W ZESPOLE MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ

TATA CONSULTANCY SERVICES

TATA CONSULTANCY SERVICES

TCS jest wiodącą globalną organizacją świadczącą usługi informatyczne i konsultingowe oraz wdrażającą rozwiązania biznesowe. Łączymy wiedzę techniczną z inteligencją biznesową, aby przyspieszać wprowadzanie zmian i osiągać jeszcze lepsze wyniki. Naszą misją jest pomaganie klientom w osiąganiu ich celów biznesowych poprzez dostarczanie innowacyjnych, najlepszych w swojej klasie rozwiązań i usług konsultingowych oraz informatycznych. Chcemy również, aby współpraca z nami była przyjemnością dla wszystkich zainteresowanych stron.

W Tata Consultancy Services pragniemy, aby przyszłość była lepsza, dlatego wykorzystujemy innowacje do wspierania zrównoważonego rozwoju. Chcemy wykorzystać to nowe partnerstwo, aby zwiększyć świadomość znaczenia elektryfikacji, rozwijać ją i wytyczać drogę ku bardziej zrównoważonej przyszłości.
TCS
GKN

GKN

GKN Automotive to światowy lider specjalizujący się w technologiach motoryzacyjnych, pionier w dziedzinie elektrycznych układów napędowych, który współpracuje z 90% producentów samochodów na świecie. Jesteśmy jedynym dostawcą w pełni skoncentrowanym na projektowaniu, produkcji, integracji i optymalizacji technologii konwencjonalnych układów napędowych, napędów na wszystkie koła i napędów elektrycznych. W ciągu ostatnich 20 lat opracowaliśmy wiodące systemy napędów elektrycznych, bazując na naszym doświadczeniu w zakresie systemów AWD. Centrum Innowacji GKN Automotive w Abingdon jest jednym z wiodących światowych ośrodków opracowywania systemów dla zelektryfikowanych pojazdów przyszłości.

Partnerstwo technologiczne GKN Automotive z Jaguar Racing rozpoczęło się w 2017 roku przed 4. sezonem Mistrzostw Świata Formuły E ABB FIA. Doprowadzenie naszych technologii do granic możliwości na torze wyścigowym jest niezbędne do przyspieszenia innowacji i dalszego rozwoju know-how. Nasza współpraca koncentruje się wokół hasła „Driving for Efficiency”, które ma równie duże znaczenie dla rywalizacji w Formule E, jak i dla wyróżnienia przyszłych produktów firmy GKN Automotive z napędem elektrycznym na tle konkurencji.

Jako oficjalny partner Jaguar Racing w zakresie napędów elektrycznych, firma GKN Automotive będzie ściśle współpracować z inżynierami Jaguar Racing, aby wykorzystać swoją wiedzę w zakresie projektowania, produkcji i rozwoju oprogramowania w modelu I-TYPE 5. Będziemy odgrywać ważną rolę w rozwoju elektrycznego układu napędowego i wykorzystamy naszą wiedzę w celu opracowania zaawansowanych technologii chłodzenia układu napędowego – zarówno falownika, jak i silnika elektrycznego – do zwiększenia wydajności systemu. Inżynierowie oprogramowania GKN Automotive również zostaną zintegrowani z centralą Jaguar Racing.
GKN
DOW

DOW

Firma Dow jest dumna, że może wnieść do zespołu Formuły E Jaguar Racing specjalistyczną wiedzę z zakresu materiałoznawstwa, poprzez naszą platformę MobilityScienceTM, skoncentrowaną na rozwoju zastosowań i innowacji w transporcie. Nasi ludzie cenią sobie pracę zespołową, z radością przyjmują różnorodne pomysły i z pasją wprowadzają innowacje wraz z partnerami i klientami, aby tworzyć materiały, które umożliwią powstanie niskoemisyjnej gospodarki mobilnej, gdzie ostatecznymi celami są: niższa masa, większy zasięg, większe bezpieczeństwo i niższe zużycie energii.

Rozwiązania Dow dla transportu obejmują szeroki zakres technologii poliolefinowych, poliuretanowych, akrylowych, chemii specjalistycznej i silikonowych przeznaczonych do pojazdów elektrycznych. Partnerstwo z Jaguar Racing wynika z faktu, że chcemy być najbardziej innowacyjną, zorientowaną na klienta, integracyjną, proekologiczną firmą w branży materiałoznawstwa na świecie. Współpracujemy, szukając nowych sposobów rozwiązywania problemów.
DOW
CASTROL

CASTROL

Castrol, jedna z wiodących marek środków smarnych na świecie, jest dumna ze swoich innowacyjnych rozwiązań. Pasja do osiągów, połączona z filozofią pracy w partnerstwie, pozwoliła firmie Castrol stworzyć produkty, które stały się składnikiem wielu technologicznych osiągnięć wykorzystywanych lądzie, w powietrzu, na morzu i w przestrzeni kosmicznej. Przejście na elektryfikację zainspirowało nas do stworzenia i wprowadzenia na rynek gamy płynów zaprojektowanych i przetestowanych dla pojazdów elektrycznych. Castrol nieustannie poszukuje pionierskich partnerów, którzy pomogą nam pójść dalej, a współpraca z zespołem Formuły E Jaguar Racing pozwoli przetestować naszą gamę płynów do pojazdów elektrycznych na torze i pomoże w rozwoju przełomowych technologii transportu przyszłości. To coś więcej niż tylko olej, to inżynieria płynów.
CASTROL
MICRO FOCUS

MICRO FOCUS

Micro Focus jest jednym z największych na świecie dostawców oprogramowania dla przedsiębiorstw, oferującym technologie o kluczowym znaczeniu dla 40 000 klientów na całym świecie. Dzięki szerokiemu asortymentowi i stosowaniu zaawansowanej analityki firma pomaga klientom w prowadzeniu i transformacji działalności, dzięki czemu mogą oni dostosować się do zmieniających się warunków rynkowych i skutecznie konkurować w gospodarce cyfrowej.

Ponad 300 grup produktów firmy ułatwia osiąganie wyśmienitych wyników i przyspiesza dostarczanie aplikacji, upraszcza transformację IT, wzmacnia bezpieczeństwo cyfrowe oraz umożliwia analizę, kiedy jest ona potrzebna. To wszystko pozwala osiągać zwycięstwa zarówno w sali konferencyjnej, jak i na torze. Jako partner techniczny zespołu Jaguar Racing, Micro Focus będzie początkowo dostarczać dwa elementy – technologię umożliwiającą przyspieszenie rozwoju oprogramowania, a także analitykę predykcyjną poprawiającą wyniki zespołu i wrażenia wizualne.

Wspólnie wdrożymy rozwiązania informatyczne, które wypełnią lukę pomiędzy istniejącymi i nowymi technologiami oraz będą stanowić inwestycję w IT na przyszłość. Nazywamy to „High Tech, Low Drama” – zaawansowana technologia to mniej dramatów.
MICRO FOCUS
ALPINESTARS

ALPINESTARS

Alpinestars to ponad pięć dekad pionierskich osiągnięć w dziedzinie bezpieczeństwa i wydajności w sportach motorowych. Chociaż niedawno świętowaliśmy 55-lecie obecności na szczytach profesjonalnych wyścigów jako światowy lider w dziedzinie obuwia, odzieży i ochrony do sportów motorowych, to wciąż myślimy o przyszłości!

Kontynuując innowacje poprzez badania technologiczne, projektowanie i rozwój, z najnowocześniejszymi obiektami w USA i Europie napędzającymi światowy program rozwoju wyścigów, Alpinestars jest globalną siłą we wszystkich sportowych wydarzeniach motoryzacyjnych. Produkty zapewniające komfort i wysokie właściwości oddychające w warunkach dużego stresu w kokpicie, zmniejszają zmęczenie kierowcy i wspomagają jego koncentrację.

Jeden cel. Jedna wizja.
ALPINESTARS
UNCOMMON

UNCOMMON

Wśród wyróżniających się i innowacyjnych produktów, które projektujemy, rozwijamy i dostarczamy, jest także odzież dla zespołów, która świetnie wygląda i zapewnia wysoki komfort. Nasza globalna sieć oraz szeroka wiedza i doświadczenie oznaczają, że jesteś w bezpiecznych rękach, a wiedza na temat mody i ochrony środowiska gwarantuje, że produkty zawsze spełniają swoją rolę.
UNCOMMON