Jaguar F‑Pace w wersji PHEV hybryda

Jaguar F‑Pace w wersji PHEV hybryda

Ekscytujące połączenie oszczędności napędu PHEV z osiągami typowymi dla marki Jaguar.

F-PACE PLUG-IN HYBRID

Dzięki nowemu F-PACE'owi Plug-in Hybrid możesz cieszyć się większą oszczędnością paliwa i zerową emisją spalin podczas jazdy w trybie elektrycznym (EV).

DANE TECHNICZNE F-PACE PLUG-IN HYBRID

CZAS ŁADOWANIA 0-80%

30 minut*


F-PACE Plug-in Hybrid zapewnia wygodne ładowanie i doładowywanie podczas podróży.

ZUŻYCIE PALIWA

2,4 L/100 km


Korzystaj maksymalnie z każdej podróży dzięki wydajnemu zespołowi napędowemu nowego F‑PACE'a Plug-in Hybrid.

EMISJA CO2

54 g/km


Ciesz się zdecydowanie obniżoną emisją CO2 Twojego F‑PACE'a Plug-in Hybrid.

ZASIĘG W TRYBIE ELEKTRYCZNYM (EV)

59 km†‡


Krótkie dystanse bez problemu możesz pokonywać wyłącznie w trybie elektrycznym (EV).

NAGRADZANY DESIGN I TECHNOLOGIA HYBRYDOWA

F-PACE jest jednym z nielicznych pojazdów, które zdobyły tytuły World Car of the Year i World Car Design of the Year. Nowy Jaguar F-PACE Plug-in Hybrid nadal ucieleśnia nasz etos progresywnego wzornictwa i współczesnego luksusu.

DLACZEGO POWINIENEM WYBRAĆ WERSJĘ PHEV?

ŁATWOŚĆ ŁADOWANIA

ŁATWOŚĆ ŁADOWANIA

Niezależnie od tego, czy zaparkujesz w miejscu docelowym, czy też ładujesz po drodze, różne opcje umożliwiają podłączenie, gdziekolwiek jesteś.
  • Korzystanie z ładowarki domowej
  • Szybkie ładowanie prądem stałym (DC) korzystając z publicznej ładowarki*
LEPSZA WYDAJNOŚĆ PALIWOWA

LEPSZA WYDAJNOŚĆ PALIWOWA

Jaguar F-PACE Plug-in Hybrid łączy wydajność silnika elektrycznego z jednostką benzynową, zapewniając optymalną wydajność.
  • Napęd elektryczny obniża całkowite zużycie paliwa
ZREDUKOWANA EMISJA CO<sub>2</sub>

ZREDUKOWANA EMISJA CO2

F-PACE Plug-in Hybrid oferuje imponujący poziom CO 2 przy zerowej emisji spalin w trybie elektrycznym (EV), co może przynieść szereg korzyści.
  • Zmniejszona emisja CO 2
  • Niższa akcyza i dodatkowe przywilieje w mieście

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ELEKTRYZUJĄCY ŚWIAT JAGUARA

ELEKTRYZUJĄCY ŚWIAT JAGUARA

Proste i dostępne ładowanie, znaczne oszczędności kosztów i bardziej zrównoważone podróżowanie. Elektryzujący świat Jaguara czeka.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE

WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE

Dynamiczny, wyrafinowany, mocny. Odkryj swojego F‑PACE'a Plug-in Hybrid.

*Wykorzystując szybką ładowarkę DC o mocy 32kW.


Podane wartości dotyczą metody NEDC2 obliczone na podstawie oficjalnych testów WLTP producenta zgodnie z przepisami UE. Wyłącznie do celów porównawczych. Rzeczywiste dane mogą się różnić. Dane dotyczące emisji CO2 i zużycia paliwa mogą się różnić w zależności od wybranych obręczyoraz wyposażenia dodatkowego.

Sprawdź dane WLTP. WLTP to nowy oficjalny test UE służący do obliczania standardowych wartości zużycia paliwa i emisji CO2 dla samochodów osobowych. Mierzy zużycie paliwa / energii, zasięg oraz emisję CO2. Ma to na celu przedstawienie danych jak najbardziej zbliżonych do rzeczywistego stylu jazdy. Testom poddawane są pojazdy z opcjonalnym wyposażeniem oraz z bardziej wymagającą procedurą testową i profilem jazdy.


Oficjalne dane dotyczące zużycia paliwa dla gamy F-PACE (z wyłączeniem PHEV) w I/100 km : w cyklu mieszanym 5,2-8,9. NEDC2 CO2, emisja 137-202 g/km. PHEV w l/100 km: cykl mieszany 2,4. NEDC2 CO2, emisja 54 g/km. Dane dotyczące zasięgu pojazdów elektrycznych są oparte na pojeździe produkcyjnym na znormalizowanej trasie. Osiągnięty zasięg będzie różny w zależności od stanu pojazdu i akumulatora, faktycznej trasy i otoczenia oraz stylu jazdy. Podane liczby są wynikiem oficjalnych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z przepisami UE. Wyłącznie do celów porównawczych. Rzeczywiste dane mogą się różnić. Dane dotyczące emisji CO2, zużycia paliwa / energii i zasięgu mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie i akcesoria.