DESIGN NADWOZIA

I‑PACE w wersji produkcyjnej wiernie odzwierciedla rewolucyjny design i ducha modelu I‑PACE Concept.

OBEJRZYJ FILM
SAMOCHODY NOWE
Sprawdź naszą ofertę samochodów nowych i znajdź swój wymarzony samochód
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.
AERODYNAMIKA

Od wyraźnych przednich nadkoli aż po tylny dyfuzor, każdy element aerodynamicznej konstrukcji I‑PACE pozwala na czyste przecinanie powietrza w celu uzyskania jak największego zasięgu i najlepszej stabilności.

KONFIGURATOR
OTWÓR W MASCE
OTWÓR W MASCE

Odważnie zaprojektowana kratka zakrzywia się do środka - zmniejszając opór aerodynamiczny, przepuszczając powietrze przez otwór maski i na zewnątrz, gdzie przechodzi nad zakrzywioną linią dachu, aby uzyskać maksymalną wydajność.

TYLNY DYFUZOR
TYLNY DYFUZOR

Ostro zakończone narożniki karoserii zachęcają powietrze do czystego odłączenia od pojazdu, minimalizując różnice ciśnień, które przyczynia się do zwiększania oporu.

KLAMKI DRZWI
KLAMKI DRZWI

Aby zapewnić jak najlepszy opływ powietrza na zewnątrz pojazdu, wysuwane klamki drzwi chowają się w strukturę drzwi podczas jazdy.

PŁYNNA LINIA NADWOZIA

Kabina pasażerska została osadzona nisko nad ziemią, zaraz za obszernymi przednimi błotnikami, które tworzą poczucie ruchu i uzupełniają szybką, zwężającą się środkową linię nadwozia.

DESIGN

I‑PACE cechuje się charakterystyczną linią nadwozia, wąskimi, futurystycznymi reflektorami LED wyposażonymi w podwójną grafikę reflektorów w kształcie litery "J", a dach oferuje wyjątkowo gładki wygląd w połączeniu z czarnym, kontrastowym dachem lub panoramicznym, szklanym dachem stałym.

REFLEKTORY LED
REFLEKTORY LED

Aby uzyskać jeszcze lepszą widoczność i bezpieczeństwo podczas podróży noca, wybierz opcjonalne reflektory Matrix LED z charakterystycznym oświetleniem do jazdy dziennej.

TYLNE REFLEKTORY LED

Eleganckie tylne światła I-PACE zostały także wykonane w technologii LED. (W przypadku wyboru opcjonalnych reflektorów Matrix LED)

RODZAJ DACHU

I‑PACE dostępny jest z opcjonalnym dachem w kolorze nadwozia lub kontrastowym czarnym oraz, aby rozświetlić wnętrze pojazdu naturalnym światłem ze stałym oknem panoramicznym.

OBRĘCZE

Spraw, aby I-PACE odzwierciedlał Twój styl wybierając spośród 11 wzorów obręczy. Dostępne w rozmiarach od 18 ”do 22” obejmują między innymi 22-calowe obręcze Wzór 5069 Gloss Black z kontrastowym wykończeniem Diamond Turned i wstawkami z włókna węglowego (na zdjęciu).

Odkryj elektryzujące połączenie osiągów, technologii oraz stylu i stwórz swojego idealnego Jaguara.

KONFIGURATOR