PRAKTYCZNOŚĆ

Nadwozie modelu I-PACE otwiera świat możliwości stworzenia wyjątkowej przestrzeni wnętrza.

OBEJRZYJ FILM

I-PACE ma kompaktowe nadwozie, ale posiada także wyjątkową przestrzeń wewnątrz. Konstrukcja elektryczna zapewnia swobodę wyobrażania sobie nowej przestrzeni wewnętrznej dla Ciebie i Twoich pasażerów.

KONFIGURATOR
PRZESTRONNY DESIGN

Konstrukcja modelu I-PACE pozwala na umieszczenie przednich siedzeń dalej w kierunku miejsca, w którym tradycyjnie byłby silnik, poprawiając pozycję kierowcy. Zapewnia to również większą odległość między przednimi i tylnymi siedzeniami, zapewniając dodatkową przestrzeń na nogi i komfort pasażerów z tyłu.

ELEMENTY WYPOSAŻENIA
PRZESTEŃ BAGAŻOWA
Za tylnymi siedzeniami przestrzeń bagażowa wynosi aż 656 litrów i ma długość 967 mm. Uzupełnieniem pojemności ładunkowej modelu I-PACE jest przedni schowek pod maską, który zapewnia 27 litrów dodatkowego miejsca do przechowywania.
OBEJRZYJ FILM
yt:mN5krYhKgKg
SCHOWKI
Brak układu przeniesienia napędu wytworzył miejsce na dodatkowy schowek o pojemności 10,5 litra pod środkowym podłokietnikiem. Wygodna przestrzeń do przechowywania znajduje się także pod tylnymi siedzeniami. A ponieważ silniki elektryczne nie wymagają konwencjonalnej skrzyni biegów, w pełni wykorzystaliśmy przestrzeń w środkowej konsoli, projektując idealne miejsce na telefony i klucze.
ACTIVITY KEY
Ciesz się ulubionymi zajęciami na świeżym powietrzu i bezpiecznie trzymaj kluczyk w samochodzie. Opcjonalny kluczyk Activity Key ma wytrzymałą, w pełni wodoszczelną opaskę, która pozwala Ci brać udział w szeregu czynności, w których posiadanie konwencjonalnego klucza jest mniej wygodne lub niemożliwe.
OBEJRZYJ FILM
yt:ervtUTgUSII

Odkryj elektryzujące połączenie osiągów, technologii oraz stylu i stwórz swojego idealnego Jaguara.

KONFIGURATOR
PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
Url
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
Url
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
Url
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.
Url