JAGUAR E-PACE

OPCJE I AKCESORIA

PAKIETY OPCJI

Wybierz jedną z czterech propozycji pakietów, aby idealnie dopasować E-PACE do swojego stylu życia.

PAKIET BLACK

Wyrazisty pakiet Black nadaje E-PACE bardziej dynamiczny charakter. Akcenty zewnętrzne w kolorze Narvik Black można odnaleźć w wielu miejscach, od bocznych wlotów powietrza, obramowania i wypełnienia przedniego wlotu, po wyróżniające emblematy.
PAKIET TECHNOLOGY

PAKIET TECHNOLOGY

Dzięki wewnętrznemu lusterku wstecznemu ClearSight, bezprzewodowej ładowarce urządzeń mobilnych, wyświetlaczowi przeziernemu Head-up i interaktywnemu wyświetlaczowi tablicy przyrządów, pakiet ten sprawia, że prowadzenie jest bardziej intuicyjne niż kiedykolwiek.
PAKIET CONVENIENCE

PAKIET CONVENIENCE

Pakiet Convenience zawiera przydatne dodatkowe gniazdka elektryczne i pokrywę bagażnika otwieraną gestem. Ponadto dostęp bezkluczykowy i kluczyk Activity Key sprawiają, że dostęp do pojazdu jest szybszy i łatwiejszy.

OPCJE NADWOZIA

Stwórz Jaguara E-PACE idealnie odpowiadającego Twojemu stylowi życia. Dopasuj design, zwiększ komfort i praktyczność - wszystko stosownie do Twoich upodobań.

KOŁA

Ciesz się swobodą personalizacji swojego Jaguara E-PACE. Gama obręczy kół w rozmiarach od 17 do 21” (w zależności od wybranej wersji) obejmuje także różne warianty wykończenia - od czarnego Gloss Black, przez eleganckie metaliczne Satin Grey, po wyraziste i precyzyjne Diamond Turned.

BEZPIECZEŃSTWO I WSPARCIE

Bezpieczeństwo jest priorytetem, szczególnie dla marki sportowych samochodów, gdyż sportowi daleko jest do brawury. Nie tylko świetne prowadzenie, ale także liczne technologie dbają o kierowcę i pasażerów Jaguara E-PACE.

PAKIET DRIVER ASSIST

To jeden z opcjonalnych pakietów Jaguara E-PACE, które wspierają kierowcę w bezpiecznym i bezstresowym prowadzeniu. Pakiet Driver Assist obejmuje asystenta martwego pola, monitor ruchu z tyłu pojazdu, adaptacyjny tempomat i tylny czujnik kolizji.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PERSONALIZACJA

Tak jak dobry garnitur, Twój Jaguar E-PACE może być dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

REJESTRATOR JAZDY

Rejestrator jazdy Jaguar Dash Cam pozwala zachować nagrania z jazdy i ewentualnych incydentów. Został zaprojektowany tak, aby był zintegrowany się z wnętrzem i układem elektrycznym Twojego pojazdu.

THE JAGUAR COLLECTION

Nasza ekskluzywna oferta luksusowej odzieży, akcesoriów i upominków jest inspirowana naszymi samochodami i ich designem.

POZNAWAJ DALEJ

KLUCZOWE CECHY

KLUCZOWE CECHY

Wzornictwo, świetne prowadzenie i dynamika
POZNAJ KLUCZOWE CECHY
WERSJE JAGUARA E-PACE

WERSJE JAGUARA E-PACE

Tu możesz zobaczyć pełną gamę wersji wyposażenia, z szerokim wyborem elementów stylistycznych, poprawiających dynamikę i bezpieczeństwo.
POZNAJ WERSJE
SPECYFIKACJA

SPECYFIKACJA

Poznaj szczegóły specyfikacji. Dowiedz się więcej o osiągach silnika, wymiarach i zużyciu paliwa.
ZOBACZ SPECYFIKACJE
GALERIA

GALERIA

Dbałość o każdy szczegół zawsze była podstawą projektu naszych pojazdów. E-PACE jest synonimem wyrafinowania, praktyczności i pewności prowadzenia.
ZOBACZ GALERIĘ