TECHNOLOGIA POKŁADOWA

Płynnie zintegrowane technologie sprawiają, że sterowanie funkcjami I‑PACE i podłączonymi urządzeniami stało się proste jak nigdy dotąd.

I‑PACE zapewnia niesamowite wrażenia, zarówno w samochodzie, jak i na zewnątrz. Niezależnie od tego, czy jest to na wyświetlaczach systemu Touch Pro Duo, Wirtualnym zestawie wskaźników, wyświetlaczu HUD, czy na smartfonie, wszystko, czego potrzebujesz, zawsze będzie w zasięgu ręki.

KONFIGURATOR
TOUCH PRO DUO

Nowy system multimedialny Touch Pro Duo wyposażono standardowo w 2 ekrany dotykowe HD o przekątnych 10" i 5", które pozwalają użytkownikowi na przeglądanie potrzebnych informacji i jednoczesne sterowanie funkcjami samochodu, co zapewnia wysoką elastyczność i użyteczność całego systemu.

OBEJRZYJ FILM
yt:v1v9Ss8JQo4

Przedstawione pojazdy na tej stronie mogą nie być dokładnymi reprezentacjami najnowszych ulepszeń. Dostępność niektórych opisanych funkcji może być zależna od rynku lub układu napędowego. Więcej szczegółów u lokalnego przedstawiciela marki Jaguar.

FUNKCJE INCONTROL
NAWIGACJA PRO
Nawigacja Pro pozwala zapisywać ulubione miejsca, używać gestów na ekranie, co ułatwia powiększanie widoku i przesuwanie mapy, wyświetla też obraz w formie 2D lub 3D. Nawigacja Pro zmienia ilość informacji na mapie, zależnie od trybu jazdy uwzględniając różne czynniki, jak topologia drogi i ograniczenia prędkości.
OBEJRZYJ FILM
yt:M1YaPrydegU
PAKIET SMARTPHONE
Pakiet jest kompatybilny z Apple CarPlay®, Android Auto™ oraz funkcją InControl Apps - Pakiet Smartphone umożliwia bezpieczne korzystanie z funkcji telefonu nawet podczas jazdy poprzez obsługę aplikacji z ekranu dotykowego systemu Touch Pro.
CONNECT PRO
Dzięki pakietowi Connect Pro, I‑PACE zapewnia Ci informacje i aktualność. Dowiedz się, co dzieje się na Twojej trasie, pobliskim parkingu i w ciekawych miejscach do odwiedzenia. Po zainstalowaniu karty SIM możesz utworzyć hotspot Wi-Fi 4G w pojeździe, aby mieć pewność, że zawsze jesteś w kontakcie.
OBEJRZYJ FILM
yt:u6g4p3NoKfI
REMOTE
Pozostań w kontakcie ze swoim I‑PACE. Zgodna z większością smartfonów z systemem iOS i Android aplikacja Remote pozwala na bieżące monitorowanie kluczowych danych o pojeździe, w tym dostępnym zasięgiem, stanem ładowania, prędkością ładowania i stanem wtyczki.
SECURE TRACKER
System monitorowania lokalizacji pojazdu (Secure Tracker) wykorzystuje technologię śledzenia do ostrzegania o próbie kradzieży samochodu oraz przekazuje stosowanym służbom informacje o jego lokalizacji, dzięki czemu możliwie jest jego szybkie odzyskanie.
ONLINE MEDIA
Listen to your favourite music, radio and podcasts on the move. All without your smartphone. Link your Deezer and TuneIn accounts to the InControl Portal, and your media can be accessed directly from your vehicle Touchscreen.
FUNKCJA SMART SETTINGS

Automatycznie identyfikuje każdego kierowcę za pomocą klucza i telefonu, funkcja Smart Settings może wybierać preferowane pozycje siedzeń i lusterek oraz odtwarzać preferowane media na początku każdej podróży. Funkcja Smart Settings może także uczyć się i automatyzować preferencje w oparciu o Twoje przyzwyczajenia i rutynowe zachowania.

OBEJRZYJ FILM
yt:URgXPjG9Jtk

Przedstawione pojazdy na tej stronie mogą nie być dokładnymi reprezentacjami najnowszych ulepszeń. Dostępność niektórych opisanych funkcji może być zależna od rynku lub układu napędowego. Więcej szczegółów u lokalnego przedstawiciela marki Jaguar.

WYŚWIETLACZ HEAD UP
Aby zmniejszyć rozpraszanie uwagi i uniknąć opuszczania wzroku przez kierowcę, zastosowano opcjonalny wyświetlacz przezierny (HUD), który wyświetla podstawowe informacje o pojeździe, takie jak prędkość i wskazówki nawigacyjne na szybie przedniej. Krystalicznie czysta, pełnokolorowa grafika w wysokiej rozdzielczości umożliwia łatwe przeglądanie wszystkich sygnałów i informacji przeznaczonych dla kierowcy.
INTERAKTYWNY ZESTAW WSKAŹNIKÓW
Wysokiej rozdzielczości, interaktywny wyświetlacz o przekątnej 12,3" może wyświetlać bardzo szeroki zakres informacji dotyczących jazdy, rozrywki, a także danych mających wpływ na aktywne bezpieczeństwo jak wskazówki nawigacyjne, informacje ze smartfona, czy dotyczące plików multimedialnych. Chcąc maksymalnie ułatwić bezstresowe dotarcie do celu, system Nawigacji Pro wyposażono w możliwość wyświetlania pełnoekranowej mapy nawigacyjnej 3D.
SYSTEM AUDIO MERIDIAN<sup>TM</sup>
Ożyw wnętrze swojego I‑PACE korzystając z systemów nagłośnienia przygotowanych przez Brytyjskich ekspertów w dziedzinie audio - firmę Meridian™. System Meridian Surround Sound z technologią Trifield™ dostarczą koncertowe wrażenia wszystkim pasażerom samochodu za sprawą głębokich tonów niskich i czystych tonów wysokich. Dzięki układowi dokładnie rozmieszczonych 15 głośników, Meridian™ zapewnia najwyższą jakość dźwięku - standardowe wyposażenie wersji HSE oraz First Edition.
JAGUAR IGUIDE
Aplikacja Jaguar iGuide wykorzystuje najnowszą technologię do wyjaśniania wszystkich potrzebnych funkcji i kontroli Twojego I‑PACE. Aplikacja zawiera także instrukcję obsługi Twojego pojazdu w związku z czym będzie zawsze gotowa odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania dot. samochodu.
POBIERZ APLIKACJĘ

Odkryj elektryzujące połączenie osiągów, technologii oraz stylu i stwórz swojego idealnego Jaguara.

KONFIGURATOR

1Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem marki Jaguar.
 
Opisane funkcje mogą należeć do wyposażenia opcjonalnego lub być dostępne w zależności od rynku. W celu uzyskania dokładnych informacji prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem marki Jaguar. Niektóre funkcje wymagają użycia karty SIM w odpowiednim pakietem danych, który będzie wymagał dalszej subskrypcji po początkowym okresie ustawionym przez Przedstawiciela marki Jaguar. Funkcje systemu lnControl oraz ich dostępność może się różnić w zależności od rynku. Prosimy o kontakt z przedstawicielem marki Jaguar w celu uzyskania szczegółowych informacji. lnformacje i obrazy wyświetlane w nawiązaniu do technologii lnControl, wliczając w to pojedyncze obrazy i ich sekwencje, są przedmiotem aktualizacji oprogramowania, wersji sterownika oraz innych czynników audiowizualnych zależnych od wybranego wyposażenia opcjonalnego. Nie możemy zagwarantować, iż łączność mobilna będzie dostępna we wszystkich lokalizacjach. Aplikacje lnControl oraz Remote należy pobrać z Apple/Play Store. Wszystkie funkcje w samochodzie powinny być używane przez kierowców z zachowaniem należytej ostrożności podczas prowadzenia pojazdu. Kierowcy muszą przez cały czas mieć pełną kontrolę nad pojazdem.

PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.