NADWOZIE

Niezwykle wysoki poziom jakości połączony z doskonałym wykonaniem i współczesnym brytyjskim wzornictwem czynią z modelu XF limuzynę, która wyróżnia się pięknem i dynamicznym luksusem.

DYNAMICZNY DESIGN

Atletyczna linia nadwozia jest zwiastunem drzemiącej wewnątrz siły. Pięknie ukształtowane krągłości nadają jej wyjątkowego, asertywnego charakteru. Duża, pionowa atrapa chłodnicy oraz głębokie przetłoczenie na masce jeszcze bardziej podkreślają drapieżny wizerunek pojazdu.

KONFIGURATOR
PIĘKNA LINIA
Charakteryzujący się doskonałymi proporcjami profil modelu XF Sedan został uwydatniony eleganckim, biegnącym przez całą długość nadwozia łukiem, którego kulminację stanowią nietypowe, zachodzące na boki lampy tylne wykonane w technologii LED, ozdobione podwójnymi, zaokrąglonymi elementami inspirowanymi modelem F‑TYPE.
OBEJRZYJ FILM
yt:TkEq447LAdo
NIEPRZYPADKOWO PRAKTYCZNY
XF Sportbrake jest jeszcze bardziej przestronnym i praktycznym uzupełnieniem dla XF Sedan. Jego design łączy profil w stylu coupé z silnym poczuciem dynamiki. Aerodynamicznie wyprofilowane boki, mocna linia, gładko zintegrowany spojler i diodowe lampy tylne sprawiają, że Sportbrake ma zdecydowany i praktyczny charakter.
OBEJRZYJ FILM
yt:DJV2NU8lpv8
ZAAWANSOWANE WŁAŚCIWOŚCI AERODYNAMICZNE
Każdy szczegół modelu XF został dokładnie dopracowany pod kątem jego własności aerodynamicznych i stabilności przy każdej możliwej prędkości. Każdy aspekt projektu ma na celu maksymalizację aerodynamiki karoserii, zachowując jednocześnie urzekające proporcje nadwozia modelu XF.
PRZÓD
BOK
TYŁ
XF 300 SPORT

Obręcze Dark Satin Grey Metallic, dostępne w rozmiarach 19 "i 20"1, są przeznaczone wyłącznie dla wersji XF 300 SPORT. Dopasowane szczegóły zewnętrzne Dark Satin Grey uzupełniają imponujący profil pojazdu.

WYBIERZ SWÓJ MODEL
UNIKALNE ŚWIATŁA DZIENNE J-BLADE WYKONANE W TECHNOLOGII LED
Adaptacyjne reflektory w technologii LED2, zawierające w sobie charakterystyczne dla marki Jaguar światła dzienne w kształcie litery J czynią z Jaguara XF samochód o niezwykłej wprost prezencji.
CHROMOWANE BOCZNE WLOTY POWIETRZA
Boczne wloty powietrza wypełnione siateczką, zaakcentowane chromowanym obramieniem i ozdobione wytłaczanymi symbolami marki Jaguar uwydatniają sportowy charakter modelu XF i służą jako oznaka drzemiącej w nim mocy.
DACH PANORAMICZNY
Wykonany z jednej tafli szkła, opcjonalny 1,6m2 stały panoramiczny dach Jaguara XF Sportbrake jest największy w swojej klasie i zapewnia niepowtarzalny widok na niebo.
ŚWIATŁA TYLNE INSPIROWANE MODELEM F‑TYPE
Unikalna, ozdobna wstęga przecinająca charakterystyczne, inspirowane modelem F‑TYPE tylne światła wykonane w technologii LED jest jednym z wielu wyjątkowych elementów będących stylistycznym ukoronowaniem modelu XF.
WYJĄTKOWE ŚWIATŁA
Lampy tylne modelu XF Sportbrake są wykonane w technologii LED i zostały ozdobione w środkowej części eleganckimi, zaokrąglonymi elementami inspirowanymi modelem F‑TYPE. Sprawia to, że są one natychmiast rozpoznawalne zarówno w dzień, jak i w nocy.

Nowoczesny design nadwozia, zaawansowana dynamika jazdy i najnowocześniejszy samochodowy zestaw informacyjno-rozrywkowy daje modeli XF przewagę nad konkurencją. Skorzystaj z naszego konfiguratora, aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.

KONFIGURATOR

1 Wyposażenie opcjonalne.
2 Dostępność tych funkcji, zarówno standardowych, jak i opcjonalnych, zależy od rynku. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skonsultuj się z lokalnym przedstawicielem marki Jaguar.

PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.