PRAKTYCZNOŚĆ

Projekt modelu I-PACE otwiera świat możliwości. Bezproblemowo zintegrowane technologie, ładowanie urządzeń bezprzewodowych i wzmacniacz sygnału telefonu ułatwiają sterowanie funkcjami samochodu oraz podłączonych urządzeń.

I‑PACE ma kompaktowe nadwozie, ale posiada także wyjątkową przestrzeń wewnątrz. Konstrukcja elektryczna zapewnia swobodę wyobrażania sobie nowej przestrzeni wewnętrznej dla Ciebie i Twoich pasażerów.

KONFIGURATOR
PRZESTRONNY DESIGN

Konstrukcja modelu I‑PACE pozwala na umieszczenie przednich siedzeń dalej w kierunku miejsca, w którym tradycyjnie byłby silnik, poprawiając pozycję kierowcy. Zapewnia to również większą odległość między przednimi i tylnymi siedzeniami, zapewniając dodatkową przestrzeń na nogi i komfort pasażerów z tyłu.

ELEMENTY WYPOSAŻENIA
PRZESTEŃ BAGAŻOWA
Za tylnymi siedzeniami przestrzeń bagażowa wynosi aż 656 litrów i ma długość 967 mm. Uzupełnieniem pojemności ładunkowej modelu I‑PACE jest przedni schowek pod maską, który zapewnia 27 litrów dodatkowego miejsca do przechowywania.
OBEJRZYJ FILM
yt:mN5krYhKgKg
SCHOWKI
Brak układu przeniesienia napędu wytworzył miejsce na dodatkowy schowek o pojemności 10,5 litra pod środkowym podłokietnikiem. Wygodna przestrzeń do przechowywania znajduje się także pod tylnymi siedzeniami. A ponieważ silniki elektryczne nie wymagają konwencjonalnej skrzyni biegów, w pełni wykorzystaliśmy przestrzeń w środkowej konsoli, projektując idealne miejsce na telefony i klucze.
ACTIVITY KEY
Ciesz się ulubionymi zajęciami na świeżym powietrzu i bezpiecznie trzymaj kluczyk w samochodzie. Opcjonalny kluczyk Activity Key ma wytrzymałą, w pełni wodoszczelną opaskę, która pozwala Ci brać udział w szeregu czynności, w których posiadanie konwencjonalnego klucza jest mniej wygodne lub niemożliwe.
OBEJRZYJ FILM
yt:ervtUTgUSII

Odkryj elektryzujące połączenie osiągów, technologii oraz stylu i stwórz swojego idealnego Jaguara.

KONFIGURATOR
SAMOCHODY NOWE
Sprawdź naszą ofertę samochodów nowych i znajdź swój wymarzony samochód
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.