Przygotuj się do zimy!

Skorzystaj z promocyjnej oferty kompletnych, oryginalnych kół zimowych dla nowych samochodów i zaoszczędź nawet 15 000 złotych!

<center>ZACHOWAJ PRZYCZEPNOŚĆ I MAKSYMALNĄ KONTROLĘ W KAŻDYCH WARUNKACH!</center>

Nadchodzący okres jesienno - zimowy to czas, kiedy należy zadbać o maksymalne bezpieczeństwo i odpowiedni dobór opon zimowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom właścicieli nowych samochodów marki Jaguar, przygotowana została oferta kompletnych kół zimowych. Aluminiowa obręcz koła, opona zimowa renomowanego producenta, czujnik ciśnienia oraz dekielek z logotypem marki – wszystko to dostępne w zestawach w wyjątkowych cenach! Skorzystaj już dzisiaj i zaoszczędź nawet 15 000 złotych!


Ogólne warunki promocji:

• Każdy klient, który złoży zamówienie na nowy samochód marki Jaguar ma możliwość zakupienia kompletu kół zimowych z rabatem wynoszącym do 50% od ceny detalicznej;

• Ceny promocyjne obowiązują przy zakupie kompletu 4 kompletnych kół;

• Wszelkie kwestie związane z dostępnością poszczególnych zestawów należy konsultować z lokalnym przedstawicielem Jaguar;

• Oferta dotyczy wszystkich nowych pojazdów z gamy Jaguar z wyłączeniem modeli I‑PACE, XJ oraz F‑TYPE.Oferta ważna do 31 marca 2020 lub do wyczerpania zapasów.

JAGUAR XE
JAGUAR XF
JAGUAR E‑PACE
JAGUAR F‑PACE
<img src="https://cdn-jaguarlandrover.com/api/v1//image/14308/w/590">
PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
Url
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar
Url
Umów się na jazdę próbną
Zachęcamy do zapisania się na jazdę próbną i poznania samochodu w warunkach drogowych
Url
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera
Url