ZWYCIĘSKA FORMUŁA

Jaguar TCS Racing powraca na 8. sezon
Mistrzostw Świata Formuły E ABB FIA
z Mitchem Evansem i Samem Birdem za kierownicą całkowicie elektrycznego samochodu wyścigowego Jaguar I-TYPE 5.
ZOBACZ FILM

POZNAJ ZESPÓŁ

Naszych światowej klasy kierowców, inżynierów i techników łączy głód sukcesu, któremu dorównuje jedynie ich talent, wytrwałość i styl.

SAM BIRD – KIEROWCA

SAM BIRD – KIEROWCA

Brytyjski kierowca wyścigowy Sam Bird dołączył do Jaguar Racing przed 7. sezonem Mistrzostw Świata Formuły E ABB FIA. 34-latek był wciąż jedynym kierowcą, który brał udział w każdym wyścigu od czasu rozpoczęcia tej przełomowej serii w 2014 roku, odnosząc do tej pory ogółem 11 zwycięstw, ostatnio w Diriyah i Nowym Jorku dla Jaguar Racing.
MITCH EVANS – KIEROWCA

MITCH EVANS – KIEROWCA

Mitch zaczął jeździć na torach kartingowych w wieku 6 lat, a w wieku 16 lat wygrał Grand Prix Nowej Zelandii. Zadebiutował w Mistrzostwach Świata Formuły E ABB FIA z brytyjskim zespołem Jaguar Racing w 2016 roku, gdy ten powrócił do wyścigów. Ostatnio, w 7. sezonie, który zakończył na 4. miejscu w Mistrzostwach Kierowców, pięciokrotnie zajął miejsce na podium, co było jego najlepszym osiągnięciem do tej pory. Evans ustanowił również rekordy okrążeń w Rzymie, Nowym Jorku i Londynie.
JAMES BARCLAY – SZEF ZESPOŁU

JAMES BARCLAY – SZEF ZESPOŁU

W listopadzie 2015 roku James został mianowany szefem zespołu odpowiedzialnym za program firmy Jaguar dotyczący Mistrzostw Świata Formuły E ABB i zarządzał powrotem brytyjskiej marki do świata sportów motorowych. W ciągu ostatnich pięciu sezonów James nadzorował rozwój zespołu Jaguar Racing zarówno na torze, jak i poza nim.​

THE JAGUAR I-TYPE 5

Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu optymalnej równowagi pomiędzy mocą i wydajnością, przyspiesza od 0 do 60 mph (0–100 km/h) w czasie 2,8 sekundy
i dysponuje mocą maksymalną 250 kW.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Kliknij, aby wejść w interakcję
ARTYKUŁY PROMOCYJNE

ARTYKUŁY PROMOCYJNE

Nie musisz być kierowcą, żeby wyglądać świetnie. Przejrzyj nasz sklep internetowy i znajdź idealny prezent dla siebie lub bliskiej osoby.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
W PEŁNI ELEKTRYCZNY JAGUAR I-PACE

W PEŁNI ELEKTRYCZNY JAGUAR I-PACE

Porywający w prowadzeniu i skomunikowany jak nigdy dotąd, I-PACE jest najlepszym, w pełni elektrycznym SUV-em o wysokich osiągach.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ