TECHNOLOGIA POKŁADOWA

Bezproblemowo zintegrowane technologie ułatwiają sterowanie funkcjami I-PACE i podłączonych urządzeń.

I-PACE zapewnia bezproblemową integrację informacji zarówno podczas jazdy, jak i poza samochodem. Informacje są łatwo dostępne na różnych ekranach i za pośrednictwem ekranu smartfona. Wszystko, czego potrzebujesz, jest zawsze w zasięgu ręki.

KONFIGURATOR
SYSTEM MULTIMEDIALNY PIVI PRO

Nasz system informacyjno-rozrywkowy Pivi Pro jest tak samo intuicyjny i przejrzysty jak smartfon. Najważniejsze informacje, takie jak Nawigacja, Media i Kontakty, są zawsze dostępne za jednym dotknięciem.

FUNKCJE INCONTROL
CAŁKOWICIE NOWY SYSTEM NAWIGACJI
Zapewnianie aktualizacji natężenia ruchu w czasie rzeczywistym i dostęp na żywo do punktów ładowania. Informacje o parkingach i miejscach są również dostępne, nawet gdy łączność nie jest dostępna. Wszystkie wyświetlane w wyjątkowych szczegółach 2D lub 3D, z automatycznym wyciszeniem wskazówek głosowych na znanych trasach.
yt:M1YaPrydegU
PAKIET ONLINE
Dzięki pakietowi Online masz jeszcze lepszy dostęp do najnowszych technologii. Pakiet zapewnia dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz, w tym mediów internetowych, aktualizacji pogody, informacji z kalendarza i ciekawych miejsc. Możesz nawet wysyłać wiadomości za pomocą dyktowania głosowego, koncentrując się na drodze.
WI-FI
Opcjonalny hotspot Wi-Fi 4G wbudowany bezpośrednio w I-PACE zapewnia dostęp do Internetu w samochodzie. Dzięki Wi-Fi z abonamentem danych będziesz mógł pozostać w kontakcie ze znajomymi i rodziną oraz zapewnić rozrywkę wszystkim pasażerom podczas podrózy. Wi-Fi wykorzystuje antenę zewnętrzną dla najlepszego możliwego połączenia.
yt:u6g4p3NoKfI
REMOTE
Pozostań w kontakcie ze swoim I‑PACE. Zgodna z większością smartfonów z systemem iOS i Android aplikacja Remote pozwala na bieżące monitorowanie kluczowych danych o pojeździe, w tym dostępnym zasięgiem, stanem ładowania, prędkością ładowania i stanem wtyczki.
PAKIET SMARTPHONE
Pakiet jest kompatybilny z Apple CarPlay®, Android Auto™ oraz funkcją InControl Apps - Pakiet Smartphone umożliwia bezpieczne korzystanie z funkcji telefonu nawet podczas jazdy poprzez obsługę aplikacji z ekranu dotykowego systemu Touch Pro.
SECURE TRACKER
System wykorzystuje technologię monitorowania położenia pojazdu, aby ostrzec Cię o ewentualnej próbie kradzieży i zasygnalizować lokalizację pojazdu w Centrum śledzenia skradzionych pojazdów. Opcjonalny Secure Tracker Pro3 dodatkowo wysyła ostrzeżenie do odpowiednich służb, jeśli samochód został skradziony za pomocą nieautoryzowanego lub skopiowanego kluczyka. Obejmuje abonament serwisowy na okres gwarancji.

Przedstawione pojazdy na tej stronie mogą nie być dokładnymi reprezentacjami najnowszych ulepszeń. Dostępność niektórych opisanych funkcji może być zależna od rynku lub układu napędowego. Więcej szczegółów u lokalnego przedstawiciela marki Jaguar.

WYŚWIETLACZ HEAD UP
Aby zmniejszyć rozpraszanie uwagi i uniknąć opuszczania wzroku przez kierowcę, zastosowano opcjonalny wyświetlacz przezierny (HUD), który wyświetla podstawowe informacje o pojeździe, takie jak prędkość i wskazówki nawigacyjne na szybie przedniej. Krystalicznie czysta, pełnokolorowa grafika w wysokiej rozdzielczości umożliwia łatwe przeglądanie wszystkich sygnałów i informacji przeznaczonych dla kierowcy.
X4-syi3mTno
INTERAKTYWNY ZESTAW WSKAŹNIKÓW
Wysokiej rozdzielczości, interaktywny wyświetlacz o przekątnej 12,3" może wyświetlać bardzo szeroki zakres informacji dotyczących jazdy, rozrywki, a także danych mających wpływ na aktywne bezpieczeństwo jak wskazówki nawigacyjne, informacje ze smartfona, czy dotyczące plików multimedialnych. Chcąc maksymalnie ułatwić bezstresowe dotarcie do celu, system Nawigacji Pro wyposażono w możliwość wyświetlania pełnoekranowej mapy nawigacyjnej 3D.
SYSTEM AUDIO MERIDIAN<sup>TM</sup>
Ożyw swoją muzykę dzięki dwóm systemom dźwiękowym brytyjskich ekspertów audio MeridianTM. Znakomity opcjonalny system dźwięku przestrzennego Meridian 3D z technologią TrifieldTM zapewnia czystość dźwięku i jego przestrzenne brzmienie. Dzięki 16 głośnikom i 1 subwooferowi układ zapewnia najlepszą jakość dźwięku i jest standardowym wyposażeniem wersji HSE.
JAGUAR IGUIDE
Aplikacja Jaguar iGuide wykorzystuje najnowszą technologię do wyjaśniania wszystkich potrzebnych funkcji i kontroli Twojego I‑PACE. Aplikacja zawiera także instrukcję obsługi Twojego pojazdu w związku z czym będzie zawsze gotowa odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania dot. samochodu.
POBIERZ APLIKACJĘ

Odkryj elektryzujące połączenie osiągów, technologii oraz stylu i stwórz swojego idealnego Jaguara.

KONFIGURATOR

1 Obowiązują zasady dozwolonego użytku. Standardowa roczna subskrypcja.
2 Zawiera usługi subskrypcji, które można przedłużyć po początkowym okresie zalecanym przez Dilera.
3 Secure Tracker i Secure Tracker Pro będą wymagały dalszej subskrypcji po początkowym okresie zgodnie z zaleceniami lokalnego Dilera. Wymaga łączności zdalnej i mobilnej

Określone funkcje opisane na stronie mogą być częścią wyposażenia opcjonalnego, skontaktuj się z lokalnym Dilerem w celu uzyskania informacji o dostępności. Niektóre funkcje będą wymagały dalszej subskrypcji po początkowym okresie zalecanym przez sprzedawcę.

SAMOCHODY NOWE
Sprawdź naszą ofertę samochodów nowych i znajdź swój wymarzony samochód
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.