BEZPIECZEŃSTWO

Dzięki zastosowaniu wielu innowacyjnych technologii wszystkie funkcje zostały zaprojektowane w celu zwiększenia komfortu jazdy oraz bezpieczeństwa.

Zaprojektowane, by pomagać chronić Ciebie, Twoich pasażerów, innych użytkowników dróg oraz baterię, I‑PACE został zaprojektowany tak, aby zawierać jak najwięcej funkcji bezpieczeństwa.

KONFIGURATOR
SZYTYWNY I BEZPIECZNY

I‑PACE wykorzystuje połączenie aluminium i stali, tworząc sztywną strukturę wokół akumulatora, zapewniając zwiększone bezpieczeństwo dla wszystkich pasażerów pojazdu.

NAGŁOŚNIENIE ZEWNĘTRZNE
I‑PACE emituje zewnętrzny sygnał akustyczny przy prędkościach poniżej 20 km/h, aby pomóc pieszym rozpoznać obecność samochodu.
PODUSZKI POWIETRZNE
Kompleksowy system sześciu poduszek powietrznych, w skład którego standardowo wchodzą: poduszki powietrzne kierowcy i pasażera, boczne kurtyny i poduszki klatki piersiowej, które pomagają chronić pasażerów w razie wypadku.
UCHWYTY ISOFIX
Punkty mocowania fotelików dziecięcych ISOFIX znajdują się obu stronach tylnych siedzeń.
FUNKCJE WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ – WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
SYSTEM KAMER SURROUND 3D
System zawiera teraz funkcje wspomagania parkowania 360°. Obraz z czterech kamer rozmieszczonych dyskretnie wokół pojazdu jest inteligentnie połączony ze sobą, aby zapewnić perspektywę widzenia 3D pojazdu na ekranie dotykowym. Lepsza widoczność sprawia, że skalowanie wielu terenów i manewrowanie pojazdem jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.
HAMOWANIE AWARYJNE
Pomaga zapobiegać kolizjom z innymi pojazdami, pieszymi i rowerzystami za pomocą kamer, radarów i czujników ultradźwiękowych. Jeśli wykryta zostanie potencjalna kolizja z przodu, system wyświetli ostrzeżenia dźwiękowe i wizualne. Jeśli nie zostanie podjęta żadna czynność, system uruchomi układ hamulcowy, aby zmniejszyć siłę możliwego zderzenia.
TEMPOMAT Z OGRANICZNIKIEM PRĘDKOŚCI
Tempomat pozwala utrzymać stałą prędkość bez ciągłego korzystania z pedału przyspieszenia. Za pomocą ogranicznika prędkości można ustawić maksymalną prędkość, której pojazd nie przekroczy bez ingerencji kierowcy.
SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZNAKÓW DROGOWYCH I ADAPTACYJNY OGRANICZNIK PRĘDKOŚCI
System rozpoznawania znaków drogowych informuje Cię o ograniczeniach prędkości i znakach „zakazu wyprzedzania”, wyświetlając je wyraźnie w zestawie wskaźników. Po aktywacji adaptacyjny ogranicznik prędkości wykorzystuje rozpoznane ograniczenia prędkości, aby odpowiednio dostosować prędkość pojazdu.
SYSTEM MONITOROWANIA ZMĘCZENIA
Dzięki monitorowaniu układu kierowniczego oraz aktywności pedałów hamulca i przyspieszenia, System monitorowania zmęczenia kierowcy wykrywa moment, w którym zaczynasz odczuwać senność i daje wczesne ostrzeżenie, sugerując przerwę od prowadzenia pojazdu.
ASYSTENT PASA RUCHU
System wykrywa, kiedy pojazd nieumyślnie zjeżdża z pasa ruchu, i przykłada korekcyjny moment obrotowy na kierownicę, aby zachęcić Cię do cofnięcia pojazdu.
PRZEDNIE I TYLNE CZUJNIKI PARKOWANIA
Przednie i tylne czujniki parkowania wykorzystują czujniki umieszczone w przednim i tylnym zderzaku, które wskazują na bliskość przeszkód w pobliżu, aby ułatwić manewrowanie.
FUNKCJE WSPOGAJĄCE KIEROWCĘ: PAKIETY OPCJONALNE

Każdy pakiet oferuje szereg funkcji zapewniających bezpieczeństwo i informacje. Pakiet Blind Spot Assist należy do wyposażenia standardwoego wersji SE i HSE. Pakiet Driver Assist należy do wyposażenia standardowego wersji HSE. Pakiet Park Assist nalezy do wyposażenia opcjonalnego we wszystkich wersjach wyposażenia.

ASYSTENT MARTWEGO PUNKTU WIDZENIA
Jeśli system wykryje inny samochód w Twoim martwym polu widzenia, gdy zaczniesz zmieniać pas, to w odpowiednim lusterku zapali się lampka ostrzegawcza, a korygujący moment obrotowy zostanie przyłożony do kierownicy, zachęcając Cię do poprowadzenia pojazdu z dala od potencjalnej kolizji.
SYSTEM MONITOROWANIA RUCHU POPRZECZNEGO PODCZAS COFANIA
System szczególnie przydatny podczas wycofywania z miejsca parkingowego, ostrzega przed pojazdami lub pieszymi zbliżającymi się z obu stron pojazdu. Ostrzeże Cię zarówno sygnałami dźwiękowymi, jak i wizualnymi, dzięki czemu wiesz, kiedy możesz zacząć wycofywać pojazd, nawet przy ograniczonym polu widzenia.
CZUJNIK BEZPIECZNEGO WYSIADANIA
System ostrzega pasażerów tylnych siedzeń opuszczających pojazd przed zbliżającymi się samochodami lub rowerzystami. Gdy zostanie wykryte zbliżające się zagrożenie, na drzwiach zacznie migać lampka ostrzegawcza. Światło natychmiast zgaśnie, gdy drzwi będzie można bezpiecznie otworzyć.
PAKIET BLIND SPOT ASSIST
Pakiet Blind Spot Assist pomaga w identyfikacji i bezpiecznej reakcji na potencjalne kolizje, dzięki czemu możesz czuć się pewniej podczas każdej podróży. Zawiera: asystenta martwego pola widzenia, system monitorowania ruchu za pojazdem i system monitorowania otoczenia przy wysiadaniu.
TEMPOMAT ADAPTACYJNY Z ASYSTENTEM KIEROWANIA
Adaptacyjny tempomat z asystentem kierowania sprawia, że jazda na autostradzie i sytuacje w ruchu ulicznym są jeszcze łatwiejsze i bardziej komfortowe. Osiąga to poprzez delikatne wspomaganie kierowania, przyspieszania i hamowania w celu wyśrodkowania pojazdu na pasie ruchu, przy zachowaniu ustalonej odległości od poprzedzających pojazdów. Umiarkowane interwencje w kierowanie zapewniają zmniejszenie wysiłku fizycznego związanego z utrzymaniem centralnej pozycji pojazdu.
SYSTEM MONITOROWANIA RUCHU ZA POJAZDEM
System jest szczególnie przydatny podczas cofania się z wnęki parkingowej, ostrzega o zagrożeniach zbliżających się z obu stron pojazdu. Ostrzeże Cię zarówno dźwiękowymi, jak i wizualnymi ostrzeżeniami, abyś wiedział, co jest za nimi, nawet przy ograniczonej widoczności.

Odkryj elektryzujące połączenie osiągów, technologii oraz stylu i stwórz swojego idealnego Jaguara.

KONFIGURATOR

Wszystkie funkcje w samochodzie powinny być używane przez kierowców przy zachowaniu bezpieczeństwa na drodze. Kierowcy muszą przez cały czas mieć pełną kontrolę nad pojazdem.

SAMOCHODY NOWE
Sprawdź naszą ofertę samochodów nowych i znajdź swój wymarzony samochód
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.