BEZPIECZEŃSTWO

Dzięki zastosowaniu wielu innowacyjnych technologii wszystkie funkcje zostały zaprojektowane w celu zwiększenia komfortu jazdy oraz bezpieczeństwa.

Zaprojektowane, by pomagać chronić Ciebie, Twoich pasażerów, innych użytkowników dróg oraz baterię, I‑PACE został zaprojektowany tak, aby zawierać jak najwięcej funkcji bezpieczeństwa.

KONFIGURATOR
SZYTYWNY I BEZPIECZNY

I‑PACE wykorzystuje połączenie aluminium i stali, tworząc sztywną strukturę wokół akumulatora, zapewniając zwiększone bezpieczeństwo dla wszystkich pasażerów pojazdu.

NAGŁOŚNIENIE ZEWNĘTRZNE
I‑PACE emituje zewnętrzny sygnał akustyczny przy prędkościach poniżej 20 km/h, aby pomóc pieszym rozpoznać obecność samochodu.
PODUSZKI POWIETRZNE
Kompleksowy system sześciu poduszek powietrznych, w skład którego standardowo wchodzą: poduszki powietrzne kierowcy i pasażera, boczne kurtyny i poduszki klatki piersiowej, które pomagają chronić pasażerów w razie wypadku.
UCHWYTY ISOFIX
Uchwyty mocowania fotelików dziecięcych ISOFIX zostały zamontowane na skrajnych fotelach tylnej kanapy.
INNOWACYJNE TECHNOLOGIE BEZPIECZEŃSTWA

Bez względu na to czy przemieszczasz się po mieście, czy podróżujesz po autostradzie, I‑PACE dostarcza mnóstwo innowacyjnych funkcji, aby zapewnić najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa Tobie oraz pasażerom. Funkcje dostępne są w standardzie, opcjonalnie lub jako część pakietu opcjonalnego.

TEMPOMAT ADAPTACYJNY Z ASYSTENTEM PASA RUCHU

Funkcja sprawiająca, że każda długa podróż przy większym natężeniu ruchu staje się prosta i przyjemna. I‑PACE oferuje adaptacyjny tempomat z asystentem pasa ruchu, który automatycznie prowadzi samochód w pasie ruchu, utrzymując ustaloną odległość od pojazdów znajdujących się z przodu.

FUNKCJE WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ - FUNKCJE STANDARDOWE
HAMOWANIE AWARYJNE
Pomaga zapobiegać kolizjom z innymi pojazdami, pieszymi i rowerzystami za pomocą kamer, radarów i czujników ultradźwiękowych. Jeśli wykryta zostanie potencjalna kolizja z przodu, system wyświetli ostrzeżenia dźwiękowe i wizualne. Jeśli nie zostanie podjęta żadna czynność, system uruchomi układ hamulcowy, aby zmniejszyć siłę możliwego zderzenia.
TEMPOMAT Z OGRANICZNIKIEM PRĘDKOŚCI
Tempomat pozwala utrzymać stałą prędkość bez ciągłego korzystania z pedału przyspieszenia. Za pomocą ogranicznika prędkości można ustawić maksymalną prędkość, której pojazd nie przekroczy bez ingerencji kierowcy.
ADAPTACYJNY OGRANICZNIK PRĘKOŚCI I SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZNAKÓW DROGOWYCH
System rozpoznawania znaków informuje kierowcę o ograniczeniach prędkości i zakazach wyprzedzenia wyświetlając znaki wyraźnie w zestawie wskaźników. Po włączeniu Adaptacyjnego ogranicznika prędkości system korzysta z funkcji rozpoznawania znaków drogowych, aby odpowiednio dostosować prędkość pojazdu, wykorzystując tempomat.
SYSTEM MONITOROWANIA ZMĘCZENIA
Dzięki monitorowaniu układu kierowniczego oraz aktywności pedałów hamulca i przyspieszenia, System monitorowania zmęczenia kierowcy wykrywa moment, w którym zaczynasz odczuwać senność i daje wczesne ostrzeżenie, sugerując przerwę od prowadzenia pojazdu.
ASYSTENT PASA RUCHU
Wykrywa, kiedy pojazd nieumyślnie zaczyna opuszczać swój pas ruchu i aplikuje moment obrotowy na kierownicę, aby delikatnie poprowadzić pojazd z powrotem wyznaczonym torem jazdy.
KAMERA COFANIA
Kamera zapewnia lepszą widoczność podczas cofania. Aby pomóc w parkowaniu, na ekranie dotykowym pojawiają się statyczne linie reprezentujące I‑PACE i jego przewidywaną ścieżkę jazdy.
PAKIETY FUNKCJI WSPOMAGAJĄCYCH KIEROWCĘ

Każdy pakiet oferuje szereg funkcji, które pomogą Ci być bezpiecznym i poinformowanym. Pakiet Park jest standardem w wersji I‑PACE S. Pakiety Park i Drive są standardem w wersji I‑PACE SE. Pakiety Park i Driver Assist są standardem w wersji I‑PACE HSE.

ASYSTENT PARKOWANIA
Równoległe i prostopadłe parkowanie stało się jeszcze łatwiejsze dzięki Asystentowi parkowania, który wspomaga kierowanie samochodem do odpowiedniego miejsca parkingowego. Po wybraniu odpowiedniego biegu jedyne co musisz kontrolować to prędkość pojazdu. Grafiki i powiadomienia przeprowadzą Cię przez manewr bezstresowo.
WSPOMAGANIE PARKOWANIA 360⁰
Zapewnia całkowitą pewność podczas manewrowania w ciasnych miejscach. Czujniki umieszczone wokół pojazdu włączają się automatycznie po wybraniu biegu wstecznego lub mogą być aktywowane ręcznie. Podczas manewrowania grafika wizualna i sygnały dźwiękowe wskazują na odległość samochodu od przeszkód.
CZUJNIK BEZPIECZNEGO WYSIADANIA
System ostrzega pasażerów tylnych siedzeń opuszczających pojazd przed zbliżającymi się samochodami lub rowerzystami. Gdy zostanie wykryte zbliżające się zagrożenie, na drzwiach zacznie migać lampka ostrzegawcza. Światło natychmiast zgaśnie, gdy drzwi będzie można bezpiecznie otworzyć.
SYSTEM MONITOROWANIA RUCHU POPRZECZNEGO PODCZAS COFANIA
System szczególnie przydatny podczas wycofywania z miejsca parkingowego, ostrzega przed pojazdami lub pieszymi zbliżającymi się z obu stron pojazdu. Ostrzeże Cię zarówno sygnałami dźwiękowymi, jak i wizualnymi, dzięki czemu wiesz, kiedy możesz zacząć wycofywać pojazd, nawet przy ograniczonym polu widzenia.
TEMPOMAT ADAPTACYJNY Z FUNKCJĄ JAZDY W KORKU
System utrzymuje bezpieczną odległość od pojazdu z przodu, nawet gdy ten zaczyna zwalniać. Jeżeli pojazd z przodu całkowicie się zatrzyma, Twój samochód także się zatrzyma. Podczas jazdy w korku, gdy samochód przed Tobą ponownie ruszy system automatycznie wznawia jazdę, kierując się za samochodem znajdującym się z przodu.
HAMOWANIE AWARYJNE Z WIĘKSZYCH PRĘDKOŚCI
Wykrywa, kiedy może nastąpić potencjalne zderzenie czołowe z innym pojazdem i wyświetla ostrzeżenie, sugerując rozpoczęcie hamowania. Jeśli nie zareagujesz, samochód automatycznie uruchomi układ hamulcowy, aby zmniejszyć efekty możliwego uderzenia. System pozostaje aktywny w zakresie prędkości od 10 km/h do 160 km/h.
ASYSTENT MARTWEGO POLA WIDZENIA
Asystent martwego pola widzenia pomaga zapobiegać kolizjom. Jeśli Twój system wykryje inny samochód w martwym punkcie, gdy zaczniesz zmieniać pas, w odpowiednim lusterku bocznym zapali się mała lampka ostrzegawcza, a moment obrotowy skręci delikatnie kierownicę, aby poprowadzić I‑PACE z dala od nadjeżdżającego pojazdu.
TEMPOMAT ADAPTACYJNY Z ASYSTENTEM PASA RUCHU
System monitoruje inne pojazdy i pasy ruchu za pomocą kamery i radaru, aby utrzymać samochód w pasie ruchu i zachować odpowiednią prędkość samochodu zgodnie z pojazdami jadącymi z przodu. System odpowiada także za utrzymanie odpowiedniej prędkości i jeśli trzeba to spowolni Twój samochód aby zachować najwyższy poziom komfortu podczas jazdy przy dużym natężeniu ruchu.
KAMERA SURROUND 360°
System wykorzystuje cztery różne kamery dyskretnie rozmieszczone wokół pojazdu, aby zapewnić widok 360° na ekranie dotykowym. Aby ułatwić manewrowanie, można wyświetlać jednocześnie kilka różnych widoków.
HAMOWANIE AWARYJNE Z WIĘKSZYCH PRĘDKOŚCI
Wykrywa, kiedy może nastąpić potencjalne zderzenie czołowe z innym pojazdem i wyświetla ostrzeżenie, sugerując rozpoczęcie hamowania. Jeśli nie zareagujesz, samochód automatycznie uruchomi układ hamulcowy, aby zmniejszyć efekty możliwego uderzenia. System pozostaje aktywny w zakresie prędkości od 10 km/h do 160 km/h.
ASYSTENT MARTWEGO POLA WIDZENIA
Asystent martwego pola widzenia pomaga zapobiegać kolizjom. Jeśli Twój system wykryje inny samochód w martwym punkcie, gdy zaczniesz zmieniać pas, w odpowiednim lusterku bocznym zapali się mała lampka ostrzegawcza, a moment obrotowy skręci delikatnie kierownicę, aby poprowadzić I‑PACE z dala od nadjeżdżającego pojazdu.

Odkryj elektryzujące połączenie osiągów, technologii oraz stylu i stwórz swojego idealnego Jaguara.

KONFIGURATOR

Wszystkie funkcje w samochodzie powinny być używane przez kierowców przy zachowaniu bezpieczeństwa na drodze. Kierowcy muszą przez cały czas mieć pełną kontrolę nad pojazdem.

PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.