DESIGN WNĘTRZA

Model I‑PACE cechuje klasyczna równowaga Jaguara w zakresie łączenia elementów samochodu sportowego i luksusowego rzemiosła.

OBEJRZYJ FILM

Przedstawione pojazdy na tej stronie mogą nie być dokładnymi reprezentacjami najnowszych ulepszeń. Dostępność niektórych opisanych funkcji może być zależna od rynku lub układu napędowego. Więcej szczegółów u lokalnego przedstawiciela marki Jaguar.

SAMOCHODY NOWE
Sprawdź naszą ofertę samochodów nowych i znajdź swój wymarzony samochód
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.

Płynnie zintegrowana technologia, przestronne wnętrze i wyjątkowy spokój. Design charakteryzuje się uporządkowaniem, dzięki dotykowym, wielofunkcyjnym przełącznikom i czystością linii.

KONFIGURATOR
LUKSUSOWA ATMOSFERA

Piękne, ręcznie wykonane dodatki potwierdzają luksusową atmosferę kabiny. Najwyższej jakości, solidne wykończenia otaczają Cię, a delikatne, kontrastowe szwy dodają skrojone na miarę wyrafinowanie. Po zmroku, wyraźne białe oświetlenie wnętrza podkreśla jego wyjątkowość i detale.

UKRYTA PRZESTRZEŃ

I‑PACE posiada pływającą konsolę pośrodku kabiny. Ta wyjątkowa, wspornikowa konstrukcja zapewnia natychmiastowe poczucie przestrzeni wnętrza I‑PACE w momencie otwa

ODKRYJ PRAKTYCZNOŚĆ
FOTELE
FOTELE SPORTOWE
Dostępne w szerokiej gamie materiałów i kolorów, profesjonalnie zaprojektowane sportowe fotele modelu I‑PACE zapewniają idealne trzymanie boczne i podparcie na każdym kroku. Są wyposażone w ogrzewanie i chłodzenie dla większego komfortu.
FOTELE PERFORMANCE
Opcjonalne fotele Performance zostały zaprojektowane z myślą o samochodach sportowych. Wykonane z najlepszych materiałów, zapewniają zwiększone trzymanie boczne podczas dynamicznej jazdy.
CICHE WYRAFINOWANIE

Kabina jest miejscem totalnej ciszy i odcięcia od szumów ze świata zewnętrznego. Doskonałe wykończenie sprawia, że wyrafinowana obudowa silnika redukuje dźwięk, a ostre krawędzie designu zewnętrznego minimalizują hałas powodowany przez wiatr.

LAMINOWANE AKUSTYCZNIE PRZEDNIE SZYBY

I‑PACE oferuje wyrafinowany i cichy napęd. Aby zachować spokój we wnętrzu, I‑PACE posiada akustyczne szkło laminowane na przednich szybach bocznych i szybie czołowej, redukując hałas docierający do kabiny z zewnątrz.

OBEJRZYJ FILM
yt:ohO5fY_9kQs

Przedstawione pojazdy na tej stronie mogą nie być dokładnymi reprezentacjami najnowszych ulepszeń. Dostępność niektórych opisanych funkcji może być zależna od rynku lub układu napędowego. Więcej szczegółów u lokalnego przedstawiciela marki Jaguar.

PRZYGOTOWANIE TEMPERATURY W KABINIE
Rozgrzej lub schłódź wnętrze swojego I-PACE'a za pośrednictwem aplikacji Jaguar Remote, aby upewnić się, że przed rozpoczęciem podróży będzie w nim odpowiednia temperatura. Dzięki wstępnemu przygotowaniu wnętrza podczas ładowania, idealną temperaturę osiąga się bez zużycia energii z akumulatora, zachowując maksymalny zasięg samochodu.
SYSTEM JONIZACJI POWIETRZA W KABINIE Z FILTREM CZĄSTEK PM2.5
Technologia jonizacji nanoe ™ poprawia samopoczucie zarówno kierowcy, jak i pasażerów. Po aktywowaniu przycisku PURIFY w samochodzie specjalnie zaprojektowany filtr przyciąga i wychwytuje drobne cząsteczki z powietrza zewnętrznego, takie jak PM2,5 i alergeny unoszące się w powietrzu, takie jak kurz i pyłki. Robi to poprzez jonizację cząstek wewnątrz kabiny, dzięki czemu przyciągają one i neutralizują wszelkie zanieczyszczenia powietrza.

Odkryj elektryzujące połączenie osiągów, technologii oraz stylu i stwórz swojego idealnego Jaguara.

KONFIGURATOR