TECHNOLOGIA

Ulepszony o najnowsze technologie, zapewniające większe bezpieczeństwo, ochronę i łączność w XE.

TOUCH PRO DUO

System Touch Pro Duo wyposażony w górny ekran dotykowy o przekątnej 10 " z dodatkowym ekranem dotykowym o przekątnej 5,5", umożliwia realizację jednocześnie różnych zadań. Możesz korzystać jednocześnie z nawigacji na ekranie górnym oraz obsługiwać multimedia, czy ustawienia klimatyzacji z poziomu ekranu dolnego1.

KONFIGURATOR
INCONTROL
PAKIET ONLINE
Zapewnij dostęp do sieci wszystkim pasażerom podczas podróży dzieki pakietowi Online 2 który zawiera hotspot 4G Wi-Fi zapewniający łączność dla maksymalnie ośmiu urządzeń. Obejmuje on również funkcję Smart Settings które dbają o jak najlepsze wrażenia z jazdy.
ZOBACZ FILM
yt:i4CqncNGdwU
SYSTEM NAWIGACJI PRO
Otrzymuj aktualne informacje o natężeniu ruchu i informuj przyjaciół o przewidywanym czasie przyjazdu. Connected Navigation Pro 2 obejmuje funkcję nawigacji od drzwi do drzwi za pomocą smartfona, widok satelitarny i dostępność miejsc parkingowych.
PAKIET SMARTFON
Pakiet jest kompatybilny z Apple CarPlay®, Android Auto™ oraz funkcją InControl Apps - Pakiet Smartphone umożliwia bezpieczne korzystanie z funkcji telefonu nawet podczas jazdy poprzez obsługę aplikacji z ekranu dotykowego systemu Touch Pro.

Apple CarPlay is a trademark of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries.
Android is a trademark of Google LLC.
INCONTROL APPS
Pakiet InControl Apps obejmuje szereg aplikacji, które umożliwiają łączność z modelem XE za pomocą smartfona. Umożliwia korzystanie z przystosowanych do użycia w samochodzie aplikacji dedykowanych telefonom, tym samym uatrakcyjniając użytkowanie pojazdu.
APLIKACJA REMOTE
Pakiet usług Remote Premium umożliwia zdalne połączenie z samochodem i monitorowanie jego statusu praktycznie z każdego miejsca na świecie. Możesz przykładowo sprawdzić poziom paliwa, czy samochód został zamknięty, czy nie zostały otwarte szyby itp.
SECURE TRACKER
System monitorowania lokalizacji pojazdu (Secure Tracker) wykorzystuje technologię śledzenia do ostrzegania o próbie kradzieży samochodu oraz przekazuje stosowanym służbom informacje o jego lokalizacji, dzięki czemu możliwie jest jego szybkie odzyskanie.
INCONTROL
KOMFORT
BEZPRZEWODOWE ŁADOWANIE

Zawsze utrzymuj połączenie w swoim XE. Opcjonalne ładowanie urządzeń bezprzewodowych bezproblemowo zwiększa trwałość baterii telefonu, zapewniając pełną wygodę.

KONFIGURATOR
yt:JJia-FVpERM
WEWNĘTRZNE LUSTERKO WSTECZNE CLEARSIGHT

Najnowocześniejsza technologia użyta w modelu XE zapewnia niezakłócony widok do tyłu*. Kamera umieszczona w obudowie anteny dostarcza obraz na żywo do lusterka wstecznego, zapewniając stałą widoczność niezależnie od tego, co znajduje się za Tobą.

*Funkcja opcjonalna. Klienci, którzy noszą soczewki wieloogniskowe lub dwuogniskowe, mogą mieć problemy z dostosowaniem się do cyfrowego trybu lusterka. Tryb widoku normalnego może być użyty w dowolnym momencie.

INFONTAINMENT
WYŚWIETLACZ PRZEZIERNY HEAD-UP (HUD)
Aby zmniejszyć rozpraszanie uwagi i uniknąć opuszczania wzroku przez kierowcę, zastosowano opcjonalny wyświetlacz przezierny (HUD), który wyświetla podstawowe informacje o pojeździe, takie jak prędkość i wskazówki nawigacyjne na szybie przedniej. Krystalicznie czysta, pełnokolorowa grafika w wysokiej rozdzielczości umożliwia łatwe przeglądanie wszystkich sygnałów i informacji przeznaczonych dla kierowcy.
ZOBACZ FILM
yt:pDI6RsIJ2is
CYFROWY ZESTAW WSKAŹNIKÓW
Wysokiej rozdzielczości, interaktywny wyświetlacz o przekątnej 12,3" może wyświetlać bardzo szeroki zakres informacji dotyczących jazdy, rozrywki, a także danych mających wpływ na aktywne bezpieczeństwo jak wskazówki nawigacyjne, informacje ze smartfona, czy dotyczące plików multimedialnych. Chcąc maksymalnie ułatwić bezstresowe dotarcie do celu, system Nawigacji Pro wyposażono w możliwość wyświetlania pełnoekranowej mapy nawigacyjnej 3D.
MERIDIAN<sup>TM</sup> AUDIO
Ożyw wnętrze swojego I‑PACE korzystając z systemów nagłośnienia przygotowanych przez Brytyjskich ekspertów w dziedzinie audio - firmę Meridian™. System Meridian Surround Sound z technologią Trifield™ dostarczą koncertowe wrażenia wszystkim pasażerom samochodu za sprawą głębokich tonów niskich i czystych tonów wysokich.
NAGŁOŚNIENIE MERIDIAN
PORÓWNAJ MODELE
Możesz wybrać nawet 3 modele Jaguar i dokładnie je porównać
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera

1Wyposażenie opcjonalne w wersjach wyposażenia S oraz SE.
2Wyposażenie opcjonalne w wersji wyposażenia S.
3Funkcja Secure Tracker będzie wymagała dalszej subskrypcji po okresie początkowym ustalonym z przedstawicielem marki Jaguar.
4Wyposażenie standardowe w wersji wyposażenia HSE.

PORÓWNAJ MODELE
Możesz wybrać nawet 3 modele Jaguar i dokładnie je porównać
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera