• Jaguar XE

  Najbardziej zaawansowana efektywna i dynamiczna sportowa limuzyna jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar XF

  Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar E-PACE

  Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR F-PACE

  Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR I-PACE

  Przedstawiamy pierwszego, całkowicie elektrycznego SUV-a marki Jaguar.

 • JAGUAR F-TYPE

  F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

 • JAGUAR XJ

  Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

  Za sprawą zespołu wykwalifikowanych stylistów, inżynierów i techników, oddział SVO oferuje nowe możliwości personalizacji
  wybranego modelu.

Aktualności

EMELI SANDÉ I JAGUAR

W dniu 30 LIPCA 2014 Jaguar zaprezentował projekt FEEL XE. Platforma stworzona celem zaprezentowania Brytyjskiej kreatywnej duszy oraz innowacyjnego spojrzenia na świat. Platforma tworzona jest z pomocą najlepszych artystów ze świata muzyki, filmu oraz designu.

Jaguar w ramach projektu będzie współpracować z artystami światowego formatu takimi jak Emeli Sandé, Stella McCartney oraz Idris Elba, aby w jak najlepszym stopniu wyrazić podekscytowanie (‘Exhilaration’), które jest słowem idealnie odzwierciedlającym charakter XE -nowej sportowej limuzyny klasy premium.

Wielokrotnie honorowana platynową płytą brytyjska wokalistka Emeli Sandé stworzy pierwszy projekt z serii FEEL XE. Emeli Sandé oraz Jaguar szukają inspiracji wśród jej publiczności, aby jak najlepiej odzwierciedlić charakter marki I jej nowego modelu. Wokalistka napiszę piosenkę FEEL XE, która uświetni premierę nowego modelu Jaguar XE. Emeli Sandé oraz Jaguar dla ułatwienia zadania publiczności stawiają bardzo proste pytanie: „Co budzi w Tobie ekscytację?”.

Używając hashtagu #FEELXE publiczność może dzielić się z Emeli Sandé zdjęciami, filmami, muzyką oraz słowami, które w najlepszym stopniu pasują do FEEL XE. Hashtag można stosować na platformach Twitter, Facebook, Instagram a w szczególności na fanpageu marki Jaguar. “Ekscytacja” to coś zupełnie innego dla każdego z nas i dlatego oczekuje się bardzo szerokiego wachlarzu inspirujących materiałów od fanów Emeli Sandé oraz marki Jaguar.

Przyłączając się do projektu Emeli Sandé powiedziała: “Jestem bardzo podekscytowana współpracą z marką Jaguar w tak nieszablonowym projekcie, jakim jest FEEL XE. Nowy XE to bardzo innowacyjny oraz piękny model. Nie mogę się doczekać rozpoczęcia projektu oraz pierwszych inspiracji fanów. Premiera utworu będzie mieć miejsce w Londynie wraz z premierą nowego modelu i zdecydowanie będzie to niezwykłe wydarzenie.”

Premiera utworu Emeli Sandé - FEEL XE będzie mieć miejsce 8 września z ukrytego miejsca na Tamizie. Stanowić to będzie część audio-wizualnego spektaklu towarzyszącego premierze nowej sportowej limuzyny klasy średniej.

XE to sportowa limuzyna w całości zaprojektowana oraz produkowana w Wielkiej Brytanii. Jaguar wprowadzając ten model planuje zmienić całkowicie zasady gry panujące w segmencie samochodów klasy średniej. Innowacja oraz najlepszy design połączone z właściwościami jezdnymi stanowiącymi nowy standard w tym segmencie.

Kolejnym z projektów FEEL XE będzie współpraca z aktorką Idris Elba, która stworzy kolejny z projektów wraz z firmą Green Door Pictures. Produkcja będzie inspirowana pasją do samochodów oraz innowacji, która zaprezentowała już w serii BBC2 ‘King Of Speed’. Idris Elba przystępując do projektu komentuje: “Jestem pasjonatką motoryzacji I kiedy myślę o “Ekscytacji” przychodzą mi na myśl ważne w moim życiu chwile oraz ich połączenie z samochodami, jakie brały w nich udział.”

Brytyjska projektantka Stella McCartney, której projekt FEEL XE ujrzy światło dzienne tuż po projekcie Emil został przez nią skomentowany słowami: “Pasjonuje mnie brytyjski innowacyjny I nietuzinkowy design. Jestem bardzo dumna z możliwości wzięcia udziału w kampanii Jaguar FEEL XE I już nie mogę się doczekać pierwszych rezultatów tej współpracy.”

Fiona Pargeter, Dyrektor PR Jaguar Land Rover, komentuje: “XE to specjalny samochód a my musieliśmy mu zapewnić adekwatną i równie spektakularną oprawę. Jesteśmy bardzo podekscytowani w związku z tym projektem oraz możliwością współpracy z gwiazdami takiego formatu a w szczególności z faktu zaangażowania ich fanów we współtworzenie FEEL XE. Emeli Sandé to pierwsza z gwiazd tworzących w ramach projektu a jej charakter, elegancja oraz kreatywność stanowią idealne odzwierciedlenie charakteru nowego XE.”