JAGUAR GEAR - SPORTBRAKE AKCESORIA

Wybierz akcesoria z naszej szerokiej oferty i spraw, by twój Jaguar XF był dopasowany do twoich oczekiwań w najmniejszych szczegółach.

OBEJRZYJ FILM

Chcesz, by twój XF Sportbrake nabrał indywidualnego charakteru? By stał się jeszcze bardziej praktyczny? By nabrał nieco więcej stylu? Pogrupowaliśmy nasze najpopularniejsze akcesoria w cztery pakiety: Towing, Lifestyle, Styling i Business. Zapoznaj się z oferowanymi możliwościami, a następnie skonfiguruj swojego własnego Jaguara XF Sportbrake lub przejdź do internetowego katalogu, w którym znajdziesz pełną gamę dostępnych akcesoriów.

KONFIGURATOR
KATALOG AKCESORIÓW
PAKIETY AKCESORIÓW
PAKIET TOWING
Niezależnie od tego, jakiej przygody szukasz, pakiet Towing sprawia, że holowanie jest proste i łatwe.
WYPOSAŻENIE PAKIETU TOWING
Może to być przyczepa kampingowa, łódź, przyczepa transportowa, a nawet przyczepa do przewozu koni - elektrycznie wysuwany hak zapewnia możliwość holowania do 2000 kg. Najwyższej jakości, montowany na haku holowniczym bagażnik do rowerów zapewnia wygodną metodę transportu rowerów i jest wyposażony w bezpieczny mechanizm blokowania.
KONFIGURATOR
PAKIET LIFESTYLE
Akcesoria te pozwolą Ci w pełni cieszyć się tym, co robisz – może to być dowolny sport czy hobby – jednocześnie chroniąc nadwozie i wnętrze twojego Jaguara XF.
WYPOSAŻENIE PAKIETU LIFESTYLE
Sportowy bagażnik dachowy pozwala na przewożenie dowolnych przedmiotów – od sprzętu sportowego po bagaż. Wewnątrz znajdziesz gumową wykładzinę bagażnika oraz zestaw gumowych dywaników, dzięki którym ochronisz wnętrze swojego samochodu przed zabrudzeniami bądź uszkodzeniem.
KONFIGURATOR
PAKIET STYLING
XF Sportbrake już sam w sobie jest niezwykle stylowy, a pakiet Styling jeszcze dodatkowo podkreśla niepowtarzalny wygląd samochodu.
WYPOSAŻENIE PAKIETU STYLING
Zwracaj uwagę szlachetnymi, chromowanymi obudowami lusterek, aluminiowymi łopatkami zmiany biegów i luksusową matą bagażnika w kolorze Jet Black logo Jaguara.
KONFIGURATOR
PAKIET BUSINESS
Praca z samochodu jeszcze nigdy nie była łatwiejsza dzięki Jaguarowi XF Sportbrake z pakietem Business.
WYPOSAŻENIE PAKIETU BUSINESS
Click and Go to kompaktowy system przechowywania mocowany z tyłu zagłówków przednich foteli. Obejmuje on wieszak na ubrania zamontowany za zagłówkiem, który pozwala ochronić odzież przed zagnieceniami. Możesz również zapewnić rozrywkę pasażerom na tylnych siedzeniach dzięki zdejmowalnemu uchwytowi na tablet, który można łatwo ustawić pod różnymi kątami. Click and Hook to uniwersalny haczyk, zapewniający dodatkowe możliwości przechowywania - można na nim powiesić na przykład torbę.
KONFIGURATOR
Pakiet do transportu zwierząt
Dbaj o wygodę i bezpieczeństwo swojego pupila. Przegroda na całą wysokość zapewnia oddzielenie bagażnika od przestrzeni pasażerskiej. Wybór między wodoodporną tacą bagażnika lub wytrzymałą gumową matą chroni przestrzeń ładunkową pojazdu.

Wybierz swój model i dodaj opcje i akcesoria, jakie tylko chcesz podczas konfiguracji swojego własnego XF.

KONFIGURATOR
KATALOG AKCESORIÓW
PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.