• Jaguar XE

  Najbardziej zaawansowana efektywna i dynamiczna sportowa limuzyna jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar XF

  Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

  Oferta dla biznesu

 • Jaguar E-PACE

  Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR F-PACE

  Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

  Oferta dla biznesu

 • JAGUAR I-PACE

  Przedstawiamy pierwszego, całkowicie elektrycznego SUV-a marki Jaguar.

 • JAGUAR F-TYPE

  F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

 • JAGUAR XJ

  Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

  Za sprawą zespołu wykwalifikowanych stylistów, inżynierów i techników, oddział SVO oferuje nowe możliwości personalizacji
  wybranego modelu.

Regulamin

Regulamin formularza "I Want One"

1.Warunki te mają zastosowanie podczas korzystania przez klienta z materiałów promocyjnych dotyczących modelu I-PACE Concept, powiązanej dokumentacji i promocji/reklamy oraz rejestrację klienta.

2.Korzyści dla klienta.
Rejestrując 'I Want One" JLR będzie:

a. Wprowadzać dane klientów do bazy ""pierwszy na rynku"" dla kraju klienta dając możliwość zamówić pojazd produkcyjny. Osobiste dane klienta będą przekazywane do wybranego w procesie rejestracji przedstawiciela marki Jaguar.

b. Dostarczać klientowi szczegóły pojazdu oraz informacje dotyczące składania zamówień (Jeśli rejestracja "pierwszy na rynku" wciąż będzie obowiązywać do formalnego uruchomienia produkcji);

c. Dostarczać klientowi regularne aktualizacje na podstawie opublikowanych specyfikacji modelu I-PACE Concept, przebiegu wdrażania produktu na rynek, oraz oferować klientowi wsparcie oraz obsługę wybranego / najbliższego Dealera;

d. Dostarczać klientowi wszystkie finalne specyfikacje produkcyjne i wyposażenie opcjonalne bezpośrednio lub poprzez wybranego / najbliższego Dealera jak tylko proces sprzedaży i zamawiania się rozpocznie.

e. Klient ma możliwość rezygnacji z rejestracji w "I Want One" w dowolnym momencie przed każdym kolejnym etapem wiążącej decyzji na zakup pojazdu produkcyjnego.

3.Zdjęcia.

Zdjęcia modelu I-PACE Concept opierają się na koncepcyjnej wersji pojazdu przedprodukcyjnego. Klienci nie będą musieli składać wiążących zamówień na pojazd produkcyjny do momentu opublikowania pełnej specyfikacji produkcyjnej i dostępnego wyposażenia opcjonalnego.

4.Specyfikacja pojazdu produkcyjnego.

Pojazd produkcyjny może zawierać zmiany w stylizacji, wykończeniu i wyposażeniu, aczkolwiek "look and feel" pojazdu koncepcyjnego zostanie ściśle zachowany. Wymagania produkcyjne mogą wpływać na szczegóły paneli i siedzeń oraz elementów wykończeniowych. Deska rozdzielcza oraz panele konsoli centralnej zostaną wyposażone w niezbędne wyświetlacze oraz przełączniki.

5.Proces sprzedaży, opłat i depozyty.

Promocja związana z modelem I-PACE Concept oraz formularzem rejestracyjnym 'I Want One' nie jest ofertą sprzedaży, zlecenia na zakup, albo umownego etapu w procesie dostawy pojazdu produkcyjnego po oficjalnej premierze.

6.Klient zgadza się i przyjmuje do wiadomości, że .jego dane będą przekazywane do wybranego Dealera marki Jaguar. Klient przyjmuje do wiadomości, że jeśli wskazany Dealer nie posiada odpowiedniej autoryzacji aby oferować pojazd elektryczny, zamówienie i dostawa pojazdu zostanie przekazana do alternatywnego Dealera.

7.Dealer może wymagać opłat rezerwacyjnych / depozytów, zgodnie z jego wewnętrznymi procedurami marketingu i sprzedaży.

8.Każda rezerwacja / zamówienie i związane z nim obowiązki umowne powinny zostać zawarte między klientem oraz Dealerem sprzedającym na warunkach określonych przez Dealera.

9.Osiągi / specyfikacje.

Dopóki produkcyjne specyfikacje nie zostaną oficjalnie przedstawione, wszystkie dane są szacunkowymi danymi producenta na podstawie najlepszej wiedzy i informacji posiadanymi na dzień publikacji. Zamówienia klientów nie będą zbierane do momentu przedstawienia oficjalnych danych.

10.Zmiany

Materiały promocyjne modelu I-PACE Concept (zdjęcia, opisy, ceny) zostały przedstawione w dobrej wierze, aby wskazać ekscytujące perspektywy stojące przed modelem produkcyjnym. JLR zastrzega sobie prawo do zmiany, uzupełnienia lub wycofania dowolnego elementu w międzyczasie (przed wszelkimi obowiązującymi zamówienia klientów).