TECHNOLOGIA POKŁADOWA

Systemy wspomagania kierowcy dostępne w modelu XJ pomagają w zachowaniu bezpieczeństwa, łączności oraz rozrywki.

Jaguar XJ oferuje szeroką gamę zintegrowanych rozwiązań technologicznych, dzięki którym Twoja radość z jazdy będzie jeszcze większa – od inteligentnych systemów wspomagania kierowcy takich jak wyświetlacz przezierny oparty na technologii laserowej po zaawansowany system informacji i rozrywki Touch Pro.

KONFIGURATOR
ŁĄCZNOŚĆ

Wszystkie wersje wyposażenia modelu XJ oferują system informacyjno-rozrywkowy Touch Pro firmy Jaguar. System bezproblemowo integruje się ze smartfonem, oferując szereg usług, które poprawiają wrażenia z jazdy dzięki utrzymaniu łączności podczas jazdy.

ZOBACZ FILM
ŁĄCZNOŚĆ
PRO SERVICES
System zaprojektowany tak, aby dostarczyć Ci najświeższych informacji dotyczących sytuacji na drodze, cen paliw, miejsc postojowych oraz aktywnej nawigacji aby mieć pewność, że dotrzesz do zaplanowanego miejsca na czas. Możesz także przeglądać zdjęcia satelitarne oraz z widok z poziomu ulicy. Masz także możliwość stworzenia hotspotu Wi-Fi aby pasażerowie mogli podłączyć swoje urządzenia do sieci.
System planowania podróży
System InControl Route Planner łączy się z aplikacją nawigacyjną na twoim smartfonie, aby poprowadzić Cię dokładnie od wyjścia z domu, aż pod zadany adres.
Samochodowa sieć WI-FI
System InControl Connect sprawia, że możliwości łączenia się z cyfrowym światem dookoła zyskują zupełnie nowy wymiar, pozwalając stworzyć hotspot 3G za pomocą anteny samochodowej dzięki czemu pasażerowie będą mogli bezprzewodowo korzystać z Internetu oraz systemów rozrywki.
REMOTE PREMIUM
Dzięki aplikacji Remote Premium posiadasz stały dostęp do swojego XJ pośrednictwem smartfonu , gdy jesteś z dala od niego. Można zdalnie ustawić klimatyzację aby ogrzać lub schłodzić wnętrze samochodu poprzez uruchomienie silnika, zanim do niego wsiądziesz. Można również zamknąć i otworzyć samochód oraz użyć sygnałów dźwiękowych oraz świetlnych, aby określić jego lokalizację.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ELEMENTY WYPOSAŻENIA
EKRAN DOTYKOWY
Sercem wnętrza Jaguara XJ jest ekran dotykowy w centralnej konsoli. Nowy, intuicyjny interfejs może zostać spersonalizowany i obsługiwany za pomocą gestów znanych z obsługi smartfonów oraz tabletów.
WIRTUALNA DESKA ROZDZIELCZA
Wirtualna deska rozdzielcza o przekroju 12,3" wyświetla obraz w jakości HD i posiada całkowicie nowy interfejs graficzny oraz zaawansowane rozwiązania funkcjonalne - jeszcze bardziej zwiększając przyjemność z jazdy. Kierowca może dostosowywać sposób wyświetlania informacji do osobistych preferencji, wybierając spośród czterech standardowych trybów pracy zestawu wskaźników bądź też uruchamiając tryb nawigacji z mapą wyświetlaną w technologii 3D.
OBEJRZYJ FILM
yt:XPplMVoBfF4
SYSTEM ROZRYWKOWY DLA PASAŻERÓW TYLNYCH SIEDZEŃ
Opcjonalny system rozrywkowy dla pasażerów tylnych siedzeń zawiera indywidualny 10,2" calowy ekran HD w formacie 16:9, który pozwala na pełnoekranowe oglądanie filmów. Dodatkowo system wyposażony jest w bezprzewodowe słuchawki oraz piloty. Porty USB oraz HDMI pozwalają na podłączenie tabletów i smartfonów.
SYSTEM AUDIO MERIDIAN<sup>TM</sup>
Znane brytyjskie marki w dziedzinie projektowania, innowacji i osiągów - Jaguar i Meridian, stworzyły idealne partnerstwo, które zaoferuje Ci niecodzienność przyjemność z jazdy. Specjalnie zaprojektowany algorytm firmy Meridian zapewnia niezmiennie wyjątkowy dźwięk dla Ciebie i wszystkich Twoich pasażerów.
ODKRYJ MERIDIAN
BEZPIECZEŃSTWO
Jaguar XJ został zaprojektowany dla maksymalnego bezpieczeństwa - podczas postoju oraz ruchu. Alarm oraz immobilizer są dostępne jako wyposażenie standardowe. Możesz użyć kluczyka aby zdalnie zamknąć swojego Jaguara, albo zabezpieczyć go poprzez dotknięcie przycisku na klamce drzwi. Dodatkowo drzwi mogą zostać zaprogramowane aby blokowały się po przekroczeniu zadanej prędkości.

XJ to najbardziej luksusowa limuzyna marki Jaguar. Idealne połączenie najnowocześniejszych technologii, dynamiki i luksusu. Stwórz swojego doskonałego Jaguara za pomocą naszego konfiguratora.

KONFIGURATOR

Niektóre opisane funkcje systemu InControl mogą być opcjonalne i dostępność może zależeć od rynku lub układu napędowego. Aby uzyskać informacje na temat dostępności i pełnych warunków należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem marki Jaguar. Niektóre funkcje wymagają odpowiedniej karty SIM z odpowiednią umową dotyczącą transferu danych, która będzie wymagać dodatkowej subskrypcji po początkowym terminie zalecanym przez sprzedawcę. Łączność mobilna nie może być zagwarantowana w każdej lokalizacji. Informacje i obrazy wyświetlane na tej stronie w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub sekwencje, podlegają aktualizacji oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym / wizualnym w zależności od wybranych opcji.

PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.