojektowana kratka zakrzywia się do środka - zmniejszając opór aerodynamiczny, przepuszczając powietrze przez otwór maski i na zewnątrz, gdzie przechodzi nad zakrzywioną linią dachu, aby uzyskać maksymalną wydajność.

TYLNY DYFUZOR

Ostro zakończone narożniki karoserii zachęcają powietrze do czystego odłączenia od pojazdu, minimalizując różnice ciśnień, które przyczynia się do zwiększania oporu.

KLAMKI DRZWI

Aby zapewnić jak najlepszy opływ powietrza na zewnątrz pojazdu, wysuwane klamki drzwi chowają się w strukturę drzwi podczas jazdy.

PŁYNNA LINIA NADWOZIA

Kabina pasażerska została osadzona nisko nad ziemią, zaraz za obszernymi przednimi błotnikami, które tworzą poczucie ruchu i uzupełniają szybką, zwężającą się środkową linię nadwozia.

DESIGN

I‑PACE cechuje się charakterystyczną linią nadwozia, wąskimi, futurystycznymi reflektorami LED wyposażonymi w podwójną grafikę reflektorów w kształcie litery "J", a dach oferuje wyjątkowo gładki wygląd w połączeniu z czarnym, kontrastowym dachem lub panoramicznym, szklanym dachem stałym.

REFLEKTORY LED

Aby uzyskać jeszcze lepszą widoczność i bezpieczeństwo w nocy, wybierz opcjonalne reflektory adaptacyjne Matrix LED. System ten utrzymuje ciągłą pracę świateł drogowych, ale automatycznie dostosowuje kształt wiązki, aby uniknąć oślepiania nadjeżdżających pojazdów.

TYLNE REFLEKTORY LED

Prostokątne tylne światła I‑PACE zostały także wyposażone w diody LED. Wybór opcjonalnych reflektorów przednich Adaptive Matrix LED, zapewnia także doposażenie świateł tylnych w animowane kierunkowskazy na wzór świateł przednich.

RODZAJ DACHU

I‑PACE dostępny jest z opcjonalnym dachem w kolorze nadwozia lub kontrastowym czarnym oraz, aby rozświetlić wnętrze pojazdu naturalnym światłem ze stałym oknem panoramicznym.

OBRĘCZE ALUMINIOWE

I‑PACE oferuje także szeroki wybór obręczy aluminiowych w rozmiarach od 18" do nawet 22" - wszystkie idealnie podkreślają rewolucyjny design nowego Jaguara.

Odkryj elektryzujące połączenie osiągów, technologii oraz stylu i stwórz swojego idealnego Jaguara.

KONFIGURATOR
PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.