JAGUAR E-PACE

KLUCZOWE CECHY

ZOBACZ GALERIĘ

OSIĄGI

Dzięki szerokiej gamie silników i wspaniałemu zawieszeniu E-PACE zapewnia idealną równowagę stylu i osiągów.

PLUG‑IN HYBRID

W trybie elektrycznym (EV) Jaguar E‑PACE Plug-in Hybrid (PHEV) ma zasięg do 62 km†† , co czyni go idealnym do codziennej jazdy po mieście. Silnik benzynowy umożliwia dynamiczna jazdę i dłuższe podróże.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SPECYFIKACJA E-PACE PLUG-IN HYBRID

CZAS ŁADOWANIA 0-80%

30

minut*

E-PACE Plug-in Hybrid zapewnia wygodne ładowanie i doładowywanie akumulatora w podróży.

ZUŻYCIE PALIWA

1,4 -1,6

(201,8-176,6)l/100km mpg††

Wydobądź więcej ze swojej podróży dzięki oszczędnej hybrydzie E-PACE Plug-in.

EMISJA CO2

32-36

g/km††

Ciesz się niższą emisją CO2 w E‑PACE Plug-in Hybrid.

ZASIĘG W TRYBIE ELEKTRYCZNYM (EV)

62-59

km††

Tryb elektryczny możesz wykorzystać do codziennych dojazdów.

W Jaguarze E-PACE można wybrać szereg opcji zwiększających przyjemność z jazdy

NAPĘD NA CZTERY KOŁA

NAPĘD NA CZTERY KOŁA

Aby uzyskać wysokie osiągi niezależnie od warunków, system napędu na wszystkie koła (AWD) inteligentnie steruje rozkładem momentu obrotowego między przednią i tylną osią. Optymalizując przyczepność, napęd na wszystkie koła zwiększa dynamikę prowadzenia i zapewnia większą stabilność w niesprzyjających warunkach, dzięki czemu nie zakłócą one czerpania przyjemności z jazdy.
OSIĄGI

OSIĄGI

Połączenie komfortu jazdy i pewnego, stabilnego prowadzenia nie jest łatwe, ale jest osiągalne, co od lat udowadniają modele Jaguara, w tym SUV E-PACE. Szeroka gama nowoczesnych silników, obejmująca także napędy hybrydowe, pozwala znaleźć taki, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania.
ADAPTIVE DYNAMICS

ADAPTIVE DYNAMICS

Opcjonalny system Adaptive Dynamics zapewnia precyzyjne sterowanie dynamiką i płynnością jazdy, monitorując położenie kół i ruchy nadwozia. Amortyzatory modyfikują charakterystykę zawieszenia, aby zapewnić optymalną równowagę między komfortem, wyrafinowaniem i stabilnością.​
CONFIGURABLE DYNAMICS

CONFIGURABLE DYNAMICS

Aby poprawić wyrafinowanie i komfort lub osiągi pojazdu, funkcja Configurable Dynamics umożliwia spersonalizowanie charakterystyki przepustnicy, momentu zmiany biegu, ustawień układu kierowniczego i zawieszenia Jaguara E-PACE, aby dostosować je do indywidualnych potrzeb.

TECHNIKA

Zastosowane w Jaguarze E-PACE technologie, w tym system infotainment Pivi Pro, są szybkie i wygodne w użyciu

INTUICYJNOŚĆ W STANDARDZIE

Standardowe funkcje w Pivi obejmują:

  • ekran dotykowy 11,4"
  • cyfrowe radio DAB
  • nowy, intuicyjny interfejs
  • Apple CarPlay®1
  • Android AutoTM2
  • aplikacja Remote3

Wybierz Pivi Pro4, a towarzyszyć Ci będzie najnowsza sztuczna inteligencja, zapewniająca takie funkcje, jak samouczący się system nawigacji.

PRAKTYCZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Niezależnie od wybranej wersji, E-PACE oferuje szereg funkcji zwiększających przyjemność z jazdy.

LUSTERKO CLEARSIGHT

Wewnętrzne lusterko wsteczne ClearSight zapewnia niezakłócony widok na sytuację z tyłu pojazdu. Ta najnowocześniejsza technologia przesyła na żywo obraz z kamery zamontowanej na dachu E-PACE, zapewniając stałą widoczność niezależnie od tego, co znajduje się w tylnej części kabiny.
SCHOWKI

SCHOWKI

Sportowa estetyka wnętrza E-PACE skrywa dużą przestrzeń i wyróżniające go wśród konkurentów swoją pojemnością schowki. Dzięki nim będziesz mieć wszystkie niezbędne rzeczy pod ręką. Duży bagażnik pomieści natomiast wszystko, czego potrzebujesz podczas dłuższych podróży.
REFLEKTORY PREMIUM LED

REFLEKTORY PREMIUM LED

Reflektory Premium LED są wyposażone w światła do jazdy dziennej o zarysie podwójnej litery „J”, dzięki czemu samochód jest widoczny i zarazem rozpoznawalny nawet w jasny dzień. Przednie i tylne animowane kierunkowskazy dodają dynamizmu i blichtru.
POKRYWA BAGAŻNIKA STEROWANA GESTEM

POKRYWA BAGAŻNIKA STEROWANA GESTEM

Elektryczna klapa tylna sterowana gestem umożliwia otwieranie i zamykanie bagażnika bez dotykania kluczyka lub pojazdu. Wystarczy umieścić stopę pod tylnym rogiem pojazdu, aby otworzyć lub zamknąć tylną klapę.
WSPARCIE KIEROWCY

WSPARCIE KIEROWCY

Funkcje wspierające kierowcę Jaguara E-PACE ułatwiają poruszanie się po mieście i parkowanie, a także sprawiają, że jazda po autostradach jest przyjemniejsza. Technologie te zwiększają przyjemność sprowadzenia, niwelując potencjalne źródła stresu.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

POZNAWAJ DALEJ

WERSJE JAGUARA E-PACE

WERSJE JAGUARA E-PACE

Tu możesz zobaczyć pełną gamę wersji wyposażenia, z szerokim wyborem elementów stylistycznych, poprawiających dynamikę i bezpieczeństwo.
POZNAJ WERSJE
SPECYFIKACJA

SPECYFIKACJA

Poznaj szczegóły specyfikacji. Dowiedz się więcej o osiągach silnika, wymiarach i zużyciu paliwa.
ZOBACZ SPECYFIKACJE
OPCJE I AKCESORIA

OPCJE I AKCESORIA

Uczyń swojego Jaguara E-PACE bardziej osobistym i wyposaż go w praktyczne akcesoria. Nasza szeroka oferta akcesoriów pozwala dopasować samochód do swojego stylu życia.
ZOBACZ OPCJE I AKCESORIA
GALERIA

GALERIA

Dbałość o każdy szczegół zawsze była podstawą projektu naszych pojazdów. E-PACE jest synonimem wyrafinowania, praktyczności i pewności prowadzenia.
ZOBACZ GALERIĘ


Wyświetl dane dotyczące WLTP
Podane liczby są wynikiem oficjalnych testów producenta zgodnie z prawodawstwem UE przy w pełni naładowanym akumulatorze. Tylko do celów porównawczych. Rzeczywiste dane liczbowe mogą się różnić. Dane dotyczące emisji CO2, zużycia paliwa, zużycia energii i zasięgu mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki środowiskowe, obciążenie, wybrane koła, zamontowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Dane dotyczące zasięgu są oparte na pojeździe produkcyjnym na znormalizowanej trasie.

1Twój samochód jest przygotowany do obsługi Apple CarPlay. Usługi oferowane przez Apple CarPlay zależą od dostępności funkcji w Twoim kraju. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

2Twój samochód jest przygotowany do obsługi Android Auto. Usługi oferowane przez Android Auto zależą od dostępności funkcji w Twoim kraju. Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.android.com/auto/.

3Remote zawiera usługi subskrypcji, które można przedłużyć po początkowym okresie wskazanym przez sprzedawcę Jaguara. Aplikację Jaguar Remote należy pobrać z Apple App Store/Google Play Store.

4Połączona nawigacja będzie wymagać dalszej subskrypcji po początkowym okresie wskazanym przez sprzedawcę Jaguara.

5Wymaga przedniej szyby pochłaniającej promieniowanie słoneczne na niektórych rynkach.

6Obowiązuje polityka dozwolonego użytku. Obejmuje roczną subskrypcję, którą można przedłużyć po pierwszym okresie.

7Obowiązuje polityka dozwolonego użytku. Po wykorzystaniu 20 GB danych w ciągu miesiąca prędkość transmisji danych i funkcjonalność pojazdu mogą ulec zmniejszeniu do końca miesiąca. Szczegółowe informacje na temat zasad właściwego użytkowania związanych z tą funkcją można znaleźć w Warunkach InControl Pivi Pro na stronie www.jaguar.com/pivi-pro-terms. Czas odtwarzania zależy od dostawcy transmisji strumieniowej i definicji treści wideo. Wideo HD znacznie zwiększy zużycie danych.

8Czas odtwarzania zależy od dostawcy transmisji strumieniowej i definicji treści wideo. Wideo HD znacznie zwiększy zużycie danych. Obejmuje roczną subskrypcję, którą można odnowić po pierwszym okresie.

Funkcje opcjonalne i ich dostępność mogą różnić się w zależności od specyfikacji pojazdu (modelu i układu napędowego) oraz rynku lub wymagać zainstalowania innych funkcji w celu ich zamontowania. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą lub skonfiguruj swój pojazd online.

Kierowcy powinni korzystać z funkcji samochodu tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą przez cały czas mieć pełną kontrolę nad pojazdem.

Funkcje, opcje, usługi stron trzecich i ich dostępność Pivi i InControl pozostają zależne od rynku — sprawdź u swojego sprzedawcy Jaguara dostępność na lokalnym rynku i pełne warunki. Nie można zagwarantować łączności z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub sekwencje, podlegają aktualizacji oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym/wizualnym w zależności od wybranych opcji.

Apple CarPlay jest znakiem towarowym Apple Inc. Mogą obowiązywać warunki użytkownika końcowego Apple Inc.

Android Auto jest znakiem towarowym firmy Google LLC.

Meridian jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Meridian Audio Ltd. Trifield i urządzenie „three fields” są znakami towarowymi firmy Trifield Productions Ltd.

NanoeTM jest znakiem towarowym firmy Panasonic Corporation